• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kalandozó elkészült tárgyai (testvériség kaland)

sejbi

Tag
Lenne egy kérdésem:
Van arra mód, hogy szavazzunk a zöld pipa működéséről?
Azt hiszem programozásilag sokkal egyszerűbb (logikusabb, következetesebb) a zöld pipa kezelése, hogy addig zöld maradjon, amíg van begyűjteni való.
Wiccara: azzal egyetértek, hogy sokkal jobb a mostani adminisztráció és automatizmus, de miért ne lehetne még jobb? A fejlesztésnek az a célja, hogy a legjobbat nyújtsa és egy fejlesztő sosem lehet elégedett. Arra kérlek, Te se elégedj meg egy "kicsit jobbal", vagy azzal, hogy lehetne "rosszabb is".
 

Micu65

Felderítő
Szia!
@Simple írta, hogy továbbította, remélem ez azt jelenti, hogy egyszer majd ugyan úgy működik mint telón ahogy te kérted, és amiért futottam pár kört.

Micu
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Hibaként továbbításra került, további információm jelenleg az ügyről nincsen, ha javításra kerül a következő változásjegyzékek egyikében biztos beszámolunk róla. :)
 

Wiccara

Veterán
Arra kérlek, Te se elégedj meg egy "kicsit jobbal", vagy azzal, hogy lehetne "rosszabb is".
Szia,
személy szerint a legkisebb problémának tartom a zöld pipa kérdését a kalandban. Sokkal nagyobb probléma a nevetséges jutalmak, akár szakaszonként , akár a top helyezést tekintve.
A kaland térkép is meglehetősen őskövületi sablon, a kalandvárosok is irreális előnyt jelentenek, ami összességében veszi el a játékosok zömének kedvét attól, hogy egyáltalán érdekelje a bal kis ablak pipácskája. Jelenleg a testvériségek zöme kiválasztja a számára legkönnyebet, és a fejlesztőért pingpongozik rajta egyet, ez az összesítésben jól látható. Nem kozmetikázni és foltozni kellene egy hibás sablont, hanem megreformálni a szisztémát. Ezért jelentéktelen számomra a pipácskád, ezért írtam, hogy volt már rosszabb.. és ettől a kaland még nem lesz jobb.
 
Sziasztok!
Nekem a következő a problémám. Tegnap befejeződött a testvériségi kalandjáték. A testvériségünk a 64. helyen végzett. A megszerezhető ajándékok 500 ranglista pont és 1 db 2 órás gyorsító volt a számunkra a helyezésünkből kifolyólag. Én személy szerint (de majd megkérdezem a többiektől is) csak a 2 órás gyorsítót kaptam meg, az 500 ranglista pontot nem. Direkt megnéztem a kalandjáték vége előtt 1-2 perccel, hogy hány pontom van (448642 pont). Vége lett a kalandjátéknak és a pontjaim száma nem változott.
A másik kérdésem meg az lenne, hogy ezt a 500-500 ranglista pontot a testvériség összeg tagjának meg kellene kapnia?
Köszönöm a válaszokat.
Üdv.
AnVi7569
 

Wiccara

Veterán
ezt a 500-500 ranglista pontot a testvériség összeg tagjának meg kellene kapnia
Szia, félreértetted.
Nem az egyénenkénti ranglistapont, hanem a testvériség ranglista pontja gazdagodott.
Kattints a neved alatti "kupára" lépj át a testvériség fülre, és vidd az egered a pontszám mögötti kék "i" betűre, ott lesz a megfejtés ;)

W.
 

Tatos

Tag
Lehet hogy ez nem bug hanem funkció de határozottan rossz bajnokinál hogy egyetlen tartomány több jelvényhez és hozzájárul és a zöld pipa sokszor meg sem jelenik amikor valami kész. Óvatosan halava és folyton ellenőrizve persze megolható a begyüjtés de én annak örülnék igazán ha nem is kéne külön begyüjteni. Na az felhasználóbarát lenne, csak csinálnám a bajnokit, behúznám az 50 1napost egyszerre és automatikusan megkapnám a 10db kovácsot.
 

sejbi

Tag
Lehet hogy ez nem bug hanem funkció de határozottan rossz bajnokinál hogy egyetlen tartomány több jelvényhez és hozzájárul és a zöld pipa sokszor meg sem jelenik amikor valami kész. Óvatosan halava és folyton ellenőrizve persze megolható a begyüjtés de én annak örülnék igazán ha nem is kéne külön begyüjteni. Na az felhasználóbarát lenne, csak csinálnám a bajnokit, behúznám az 50 1napost egyszerre és automatikusan megkapnám a 10db kovácsot.
Tatos, gondolom nem a bajnokira gondoltál, hanem testvériségi kalandra.
Ez már túl szép lenne:) Vesd fel az ötletek közé: Az elkészült kalandozási tárgyakat, rakja be a raktárba egyből.

Következő lépés, hogy ne is kelljen begyűjteni, hanem a gép vegye észre, hogy elkészült, gyűjtse be, rakja a raktárba, és ha sor kerül rá, tegye be az útra:) Esetleg küldjön e-mailt, hogy jót játszott:)
 

Tatos

Tag
Tatos, gondolom nem a bajnokira gondoltál, hanem testvériségi kalandra.
Ez már túl szép lenne:) Vesd fel az ötletek közé: Az elkészült kalandozási tárgyakat, rakja be a raktárba egyből.

Következő lépés, hogy ne is kelljen begyűjteni, hanem a gép vegye észre, hogy elkészült, gyűjtse be, rakja a raktárba, és ha sor kerül rá, tegye be az útra:) Esetleg küldjön e-mailt, hogy jót játszott:)

Tőlem. Győzzön az aki jobb várost tervezett ne az aki többet tud kattintani, de ez csak az én kinkem. ;) . Bajnokizás melletti begyűjtésre gondoltam kaland alatt.
 
Fent