• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 204368

Vendég
Vetésforgó, legyen 3 termőfölded 4 szintű,
legyen 15 meződ
na így már könnyebb. a félszerzetek korában ugye 4 féle termőföld volt (répa tök búza meg alma) és ennek a neve "gabonamező" a vendég fajok épületei fülben. na a gabona mezőből kell lennie 15 dbnak és abból 3nak v pluszban 3nak (régen volt már nem tudom) kell lennie 4. szintűnek.
 

DeletedUser2182

Vendég
na így már könnyebb. a félszerzetek korában ugye 4 féle termőföld volt (répa tök búza meg alma) és ennek a neve "gabonamező" a vendég fajok épületei fülben. na a gabona mezőből kell lennie 15 dbnak és abból 3nak v pluszban 3nak (régen volt már nem tudom) kell lennie 4. szintűnek.
köszönöm szépen :)
 

Amarie

Újonc
Sziasztok, Nemrégen tértem vissza a játékba,és nem igazán emlékszem már mindenre. A kérdésem. Ha két felhasználó ugyanarról a gépről lép be,néha( egy testvériségből), az okoz problémát? jelenteni kell valahol?Köszönöm. Üdv. Amarie.
 

DeletedUser5984

Vendég
Sziasztok, Nemrégen tértem vissza a játékba,és nem igazán emlékszem már mindenre. A kérdésem. Ha két felhasználó ugyanarról a gépről lép be,néha( egy testvériségből), az okoz problémát? jelenteni kell valahol?Köszönöm. Üdv. Amarie.
Szia ! :) Én is így vagyok a párommal. Jelentettem a supportnak. Regisztrálták a közös géphasználatot és minden így rendben van. :)
 

Szeszkazan

Újonc
Sziasztok, Azon töröm a fejem egy ideje, hogy miként birkózzak meg a bajnoki és torony harci nehézségeivel. Nagyon úgy tűnik nekem, hogy a bónuszt adó épületek nélkül erre elég csekély az esély no de az igazán hasznos épületek (medve, főnix...) a barkácsolásból 1-es szinten szerezhető és fejlesztő meg sehol. Várható fejlesztő ezekre az épületekre még vagy törődjek bele, hogy akik korábban kezdték azoknak szerencséjük volt és én nem szerezhetem már meg ezeket a fejlesztett épületeket?
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Szeszkazan jelenleg nem igazán van lehetőséged ezeket a fejlesztőket megszerezni ugye a 2020as főnix eventen tudtál a régi főnixhez szerezni/barkácsolni ereklyét de az már rég elmúlt. tehát most nem tudsz. de ha engem kérdezel 99%ra mondom h meg fogják ezt oldani idővel h mindenkinek elérhetőek legyenek ezen az épületek fejlesztése. kérdés az h mikor. de ez csak a személyes véleményem
 

DeletedUser3513

Vendég
Azon töröm a fejem egy ideje, hogy miként birkózzak meg a bajnoki és torony harci nehézségeivel
Az Akadémián tudsz barkácsolni katonai kultikat: Szabadonengedett Egyszégfejlesztés, Felvilágosult Könnyűtávolság, Pompás Mágikus Szorzó - amikor teheted csapj le rá.
A toronyban lehet nyerni Törp Páncélkészítőt.
Ezekkel, gyorsítóval és a katonai csodák fejlesztésével tudsz segíteni a katonáidnak.
Ne add fel ;)
 

DeletedUser4154

Vendég
Sziasztok! Tud valaki válaszolni arra, hogy az Amuniknál jól előrehaladtam, de még nem kérte az Elementálok portáljának lebontását. Ennél a fejezetnél kéri vagy nem. Nyugodtan lebontható bármikor?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok! Tud valaki válaszolni arra, hogy az Amuniknál jól előrehaladtam, de még nem kérte az Elementálok portáljának lebontását. Ennél a fejezetnél kéri vagy nem. Nyugodtan lebontható bármikor?
kéri. 2 db 5 órás gyorsító jár érte
 

Deleted User - 204368

Vendég
De mikor? Már majdnem a felénél járok az Amuniban és a 4 aranyművest és 2 csapdakészítőt kéri.
ja bocs összekevertem a portálokat.... én hibám. megnéztem nem fogja kérni küldetés az elementál portál törlését. az amuni dűne templomot fogja kérni majd.
 

DeletedUser5984

Vendég
Szép napot mindenkinek ! :)
A kérdésem az lenne hogy mi lenne a megoldás abban az esetben ha az eljén nagyon rosszul kapkodva kezdem el a játékot. :(
Most már jobban átlátom és van konkrét stratégiám aminek az alapjat itt a fórumon csipegettem össze. :) A kapkodás és az ide-oda pakolás sehova sem vezet. Szerintetek a város visszabontása egy bizonyps mértékig tudná orvosolni a gondot ? Ahogy látom talán most kéne, mert ez event nagyon jó dolgokat ad, az újjáépítéshez.Megköszönök előre is, minden segítséget. :)
 

Rikari

Veterán
Szép napot mindenkinek ! :)
A kérdésem az lenne hogy mi lenne a megoldás abban az esetben ha az eljén nagyon rosszul kapkodva kezdem el a játékot. :(
Most már jobban átlátom és van konkrét stratégiám aminek az alapjat itt a fórumon csipegettem össze. :) A kapkodás és az ide-oda pakolás sehova sem vezet. Szerintetek a város visszabontása egy bizonyps mértékig tudná orvosolni a gondot ? Ahogy látom talán most kéne, mert ez event nagyon jó dolgokat ad, az újjáépítéshez.Megköszönök előre is, minden segítséget. :)
Ha van teleportod akkor azzal csinálj helyet magadnak a városban ahhoz, hogy átrendezkedj. Majd amiket a raktárba tettél, azok helyét is bekalkulálva visszahelyezheted őket. Ha nincsen teleportod, akkor a helycsináláshoz az eladást kell választanod, hogy legyen helyed. Semmit egyszerre...ez a tanácsom. Csak kisebb lépésekben rendezd át a várost, bármelyik megoldást választod, hogy a végére ne az legyen, hogy ezt vagy azt de kár volt eladnom. Csinálj akkora szabad helyet magadnak, hogy elmozdulhass, aztán majd adja magát a következő lépés. Az átrendezkedés nagyon jó ötlet, ha úgy érzed rossz irányba tartasz. Ha van már, vagy időközben lett kialakult koncepciód, akkor azt az irányt tartva hatékonyabb leszel. Nem tudom milyen beállítottságú vagy, sajnálok mindenemet, vagy a minden szívfájdalom nélkül megválós. De ilyen helyzetben az utóbbi mentalitással leszel később boldogabb. :)
Most néztem meg a városodat és látom elkéstem, már mindent lebontottál. Lehet ez éppen olyan kapkodós volt, mint ahogyan eddig építkeztél. De már sokkal okosabb vagy, így ha régi város annyira rossz volt, ez csak jobb lehet. Viszont azt az időt szinte elvesztetted amit eddig beletettél. Hajrá-"Tabula Rasa" van! :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5984

Vendég
Ha van teleportod akkor azzal csinálj helyet magadnak a városban ahhoz, hogy átrendezkedj. Majd amiket a raktárba tettél, azok helyét is bekalkulálva visszahelyezheted őket. Ha nincsen teleportod, akkor a helycsináláshoz az eladást kell választanod, hogy legyen helyed. Semmit egyszerre...ez a tanácsom. Csak kisebb lépésekben rendezd át a várost, bármelyik megoldást választod, hogy a végére ne az legyen, hogy ezt vagy azt de kár volt eladnom. Csinálj akkora szabad helyet magadnak, hogy elmozdulhass, aztán majd adja magát a következő lépés. Az átrendezkedés nagyon jó ötlet, ha úgy érzed rossz irányba tartasz. Ha van már, vagy időközben lett kialakult koncepciód, akkor azt az irányt tartva hatékonyabb leszel. Nem tudom milyen beállítottságú vagy, sajnálok mindenemet, vagy a minden szívfájdalom nélkül megválós. De ilyen helyzetben az utóbbi mentalitással leszel később boldogabb. :)
Most néztem meg a városodat és látom elkéstem, már mindent lebontottál. Lehet ez éppen olyan kapkodós volt, mint ahogyan eddig építkeztél. De már sokkal okosabb vagy, így ha régi város annyira rossz volt, ez csak jobb lehet. Viszont azt az időt szinte elvesztetted amit eddig beletettél. Hajrá-"Tabula Rasa" van! :)
Kedves Rikari!
Köszönöm szépen az őszinte és egyenes válaszodat. :) Beleestem a legnagyobb hibába futás előre a techfán és túl kevés volt a felderítés..
Beszéltem a supportal és kértem a a városok nullázását, vagyis fióktörlést mindkét világban. Ezt megcsinálták volna, viszont jött olyan vélemény is, ha nullázok, elvesztem a raktár tartalmát, a tornyot, és a kutatási eredményeket. Sajnos csak most olvastam a válaszodat az apránkénti visszabontásról.
Úgy fest ez a város és a Winyandori is, ad acta. Viszont sokat tanultam a hibáimból. Jobb lesz egy rebooot, és ha visszaenged a rendszer X idő után, az új koncepcióm szerint állok neki. Amiben nincs helye a kapkodásnak. Mégegyszer köszönöm. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Tappancs75 szerintem semmi olyat nem csináltál amit ne lehetne helyrehozni.elértél egy szintet már ne töröld ki teljesen a városod. nekem is van pár kikutatott osztagméret növelésem fölöslegesen de kit érdekel? ez van. ami nem kell töröld ki ami kell javítsd fel. mondjuk engek érdekelne mik azok a nagy hibák amit elkövethettél
 
Fent