• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A Vihar Tűi csodával kapcsolatban érdeklődnék. Az egyik képessége, hogy "Megnöveli a Könnyű távolsági egységek sebzését." (ez eddig oké)
A másik: "Megnöveli a Kaszárnya képzési sebességét." Na ez a része érdekelne. Amit a csoda százalék értékben fejez ki, azt én hogyan tudom kiszámolni, hogy mennyi az annyi? (például órába vagy percbe).

Ha minden igaz, a Kaszárnya fejlesztésével csökkenteni tudom a kiképzi idő sebességét, de ha a fegyvertárat fejlesztem, úgy az ellentétes hatását érem el, vagyis a kiképzési idő nő. Tulajdonképpen az érdekelne, hogy akinek több (akár 4-6) Fegyvertára is van, mennyi ideig termeli az egységeket? Befolyásolja-e (és ha igen, akkor mennyire befolyásolja) a termelési időt a Fegyvertárak száma? És végül, de nem utolsó sorban, tényleg olyan haszontalan a Vihar Tűi Csoda? :S

A válaszokat előre is köszönöm :)
 

Wiccara

Veterán
hogyan tudom kiszámolni, hogy mennyi az annyi?
Szia,
biztos vannak profi matekosok, én a gyakorlatiasabbak közé tartozom :)
Megnéztem 100 íjász mennyi idő alatt készülne el ( 1:18), elvettem az út csatlakozást a vihar tűitől ; 1:28 lett ugyanaz a termelés.
Befolyásolja-e (és ha igen, akkor mennyire befolyásolja) a termelési időt a Fegyvertárak száma
A fegyvertárakkal az egységnyi kiképezhető mennyiséget növeled, ezért érzékeltél "ellentétes" hatást, mivel több katonád lesz, de magát a kiképzési sebességüket a fegyvertár nem javítja fel. A fegyvertáraknak tehát nincs hatása az időre, közvetve igaz, hisz több katona több idő ;)
tényleg olyan haszontalan a Vihar Tűi Csoda
Nem tudom ezt honnan vetted, nálam az extrahasznos kategóriában szerepel! Gyanítom, akik sokat harcolásznak, csatlakozni fognak hozzám.:cool:
 

Mihaszna

Veterán
Szia Wic :)

biztos vannak profi matekosok, én a gyakorlatiasabbak közé tartozom :)
Megnéztem 100 íjász mennyi idő alatt készülne el ( 1:18), elvettem az út csatlakozást a vihar tűitől ; 1:28 lett ugyanaz a termelés.
Ezt már csak holnap tudom kipróbálni, mert a Kaszárnyám fejlesztés alatt áll. :)

Nem tudom ezt honnan vetted, nálam az extrahasznos kategóriában szerepel! Gyanítom, akik sokat harcolásznak, csatlakozni fognak hozzám.:cool:
Ezt több embertől is olvastam már. De remélem csatlakozhatok hozzád egy idő múlva. :)

Van egy kisebb városom, amit a Bajnokság irányába szeretnék vinni. Jelenleg stabil 600-800 pontot tudok hozni úgy, hogy a 4. fejezetben járok. Remélem, hogy ez a későbbiekben változni fog. Nekem nincs tapasztalatom e téren, de majd lesek és olvasok taktikákat, ami segíthet fejlődésben. :) Köszönöm a válaszokat :)

Szép napot néked :)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Szép napot mindenkinek ! :)
Biztos az én gépemmel van a gond, de reggel óta folyamatosan hajigál ki a játék. A szokásos munkamenet lejárt, folyamathiba, a kérést nem tudtuk feldolgozni üzeneteket kapom. Töröltem a gyorsítótárat a sütiket, ellenőriztem a netem. Utóbbival semmi gond. Ez egy ilyen nap vagy esetleg másnak is vannak ilyen gondjai ? Furcsállom, mert mobilon simán fut a játék. Gondolom a kisebb memóriaigény miatt. Azért remélem hamar rendbe jön a dolog. :)
Szia,
Kérlek szépen a supportra írj, hogy segíteni tudjunk.
 
Sziasztok.

A Vihar Tűi csodával kapcsolatban érdeklődnék. Az egyik képessége, hogy "Megnöveli a Könnyű távolsági egységek sebzését." (ez eddig oké)
A másik: "Megnöveli a Kaszárnya képzési sebességét." Na ez a része érdekelne. Amit a csoda százalék értékben fejez ki, azt én hogyan tudom kiszámolni, hogy mennyi az annyi? (például órába vagy percbe).

Ha minden igaz, a Kaszárnya fejlesztésével csökkenteni tudom a kiképzi idő sebességét, de ha a fegyvertárat fejlesztem, úgy az ellentétes hatását érem el, vagyis a kiképzési idő nő. Tulajdonképpen az érdekelne, hogy akinek több (akár 4-6) Fegyvertára is van, mennyi ideig termeli az egységeket? Befolyásolja-e (és ha igen, akkor mennyire befolyásolja) a termelési időt a Fegyvertárak száma? És végül, de nem utolsó sorban, tényleg olyan haszontalan a Vihar Tűi Csoda? :S

A válaszokat előre is köszönöm :)
Szia Mihaszna!

A korai fejezetekben nem fogod érzékelni a vihar tűinek az időcsökkentő hatását mert csak percekben mérhető. Viszont a későbbi fejezetekben ez már kemény órákat jelent. Nő az osztagméreted a fegyvertárak szintje, ha lent van a gombák szentélye, törp védőbástya az is növeli a kiképezhető egységek számát, ami mind + idő. Nálam pl. egy 14. szintű vihar tűivel 3:48 óra a képzési idő vihar nélkül 5:49 óra lenne. Tehát határozottan hasznos csoda, mindenképpen tedd le!
 

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy lehet a mobilos appban az ősi csodában segítő játékost meglátogatni úgy, ahogy a nagygépes verzióban? Én hiába nyomom a nevét, nem történik semmi. Biztos én vagyok tájékozatlan és valahova el van dugva a lehetőség, csak még nem jöttem rá....
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Van valahol/bárhol információ a JÁTÉKON BELÜL az érző árukról, azok előállítási módjáról ???
Elérkeztem a Elementálok korába és Holdkövet kér, miközben SEMMI infó az érző árukról. :mad: :eek:

Tehát nem a turkálással fellelhető infó érdekel, hanem a játékon belüli, a játékosokat tájékoztató információ !!!
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
turkálással fellelhető infó érdekel, hanem a játékon belüli, a játékosokat tájékoztató információ
Kedves Lupuj,
a fórumot nem degradálnám turkálónak, a Wiki pedig kellően játékon belül helyezkedik el, a jobb alsó sarokban.
Ennél beljebb már csak a kereskedő mellé lehetett volna tenni, de ez a 12cm távolság még senkinek nem okozott ekkora pulzusszám-növekedést.
Szerencsére a lelki békéd kapott két linket is, tehát happyend és világbéke..
 

Mihaszna

Veterán
A korai fejezetekben nem fogod érzékelni a vihar tűinek az időcsökkentő hatását mert csak percekben mérhető. Viszont a későbbi fejezetekben ez már kemény órákat jelent. Nő az osztagméreted a fegyvertárak szintje, ha lent van a gombák szentélye, törp védőbástya az is növeli a kiképezhető egységek számát, ami mind + idő. Nálam pl. egy 14. szintű vihar tűivel 3:48 óra a képzési idő vihar nélkül 5:49 óra lenne. Tehát határozottan hasznos csoda, mindenképpen tedd le!
Szia Encyber

Nem adom, fel! :p Fejleszteni fogom folyamatosan, hogy érezzem a hatását. :) Az, hogy milyen egyéb csodák fognak mellé még párosodni, fogalmam sincs. :/ Egyenlőre lassan, de biztosan, azaz, biztos, hogy lassan haladok előre :) Minden esetre neked is köszönöm a választ. :)


"Ha itt az idő, a harc eljő! Az Úr dühét látván, elbukik a Sátán"!

Szép napot :)
 

Butyoka11

Újonc
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az eseményépületek fejlesztésével kapcsolatban hol találok információt?
Az épületek bizonyos fejezetekben mit adnak, melyik az az eseményépület, amelynek fejlesztése számomra előnyös? Esetleg régebben szereztem és a királyi restaurációkkal felfejlesztve a szintemre megéri a befektetett munkát?
Válaszaitok előre is köszönöm!
 

Butyoka11

Újonc
Köszi a választ! Segítség volt, mert bár a napi nyereményként kapott épületeket szerettem volna megkérdezni, de ezek fejlődését ugyanitt megtaláltam! Még egyszer köszi!
 

Lupuj

Erős harcos
Kedves Lupuj,
a fórumot nem degradálnám turkálónak, a Wiki pedig kellően játékon belül helyezkedik el, a jobb alsó sarokban.
Ennél beljebb már csak a kereskedő mellé lehetett volna tenni, de ez a 12cm távolság még senkinek nem okozott ekkora pulzusszám-növekedést.
Szerencsére a lelki békéd kapott két linket is, tehát happyend és világbéke..

Szia!

Bár a lényeget nem sikerült megválaszolni ("játékon belül"), a terelés elég jól sikerült.
Sajnálatos módon a 12cm-es távolság nem elegendő (kicsit nagyobb a monitorom), hogy eljussak a "turkálókba", de a lelki békémnek jót tett a kapott 2 link.

Köszönöm a segítséget! :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Segítséget kérnék.
Egy régebbi tesó kérdezte de sajnos nem tudom már a választ. Mi az a vetésforgó???? Állítólag a feladatsor kéri. Talán a félszerzeteknél van, de a játékos már átlépett az Elementálokhoz. Lehet hogy lemaradt a feladatsorral?

Köszönöm szépen!
 

DeletedUser5984

Vendég
Sziasztok! Segítséget kérnék.
Egy régebbi tesó kérdezte de sajnos nem tudom már a választ. Mi az a vetésforgó???? Állítólag a feladatsor kéri. Talán a félszerzeteknél van, de a játékos már átlépett az Elementálokhoz. Lehet hogy lemaradt a feladatsorral?

Köszönöm szépen!
Szia ! A vetésforgót, a Félszerzet fejezetben a mezőgazdaságnál találod meg. :)
 
Fent