• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4917

Vendég
10. láda megszerzése a bajnokságban , abban a ládában van 1 db , de azt nem pazarolnám el a helyedben ( más valakinek erről véleménye ? ) , amúgy türelemre intelek mert ha megvan a 10 láda akkor lesz 5 db királyi restauráció .., idővel rájössz majd , hogy a játékban a késleltetett öröm ( türelem ) megtérül , de a legfontosabb , hogy a szíved szerint játsz
 

Eni90

Újonc
Sziasztok!
Honnan tudok informálódni arról, hogy a heti bajnokságoknál milyen ereklyéket lehet gyűjteni? Ha van ilyen, akkor a sorrend érdekelne. Pl.: Most varázspor van, utána márvány, majd tekercs és így tovább. A tervezhetőség miatt lenne számomra fontos.
Előre is köszönöm! :)
 

DeletedUser4281

Vendég
Szia!
Szépen sorba megy a dolog. Jövő héten jön a drágakő, aztán kezdődik elölről a márvánnyal.
 

Rikari

Veterán
Sziasztok!
Honnan tudok informálódni arról, hogy a heti bajnokságoknál milyen ereklyéket lehet gyűjteni? Ha van ilyen, akkor a sorrend érdekelne. Pl.: Most varázspor van, utána márvány, majd tekercs és így tovább. A tervezhetőség miatt lenne számomra fontos.
Előre is köszönöm! :)
Ha pont nem vagy képben valami miatt, kinyitod a főépületedet ránézel milyen bajnokságban vagy éppen és a rákövetkező jön a következő héten. Ahogy a nyersanyagok vannak sorban úgy jönnek a bajnokik is.
 

Moana28

Felderítő
Sziasztok:)

Szeretném megtudni, hogy mi határozza meg azt, hogy ki milyen időszakos akciót kap a játék keretében?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok:)

Szeretném megtudni, hogy mi határozza meg azt, hogy ki milyen időszakos akciót kap a játék keretében?
Szerintem az Inno :D (de ez csak tipp) Eventek esetében (beleértve az TK-at is) mindig van valami promóció, ami az aktuális eseményhez kötődik, illetve ilyenkor az időszakos akciók is érvénybe lépnek. Hogy a köztes állapotokban lévő ajánlatokat mi határozza meg, nem tudom. :)
 

Moana28

Felderítő
Pedig jó lenne tudni, mert én az elmúlt másfél évem alatt egyszer sem kaptam olyan akciót, ahol 2x annyi gyémántot lehet venni ugyanazért az összegért. Nem is tudtam, hogy van ilyen egészen mult nyárig, amikor tesómmal beszélgettünk a vásárlásról, mondta, h ő mindig megvárja a 100%os akciót, én miért nem akkor veszek gyémántot. Ma írtam a supportba, mert már eleget vártam (8-9 hónap), hogy nálam is legyen ilyen akció. Addig a tesómnál már 2x is volt ilyen!!! Írták, h várjak, ők nem tudnak ez ügyben eljárni, nincs befolyásuk az akciókra. no komment... Most ha azért nincs nekem ilyen akció, mert egyébként is veszek gyémántot, akkor ez diszkrimináció!!! Nem vagyok fejős tehén!!! Igen, költök a játékra, ilyen áron is megveszem, de attól még jár nekem az, ami másnak is!!!
 

Rikari

Veterán
A megfigyeléseim alapján, de ezek csak tippek, nincsen benne semmi szabályszerűség. Tegyük fel veszel egy alapcsomagot. Majd 3 hónap múlva kapsz egy akciót, attól függően mekkora csomagot vettél, de általában 30%-ról indulunk. Ezt kihagyod. Megint eltelik néhány hónap és meglepnek egy 60%-os akcióval, ha ezt kibírod és ezt is kihagyod, akkor újabb pár hónap elteltével megérkezik a 100%-os lehetőséged is. Évente 1 alkalommal megkínálnak vele ha idő közben nem vettél, mert ez egy beállított funkció, csak mindenkinél más és más időközönként és személyreszabottan adott akcióval kapjuk meg. A vásárlási szokásaidat veszik alapul és a vásárlási gyakoriságaidat. Én vettem 60%-osat az év elején, most várhatok egy darabig. Már átléptem a 30%-oson és nem állok meg a türelmemmel a 100%-ig. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Moana28

Felderítő
Köszi a választ:), nekem 30%os és 60%os sem volt még eddig, de akkor várok:) Utoljára a régi főnix-ereklye barkácsolás miatt vettem gyémántot. Most már kíváncsi vagyok, mennyit kell várni a 100%os akcióig:)

Bár őszintén így ennek a rendszernek nem látom értelmét... Miért nem teszik ezt elérhetővé időszakosan mindenkinek? Marketing szempontból "vicces" a "lényeg, h ne vásárolj jó sokáig" szisztémaXD Kereskedelem marketinget végeztem, tény ami tény Elvenar elég "varázslatos".XD
 

Mihaszna

Veterán
Ma írtam a supportba, mert már eleget vártam (8-9 hónap), hogy nálam is legyen ilyen akció.
Mona, ne haragudj, de ezen hatalmasat visítottam :D:D:D:D Vizualizáltam, ahogy a Support embere olvassa egy felháborodott "ügyfél" reklamációs levelét :D Egyébként jól jött/jön ki dolog és azt mondom, hogy valahol (biztos) igazad van, de ez nagyon tetszett tőled :D
 

Tejinashi

Erős harcos
Köszi a választ:), nekem 30%os és 60%os sem volt még eddig, de akkor várok:) Utoljára a régi főnix-ereklye barkácsolás miatt vettem gyémántot. Most már kíváncsi vagyok, mennyit kell várni a 100%os akcióig:)

Bár őszintén így ennek a rendszernek nem látom értelmét... Miért nem teszik ezt elérhetővé időszakosan mindenkinek? Marketing szempontból "vicces" a "lényeg, h ne vásárolj jó sokáig" szisztémaXD Kereskedelem marketinget végeztem, tény ami tény Elvenar elég "varázslatos".XD
2018 decemberében volt néhány napig a területvásárlás 1000 gyémánt helyett 400 gyémánt :) Sajnos ezóta nem volt ilyen :(
 

Syntex

Ex-Csapattag
Mona, ne haragudj, de ezen hatalmasat visítottam :D:D:D:D Vizualizáltam, ahogy a Support embere olvassa egy felháborodott "ügyfél" reklamációs levelét :D Egyébként jól jött/jön ki dolog és azt mondom, hogy valahol (biztos) igazad van, de ez nagyon tetszett tőled :D
Miért? Nagyon jól tette hogy írt, bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolunk és örömmel leszünk a játékos segítségére, ha bármiben tudunk. ;)
Az akciókra visszatérve, megjegyezném, hogy ezek véletlenszerűek és bármikor felbukkanhatnak. A türelem rózsát, akarom mondani gyémánt akciót teremhet. :D
 

Moana28

Felderítő
Köszi Syntex:) "Nem az a hülye, aki hülyeséget kérdez, hanem az, aki némán ül tudatlanul." ;)
Egyébként abszolút nem haragszok Mihasznára, tényleg "vickes" helyzet.:D Teljesen más témában voltam a supporton, aztán úgy voltam vele, hogy írom ezt a gyémántos dolgot is, ha már ott vagyok.
Konkrétan azért voltam fent, mert reggel 1, 5 és 10 tudáspont volt a leosztásomban, tisztán emlékszem, szerintem mindenkinek azt első dolga, hogy lecsekkolja a "paklit" mielőtt kever (nem fotóztam, mert hát ki gondol ilyenre egyből, mielőtt elkezd nyitogatni). Nyitogattam pár virágot, nyitottam az 5 tp-set, aztán duplázást. Duplázás után 10 tpset fogtam ki. Miután bezártam a tabon az eventet, akkor láttam, hogy 16 tp van a sávomon. Na hopp, ez nem stimmel! Visszamentem, fotóztam írtam supportba, hogy kérem a 10 tpt, amit nem írt jóvá a játék duplázása. Kellemes mentális állapotomban (ami a mai hétköznapi reggelemet játéktól függetlenül jellemezte), írtam a gyémántos ügyben is. Első supportomra azt a választ kaptam, hogy az egy duplázott 5-ös tp volt. :confused:Mivel még keverés előtt nem készült "célfotó", több magom meg nincs így nem fog kiderülni, hogy pontosan mi történt. :(Én tisztán emlékszem, a leosztásra, mert erdei elfbe kutatom épp a vendégeket, pont a tp kellett volna nekem hogy fel tudjam még ma oldani a deszka-feldolgozót és le tudjam tenni.
Bár a tps üggyel nem értek egyet, azért az nagyon jó, hogy tényleg segítőkészek a supportba, mert hamar választ kaptam mindkét üzimmel kapcsolatban, az meg, hogy örömmel tették, az az esetemben valószínűleg adott volt... ugye, Mihaszna? :D

Egyébként elnézést, hogy elkanyarodtam a "segítség és kérdések" témától. Tudom, hogy ez az "eset magyarázatom" a mostani esemény kibeszélőjébe inkább illik, de nem szerettem volna az ottani légkört tovább "gyarapítani" egy ottani külön bejegyzéssel. Nagyon várom vissza a ládás rendszert:)

Rikarinak és mindenkinek köszönöm, hogy a "vickes" témámban segített itt:)
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Rikarinak és mindenkinek köszönöm, hogy a "vickes" témámban segített itt:)
Számomra a gyémántos felvetésed jó volt, mert sokan várjuk a játékban mikor tudunk esetleg előnyősebb helyzetben vásárolni. A mi pénzünk sokkal rosszabb más nemzetekétől, de még így is kockáztatunk. Egy euróban/dollárban fizetőnek a gyémántok hozzánk képest gombokba kerülnek, ennek ellenére mindig lessük, várjuk mikor adnak kedvezményt. A marketingvilágban nem vagyok jártas, de azt mint egy hozzánemértő is furcsának tartom, hogy nem bombáznak bennünket sürűn az akciókkal. Ha én lennék a kincstárnok, biztosan tennék ebben az ügyben valamit, hogy csináljunk kedvet az Elvenari népnek. Legfeljebb nem élnek vele, de a kínálat nem kerül semmibe. A véletlenszerűségben rendet vágnék és kiszámíthatóbbá tenném az akciókat. Lehessen rá várni, legyen így értelme annak, ha valaki gyűjt rá...addig is játékban marad. :gyémánt:
 

Moana28

Felderítő
Igen, teljesen igazad van:) Én is ezért furcsállom az itteni helyzetet, nagyon sok lehetőség van, amit ki kellene használniuk. Ötleteket adunk bőven:)

A játék alkalmazásban sem egyenlő, mert aki mobilalkalmazásban játszik, annak ugyanazért a pénzért kevesebb gyémántot ajánl a játék. Ezért is szoktam gépnél is lenni, pedig az alkalmazás egyre jobb, szépen és jó irányba fejlődik és sokkal kényelmesebb.

A mostani világhelyzetet tekintve gőzerővel kellene fejleszteni az alkalmazást, mivel sokan vannak otthon, eleve élmény-igényük van, sok féle játékot kipróbálnak, illetve sokan vannak home officeban, azoknak semmi kedvük szerintem +1-2 vagy több órát ülni a gép előtt.

Lényeg szerintem, hogy átfogóbban kellene elemezni akár az itteni fórumos bejegyzések alapján a célcsoportokat (EGYÁLTALÁN PIACKUTATÁSSAL FELMRNI, HOGY MILYEN CÉLCSOPORTOK VANNAK- Pl: itt fórumon nem nyilvános kérdőív kitöltésével lehetőség fixen X gyémánt nyerésére-magas részvételi arány-szélesebb körű információk az emberek vásárlási szokásaikról illetve játékmagatartásukról-felmért vásárlói igények kielégítésével profitnövelés ).
A kereslethez igazítani a kínálatot.
 
Fent