• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csevejgő-Teaház

Ezúton szeretnék létrehozni egy olyan Topic-ot ahol minden játékos kötetlenül beszélgethet egymással.
Így meg kímélve a többi értékes Top-icot a felesleges(
halandzsától)
Hogy ténylegesen az aktuális ötletek,Eventek egyebek ne legyenek tele olyan beszélgetésekkel ami nem tartozik oda.
Így ezen az oldalon írjatok egymásnak(beszélgessetek ha kell)
Így meg kímélve a többit.
(és nem azért kérem mert én hoztam létre)
Ha tetszik az ötlet,akkor csak annyit kérek ide írjatok egymásnak.
(csak beszélgetős)
Amit nem árt elfelejteni https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/fórumszabályzat.10/
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser240

Vendég
Vagy ott az ősatya, az Offtopic a kreatívoknak...
 

DeletedUser5076

Vendég
Sziasztok :) Most jutottam oda, hogy túl sok az aranyam. :eek: Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? Minden szükséges épületem már fel van építve, az arany meg csak termelődik és termelődik. :(

most látom van más topic, de ezt a hsz-t nem tudom törölni :eek:
 
Sziasztok :) Most jutottam oda, hogy túl sok az aranyam. :eek: Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? Minden szükséges épületem már fel van építve, az arany meg csak termelődik és termelődik. :(

most látom van más topic, de ezt a hsz-t nem tudom törölni :eek:
Szia! Én a kereskedőben a kufártól vásárolok, vagy a térképen felfedezek, az is aranyba kerül :)
 

DeletedUser5262

Vendég
Sziasztok

Poroljuk le egy kicsit erről a topicról az idő vasfogát és élesszük fel :) Mi a helyzet felétek?
 

Deleted User - 204368

Vendég
most a játékról lehet beszélgetni vagy úgy általánosságba?
 

DeletedUser5760

Vendég
Az előre jóváhagyott listán lévő témák közül bármiről...
 

Deleted User - 204368

Vendég
ksi csevegés. ti mit gondoltok a barna macikról?
szerintem elég nagy hiba volt berakni a játékba avgyis inkább ekkora mennyiségben. régen az újszerveren azért a bajnoki soránvolt kihívás és ha jül felkészültél a bajnokira akkor lehettél első helyezett is. most már szinte ez a versengés megszűnt mivel bárki képes bármikor bármekkora mennyiségben egységet gyártani ezért a tartományozás "korlátlan" lett.emiatt szinte esélytelen valódi versenyt kialakítani nyilván a 6. csillagot enm csinálom meg "fölöslegesen" pusztán a helyezésért (1-9ig igen). így valójában nem a felkészültség számít hanem h kinek van több tartománya és kiszánja rá azt az időt míg megcsinálja. erről ki kit gondol illetve a másik szerveren arlendylen mennyire volt érzékelhető a macik hatása?
 

Senta

Erős harcos
ksi csevegés. ti mit gondoltok a barna macikról?
szerintem elég nagy hiba volt berakni a játékba avgyis inkább ekkora mennyiségben. régen az újszerveren azért a bajnoki soránvolt kihívás és ha jül felkészültél a bajnokira akkor lehettél első helyezett is. most már szinte ez a versengés megszűnt mivel bárki képes bármikor bármekkora mennyiségben egységet gyártani ezért a tartományozás "korlátlan" lett.emiatt szinte esélytelen valódi versenyt kialakítani nyilván a 6. csillagot enm csinálom meg "fölöslegesen" pusztán a helyezésért (1-9ig igen). így valójában nem a felkészültség számít hanem h kinek van több tartománya és kiszánja rá azt az időt míg megcsinálja. erről ki kit gondol illetve a másik szerveren arlendylen mennyire volt érzékelhető a macik hatása?
most a bajnokinak nem pont az a lényege, hogy mennél több tartományt csináljon az ember, és sok időt rászánjon / kivéve ugye ha van másik medve vagy csoda is ) ha helyezett is akar lenni? teljesen elvagyok a barnamedvémmel, főleg ha mellé csillió gyorsítóm és kalapácsáldásom is akad, mert ugye enélkül elég bajos sereget gyártani egy helyezettes bajnokira. Egyébként nem látom, hogy bárki képes lenne az első 10-be bekerülni most sem, csak az akinek van kellő tartománya, gigantikus serege segítő medvékkel, épületekkel, és persze megfelelően sok ideje hogy véghez is vigye azt a rengeteg tartományt 6 körön át.
 

Deleted User - 204368

Vendég
most a bajnokinak nem pont az a lényege, hogy mennél több tartományt csináljon az ember, és sok időt rászánjon / kivéve ugye ha van másik medve vagy csoda is ) ha helyezett is akar lenni? teljesen elvagyok a barnamedvémmel, főleg ha mellé csillió gyorsítóm és kalapácsáldásom is akad, mert ugye enélkül elég bajos sereget gyártani egy helyezettes bajnokira. Egyébként nem látom, hogy bárki képes lenne az első 10-be bekerülni most sem, csak az akinek van kellő tartománya, gigantikus serege segítő medvékkel, épületekkel, és persze megfelelően sok ideje hogy véghez is vigye azt a rengeteg tartományt 6 körön át.
pont ezt mondom h régen ugye ha megcsináltál 30 tartományt jó eséllyel indulhattál az elsú helyért de top 3ért biztos. mostmár az szinte semmi. nyilván az előnye h sok tartományt tudsz megcsinálni de a versenyt szinte megölte windy-n
 

Putyika

Veterán
régen ugye ha megcsináltál 30 tartományt jó eséllyel indulhattál az elsú helyért de top 3ért biztos
Egy dolgot kihagysz a gondolatmenetből! Azóta rengeteg idő eltelt és sokat nőttek a városok. Természetes, hogy már nem elég annyi tartomány a jó helyezésekhez, amennyi akkor volt, amikor még mindenki a tündérek vagy esetleg amunik korában járt.
 

Senta

Erős harcos
pont ezt mondom h régen ugye ha megcsináltál 30 tartományt jó eséllyel indulhattál az elsú helyért de top 3ért biztos. mostmár az szinte semmi. nyilván az előnye h sok tartományt tudsz megcsinálni de a versenyt szinte megölte windy-n
ahogy nőnek a városok lesz egyre több tartomány, neked pl két barnamedvéd is van, így okod panaszra nem igazán lehet sereggyártás ügyében, az hogy a jegesmedve és egykét csoda "megbolondította' a körök közti időt, szerintem még izgalmassabbá teszi, hiszen teljesen követhetetlen ki hol áll a bajnoki körökkel éppen, egészen az utolsó napig bármi lehet. persze 5 körrel igazán nem lehet versenybe maradni, mikor már a nagyobb városoknak akár 60 vagy több tartománya is lehet a winyn ami egyre nőni fog, így a bajnoki pontszámok is egyre nőnek. Ez egy ilyen helyzet, a medvék hatalmas segítségek mind időbe mind seregbe, a háttér amit már a játékosnak kell biztosítania nem mindegy / kinyitott tartományok, megcsinált körök, csodák szintjei amik még segíthetnek, van-e törpipáncél, ami ugye a tornyozás is / Szerintem ez így jó és élvezetes, kiszámíthatatlan és utcsó pillanatig nem tudható ki hol áll, van-e még tartaléka
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Amikor kezdtem anno a játékot, sokkal élvezetesebb volt az egész, mert volt esélye mindenkinek jobban. Kicsinek és nagynak is közel egyformán. A 40000 pontot egy testvériség nyögve hozott össze az utolsó pillanatokban. Most még nincs vége a bajnokinak, van majdnem egy nap hátra és már 10 testvériség felette van. Sok, most kezdő kicsinek nincs sikerélménye. Utálom a focit, de lehet itt is fejlettségi szinthez mért Bajnokikat kellene tartani a résztvevőknek.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Egy dolgot kihagysz a gondolatmenetből! Azóta rengeteg idő eltelt és sokat nőttek a városok. Természetes, hogy már nem elég annyi tartomány a jó helyezésekhez, amennyi akkor volt, amikor még mindenki a tündérek vagy esetleg amunik korában járt.
nem maradt ki. mert amikor én a tünde korban jártam akkor bőven előttem jártak már sokak korokban tehát mikor 30 tartományt csináltam tuti volt a játékosok között akinek volt 40+ tartománya is akár csak nem volt rá még fedezet seregből. mostmár van. amuni korban a 30. tartomány szerintem ugyanolyan nehéz mint a tünde korban egyetlen változó a csodák szintje ami dobhat rajta. ilyen szempontból nem lényeges a kor hanem a tartományok száma releváns csak.
 
Fent