• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csevejgő-Teaház

Deleted User - 204368

Vendég
, neked pl két barnamedvéd is van, így okod panaszra nem igazán lehet sereggyártás ügyében,
én nem panaszkodok mert nekem is jól jön az a 200tp az 5. tartomány végén csak kihalt így az egyensúly kicsit a játékból. szeretnék első lenni de szinte nincs esélyem mert kevés a tartományom hozzá. elég lett volna fejenként max 1 db maci mindne fajtából lerakható akkor még talán meglenne az egyensúly
 

nlstemplar

Veterán
amuni korban a 30. tartomány szerintem ugyanolyan nehéz mint a tünde korban egyetlen változó a csodák szintje ami dobhat rajta. ilyen szempontból nem lényeges a kor hanem a tartományok száma releváns csak.

Ez tévedés, amuni korban fejlettebb egységei vannak már a játékosnak (több csillagosak, mint a tündér korban) így könnyebb a bajnoki is.
A kor tehát lényeges.
 

bere007

Veterán
én nem panaszkodok mert nekem is jól jön az a 200tp az 5. tartomány végén csak kihalt így az egyensúly kicsit a játékból. szeretnék első lenni de szinte nincs esélyem mert kevés a tartományom hozzá. elég lett volna fejenként max 1 db maci mindne fajtából lerakható akkor még talán meglenne az egyensúly

Attól, hogy ha 1 lenne, attól még ugyan úgy kevés tartományod lesz. Erre az a megoldás, hogy fedezz fel és haladj és akkor többet tudsz csinálni. Az nem megoldás rá, hogy irigykedsz a többiekre és emiatt a rendszert hibáztatod. Meg ha jól láttam ott a bajnoki elsőnek is ugyan úgy 2db van, mint neked, tehát nem azzal van a baj, Ha első akarsz lenni, akkor ne a rendszert hibáztasd, hanem tegyél érte. Ez már nem az első eset, hogy emiatt panaszkodsz és rendszert akarsz változtatni. A másik szerveren amúgy van aki 18-19e pontokat csinál minden héten és a 3. helyért is 16e+ pont kell így nekünk sincs sok esélyünk az első helyre. De ezt az egészet én úgy nézem, hogy ha egy könnyebb bajnoki van, akkor megnyomom és a jutalmak nélkül 6-700 tp-t kiveszek belőle. Ha nem leszek első, akkor nem leszek, nem nagy ügy. El kell fogadni, hogy van aki többet áldoz rá, előrébb van és kész. Ezen morogni meg irigykedni és a rendszert hibáztatni szerintem felesleges. Amúgy itt van olyan, akinek 6-7db barna medvéje is van... naés. Egy tét nélküli ingyenes online játékban, ahol nem lehet egymást megtámadni, nem teljesen mindegy?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ez tévedés, amuni korban fejlettebb egységei vannak már a játékosnak (több csillagosak, mint a tündér korban) így könnyebb a bajnoki is.
A kor tehát lényeges.
ez nincs bizonyítva de szeritnem a harci fejlesztésekkkel együtt a bajnoki nehézsége is arányosan ami logikus is. mondjuk ezt örülnék ha egy modi megerősítené v aki tudja. tehát a tündekorban ugyanolyan nehééz a 10. tartomány mint amuniban.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Attól, hogy ha 1 lenne, attól még ugyan úgy kevés tartományod lesz. Erre az a megoldás, hogy fedezz fel és haladj és akkor többet tudsz csinálni. Az nem megoldás rá, hogy irigykedsz a többiekre és emiatt a rendszert hibáztatod. Meg ha jól láttam ott a bajnoki elsőnek is ugyan úgy 2db van, mint neked, tehát nem azzal van a baj, Ha első akarsz lenni, akkor ne a rendszert hibáztasd, hanem tegyél érte. Ez már nem az első eset, hogy emiatt panaszkodsz és rendszert akarsz változtatni. A másik szerveren amúgy van aki 18-19e pontokat csinál minden héten és a 3. helyért is 16e+ pont kell így nekünk sincs sok esélyünk az első helyre. De ezt az egészet én úgy nézem, hogy ha egy könnyebb bajnoki van, akkor megnyomom és a jutalmak nélkül 6-700 tp-t kiveszek belőle. Ha nem leszek első, akkor nem leszek, nem nagy ügy. El kell fogadni, hogy van aki többet áldoz rá, előrébb van és kész. Ezen morogni meg irigykedni és a rendszert hibáztatni szerintem felesleges. Amúgy itt van olyan, akinek 6-7db barna medvéje is van... naés. Egy tét nélküli ingyenes online játékban, ahol nem lehet egymást megtámadni, nem teljesen mindegy?
kicsit szélsőségesen látod ezt.... "irigykedek" 2 barna medvével nem lehet nagy panaszom de van különbség kicsit élmény rombolónak tartok és aközött h irigykedek. top 10ben szinte midnig benne vagyok csak ugye nekem is idő nekem míg lesz tartományom 2 napos felderítési idővel... "tegyek érte" mti csináljak? verjem el a gyorsítóimat szinte a semmire? szeritnem ha megcsinálom a tartományaimat 5 csillagra megteszek mindent ami tőlem telik. kicsit árnyaljuk már a dolgokat mert messze nem ilyen egyszerű h irigy avgyok a rendszert hibáztatom. cska ez a véleményem h kicsit túl lett tolva az egész és majd hogynem behozhatatlan előnyök alakultak ki emiatt. nem mondtam h változtassanak ezen vagy kérjenek elnézést emiatt. csak ez a véleményem
 

VednofQ

Felderítő
Részben kapcsolódik a témafelvetéshez, engem az érdekelne, hogy a város fejlettségéhez képest nehezedik-e a kezdő bajnoki tartományok teljesíthetősége. Mióta bajnokizom, kezdettől fogva nem értettem, hogy ha pl. a csapattagokhoz képest kis pontszámú, 10.000 pontos várossal teljesítek pl. 1000 pontot, egy nálam 10x, 20x nagyobb pontszámú városnál miért nehézség ugyanennyit v. ennél jóval többet csinálni. Feltételezve, hogy a nagyobb pontszámú város sokkal fejlettebb: több tartományt fedezett fel, fejlettebbek és jóval több a katonai egysége ill. jóval magasabb szintű és sokkal több az árutermelése, és több segítő épülete, csodája lehet. Tehát feltételezem, hogy akár áruval, akár harcászattal sokkal könnyebben tudna ugyanannyi tartományt és kört teljesíteni mint én.
 

bere007

Veterán
kicsit szélsőségesen látod ezt.... "irigykedek" 2 barna medvével nem lehet nagy panaszom de van különbség kicsit élmény rombolónak tartok és aközött h irigykedek. top 10ben szinte midnig benne vagyok csak ugye nekem is idő nekem míg lesz tartományom 2 napos felderítési idővel... "tegyek érte" mti csináljak? verjem el a gyorsítóimat szinte a semmire? szeritnem ha megcsinálom a tartományaimat 5 csillagra megteszek mindent ami tőlem telik. kicsit árnyaljuk már a dolgokat mert messze nem ilyen egyszerű h irigy avgyok a rendszert hibáztatom. cska ez a véleményem h kicsit túl lett tolva az egész és majd hogynem behozhatatlan előnyök alakultak ki emiatt. nem mondtam h változtassanak ezen vagy kérjenek elnézést emiatt. csak ez a véleményem

De az az előny nem a medve miatt van, mivel mindkettőtöknek 2db van. Az az előny abból fakad, hogy többet van itt és gondolom kimaxolja a tartományokat, tehát több időt áldoz rá. Mivel előrébb van, ezért több tartományt is tud nyitni és ezért is több pontja lehet. Most akkor legyen bevezetve az, hogy mindenki max 30 tartományt csinálhat? Akkor mi van azzal, akinek csak 29 van feloldva? Vagy legyen mindenkinek csak 1 megoldható, hogy igazságos legyen? Akkor meg nem lenne jutalom. Azért írtam azt, hogy haladj gyorsabban, így többet tudsz megcsinálni és akkor, ha az neked olyan fontos, előrébb zárhatod a bajnokit. Meg amúgyis, bármi féle korlátozással meg azok lennének büntetve, akik régebb óta itt vannak és sokkal többet voltak/vannak itt másoknál. Akkor az igazságos lenne szerinted? Ez a rendszer szerintem meg úgy jó, ahogy van. Ha többet vagy itt, magasabb szintre tudod húzni a tartományokat. Ha régebb óta vagy itt, több tartományod lehet és többet tudsz nyitni. Ez mindenhol így van, hogy aki régebb óta csinál valamit, az valamilyen szempontból előnybe van, míg más szempontból meg hátrányba. Ez pont egy előnyös oldal. Persze, annak már a bajnoki is nehezebb, tehát jobban meg kell dolgoznia a pontokért.
Akkor azt meg lehet, hogy félreértettem, hogy amikor a titkos bajnokis vagy milyen ötletet bedobtál azt azért dobtad be, hogy legyen ilyen változtatás. Tehát ha azt nem írtad volna meg, akkor még igazad is lenne abba, hogy nem akarnál változtatást.

Amúgy meg a bajnokis nehézségi szint 3 dologtól függ.
- hányadik szinten harcolsz
- hány osztagméret kutatás van feloldva
- hányadik tartományt csinálod

Tehát minél fejlettebb vagy, annál nehezebb a bajnoki és ezt a nehezítést a 2x2esekkel (meg már a törp páncélossal), a tyúkkal, meg a csodákkal tudod kompenzálni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@bere007 a rejtett bajnoki az egy 5let volt a változtatásra. ez meg csak egy vélemény. de nem értem miért tekintesz erre úg mintha rossz lenne. nem erőltetem és a változtatni vágyás miért rossz? vmelyik 5letem jó lesz vmelyik rossz. cska nem értem miért hozod ezt fel? te a játékkal 100%ban meg avgy elégedve? nem akarsz semmin változtatni? itt miért releváns a múltban milyne posztokat írtam??

leírtam h régen ha felkészültél egy bajnokira egy bizonyos mennyiségű tartományt teljesítettél akkor esélyed volt a bajnokit megnyerni. miótabejötteka macik maximális bajnoki szám sem elegednő az első helyhez. szeritnem nyilván a tartományozára/10 ládához/torony stb nagy segítséget nyújtott ellenben kisit a versengést vette el egyes emberektől. és ezt nem tartom úgy mond jónak. és h haladjak gyorsabban??
2 napos felderítés az fix nem tudom normálisan felgyorsítani h meg is érje. ugye cska jó volt h a barna maci eventen volt kis milllió gyorsítóm értelmetlen volna pocsékolnom. nesze semmi kategória...
 

Senta

Erős harcos
@bere007 a rejtett bajnoki az egy 5let volt a változtatásra. ez meg csak egy vélemény. de nem értem miért tekintesz erre úg mintha rossz lenne. nem erőltetem és a változtatni vágyás miért rossz? vmelyik 5letem jó lesz vmelyik rossz. cska nem értem miért hozod ezt fel? te a játékkal 100%ban meg avgy elégedve? nem akarsz semmin változtatni? itt miért releváns a múltban milyne posztokat írtam??

leírtam h régen ha felkészültél egy bajnokira egy bizonyos mennyiségű tartományt teljesítettél akkor esélyed volt a bajnokit megnyerni. miótabejötteka macik maximális bajnoki szám sem elegednő az első helyhez. szeritnem nyilván a tartományozára/10 ládához/torony stb nagy segítséget nyújtott ellenben kisit a versengést vette el egyes emberektől. és ezt nem tartom úgy mond jónak. és h haladjak gyorsabban??
2 napos felderítés az fix nem tudom normálisan felgyorsítani h meg is érje. ugye cska jó volt h a barna maci eventen volt kis milllió gyorsítóm értelmetlen volna pocsékolnom. nesze semmi kategória...
még mindignem értem most mi a problémád! adva vagy te, két barnamedvével és elég kevés tartománnyal, adva van mint már példálózás szinten előkerült Csabu, szintén két barnamedvével 16. korba és mint látható is hozzád képest sokkal-sokkal több tartománnyal! és neki van egy jegesmedvéje, de ezt lehet kompenzálni, mint a medvekorszak előtt, egy éjszakázással megcsinálja az ember a 6. kört is! Igazából kettőtök között a tartományok száma ami eltér, de az nagyon! úgyhogy ha nem akarsz top10 lenni, nem értem az egészet, ha meg ott akarsz lenni, akkor fel kell venni a fonalat, megkeresni a különbséget, és erősen rágyúrni :) nem kötelező a bajnoki, de ha már csinálja az ember akár kiemelkedő szinten is, legyen már tisztába vele mik a gyengéi és az ellenfelének mi az erőssége :) :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Senta a 6. kör pocséklás... mit kezdjek rúna+töredékkel. nyilván nem csinálom meg a semmiért. a top 10 meg van a top 1re gyúrnék csak nem tudok
 

DeletedUser4917

Vendég
Szerintetek ha valaki mindig 10-10-10 bónuszos manufaktúrával megy minden korba , akkor a torony három szintje kifizethető , úgy hogy maradjon városépítésre technológiai kutatásra , érző árura meg minden egyébre a termelésből ? Hozzáteszem nincsenek a manuk soha bájolva és napi 4x 3óra meg 1x 9óra indítással működnek .
( Arany alapanyag ork mana isteni mag és érző áru nem gond a toronynál )
Remélem valaki csinálja így és kapok egy pozitív választ :)
 

VednofQ

Felderítő
Amúgy meg a bajnokis nehézségi szint 3 dologtól függ.
- hányadik szinten harcolsz
- hány osztagméret kutatás van feloldva
- hányadik tartományt csinálod

Tehát minél fejlettebb vagy, annál nehezebb a bajnoki és ezt a nehezítést a 2x2esekkel (meg már a törp páncélossal), a tyúkkal, meg a csodákkal tudod kompenzálni.

Ezek szerint, ha az első 5 tartományt megcsinálja egy 4. szintű és egy 100-150ezer pontos városú, ez nem tudom milyen korszaknak felelne meg, akkor ugyanazért az első 5 tartományért a nagyobb játékosnak sokkal több árut v. egységet kell a teljesítéshez belerakni.
Ezzel akkor erőteljesen hatványozódik a bajnoki nehézsége.
Azt hogy minél több a tartomány, annál nehezebb a teljesíthetőség, azt alapnak vettem.

A csodák a kutatásokkal adottak, az Akadémián a harci 2x2-esek elérhetőek, a Torony 1. szintjéig jön törp páncélos, viszont hatékony totemállatot a jelenlegi poszttotem korszakban nehéz létrehozni.
 

bere007

Veterán
@Senta a 6. kör pocséklás... mit kezdjek rúna+töredékkel. nyilván nem csinálom meg a semmiért. a top 10 meg van a top 1re gyúrnék csak nem tudok

Pedig az a kör adja a legtöbb pontot, tehát ha első akarsz lenni, akkor azt meg kell csinálnod, attól függetlenül, hogy ha a nyereményeket pocsékolásnak is tartod, de az a pont amit ad, az meg jó lenne. Ha kell a jobb helyezés, akkor meg kell dolgozni érte. Vagy a másik, írj rá mindenkire, hogy fogják vissza a bajnokit, mert első szeretnél lenni, de nem akarsz többet áldozni rá, mint eddig. Ennyi erővel egy forma1es pilóta is mondhatná, hogy én csak 1 kört megyek, mert a többi csak pocsékolás, mert ugyan ott körözök és nem érti és igazságtalannak tartja, hogy nem nyer.

És azért írok ilyen szélsőségesen, hogy essen már le, hogy ez egy olyan helyzet, amit nem fog helyetted megoldani senki. Ha kell az első hely, akkor áldozz a bajnokira többet és haladj gyorsabban. De ha ezeket meg pocsékolásnak tartod, akkor meg ne akarj első lenni és főleg ne írd azt, hogy te megteszel mindent ezért, mivel ez nem igaz. Ha az lenne, akkor csinálnád az utolsó köröket is. És itt annyit tudsz taktikázni, hogy egyfajta tartományokat fedezel fel és nem körkörösen haladsz, így abból a fajtából sokkal több lesz, mint a másikból és akkor bajnokin többet tudsz ott nyitni. Igaz ezzel csak 9 hetente lesz egy olyan bajnoki, amin esélyes vagy, de az is több, mint a mostani. Azt, hogy ez melyik legyen, meg döntsd el úgy, hogy akiket meg akarsz előzni nézd meg elvenstaton, hogy melyik bajnokin érik el a legkevesebb pontot. És ha abból indulunk ki, hogy a bajnokikat végig viszik, így esélyes, hogy abból van nekik kevesebb tartományuk. De ha ez sem felel meg, akkor meg az első helyet engedd el és örülj annak, amit el tudsz érni, mint sokan mások...
 

bere007

Veterán
Ezek szerint, ha az első 5 tartományt megcsinálja egy 4. szintű és egy 100-150ezer pontos városú, ez nem tudom milyen korszaknak felelne meg, akkor ugyanazért az első 5 tartományért a nagyobb játékosnak sokkal több árut v. egységet kell a teljesítéshez belerakni.

Az árura ez igaz, ott sokkal drágább minden. A múltkor kíváncsiságból ránéztem ha jól emlékszek a 68. tartomány 5. vagy 6. körénél 1db sátor, több mint 200e áru meg párezer ork volt, vagy talán még több is. A harcnál más a helyzet, mivel az arányok ugyan úgy maradnak a szinteken, csak az osztagméretek növekednek, meg ott elég sok befolyásoló tényező van, amit a hasznodra tudsz fordítani. Azért éri meg szerintem harcolni és nem kivásárolni. De ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Van aki csak az egyiket, csak a másikat, van aki vegyesen használja.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Pedig az a kör adja a legtöbb pontot, tehát ha első akarsz lenni, akkor azt meg kell csinálnod, attól függetlenül, hogy ha a nyereményeket pocsékolásnak is tartod, de az a pont amit ad, az meg jó lenne. Ha kell a jobb helyezés, akkor meg kell dolgozni érte. Vagy a másik, írj rá mindenkire, hogy fogják vissza a bajnokit, mert első szeretnél lenni, de nem akarsz többet áldozni rá, mint eddig. Ennyi erővel egy forma1es pilóta is mondhatná, hogy én csak 1 kört megyek, mert a többi csak pocsékolás, mert ugyan ott körözök és nem érti és igazságtalannak tartja, hogy nem nyer.
erre nagy sok dolgot tudnék írni mert roppant bunkó vagy. de elég ennyit írni bőven.
És azért írok ilyen szélsőségesen, hogy essen már le, hogy ez egy olyan helyzet, amit nem fog helyetted megoldani senki.
mondta vki hogy oldja meg??? nem kértem sem segítséget sem tanácsot. pusztán leírtam h szerintem a barna medvék eltolták a bajnokit abba az irányba h nem az nyer már aki jobban felkészül a bajnokira hanem az nyer akinek több tartománya van így sok játékos el lett lehetetlenítve a jobb bajnoki helyezéstől. ennyi. ennyi. nem kell megoldás. nem kell változás. ez a VÉLEMÉNYEM. erről beszélgettem volna h ki mit gondolt a medvékről a hatásukról a játékra és érdekelt volna h a másik régebbbi szerveren mi a helyzet ezzel. nem megy....
a tanácsaid pedig semmit enm érnek mert egy fogyatékos is gondolt volna rájuk..
nagyon toxic forumozó vagy nagyon el tudod venni az ember kedvét ettől az egésztől mert értelmét veszti a csevegés mert
egy irtó lenéző vagy.... csoda h beférsz a fórumra ekkora arccal mert vki megosztja a gondolatait egyes dolgokról akkor az egyből irigy hisztis szánalmas alak. kicsit nézz már tükörbe és értő olvasást sem ártana gyakorolnod mert nagyon nem erről szólt volna az egész nem véletlenül raktam ezt a posztot csevegő szobába nem pedig az új ötletek közé
 

bere007

Veterán
vki megosztja a gondolatait egyes dolgokról akkor az egyből irigy hisztis szánalmas alak.

Én csak az irigyet írtam. A többit te írtad magadról.

szeretnék első lenni de szinte nincs esélyem mert kevés a tartományom hozzá

Itt világosan leírtad, hogy mi a bajod a jelenlegi helyzettel. Nem a barna medvével van a gondod, mert neked is ugyan annyi van, mint aki ott az első, hanem azzal, hogy nem tudsz első lenni és most keresed a kifogásokat.

szeritnem ha megcsinálom a tartományaimat 5 csillagra megteszek mindent ami tőlem telik

Na itt a gond. Ha mindent megteszel akkor az 6/6 és nem 5/6. Abból indulsz ki, hogy mindent megteszel, de így sem leszel első. Miközben ez nem így van. Ha mindent megtennél, akkor az 6/6 lenne és az összes tartományon. Attól függetlenül, hogy neked a 6. kör jutalma nem éri meg, de pont az adja a bajnokiban a legtöbb pontot, ami neked nem éri meg...

A személyeskedésed nem igazán érdekel, ezért azt nem is idézem. De ha jól tudom, akkor a mostani főnix bevezetőjénél eléggé intenzíven kinyilvánítottad a nemtetszésedet, hogy a régi főnixhez lehet nyerni ereklyét, hogy fel lehessen húzni az újaknak is és azt írtad, hogy aki későn jött, az lemaradt róla és ezt nyelje be, mivel ez igazságtalan. Na, most akkor fogadd meg a saját bölcs tanácsodat. Későn kezdted el a játékot, nyeld be.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@bere007 leírtam neked egyértelműen h mielőtt behozták a barna medvét szinte bárki tudott jobb eredményt elérni bekerülni a top 10be. akkor én is voltam 1-2x első meg a top 10 úgy változatos volt néha-néha csak feljött pár ismeretlen név is. mióta bekerültek a macik ez teljesen megszűnt mindneki nagyon olcsón tud bajnokizni és ki is használják ezt - én is kihasználom és nekem nem lehet okom panaszra hisz én többnyire benne vagyok a top 10ben legutóbb is 2. lettem. de attóm még nekem ez a rendszer nem tetszik. és még 1x leírom a sajtó kedvéért remélem megérted. a barna medvék a "baj" ugye kicsit túl lettek tolva SZERINTEM mert így nem a harc dönt nem az dönt h kikészül fel jobban a bajnokira hanem h kinek van több tartománya. ennyi. nem sajnálom tőle nekem nem fáj az amiért megküzdött de szerintem ez így nem jó. ha ezt nem tudod megérteni akkor sajnálom
 

VednofQ

Felderítő
Az árura ez igaz, ott sokkal drágább minden. A múltkor kíváncsiságból ránéztem ha jól emlékszek a 68. tartomány 5. vagy 6. körénél 1db sátor, több mint 200e áru meg párezer ork volt, vagy talán még több is. A harcnál más a helyzet, mivel az arányok ugyan úgy maradnak a szinteken, csak az osztagméretek növekednek, meg ott elég sok befolyásoló tényező van, amit a hasznodra tudsz fordítani. Azért éri meg szerintem harcolni és nem kivásárolni. De ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Van aki csak az egyiket, csak a másikat, van aki vegyesen használja.
Van aki eljut a 60-ig? Magasabb korokban nem tudom mekkora termelések vannak, egy fejlesztett árutermeléshez képest is sok a 200ezer?
A bajnokiban egyfajta alapegységnek gondolom a csapatos 10 ládát, ami egy még teljesíthető kihívás, azon túl lehet a 60. tartomány.
Abban egyetértek, hogy a bajnoki csak árus teljesítése sok, ahhoz mérten, hogy valaki még tornyozik és fejleszt is. Áru szempontból csak alapanyag kell a képzésekhez, így a többi áru mehet más felhasználásra. Bár azt is megértem, hogy játékstílusfüggő, hogy valaki inkább árutermelős v. harcászati képzős.
Jelenleg a bajnokit harcokkal csinálom kisebb árus kiegészítésekkel, a 4., 5. napon az utolsó tartományoknál az utolsóbb köröket kell kiegészítenem.
Viszont a tornyot csak áruval, így tudom heti szinten párhuzamosan csinálni a kettőt.
Most épp osztagméretváltás után kezdtem a bajnokit és igen, tapasztalom, hogy növekedtek az ellenséges osztagméretek is és jóval többféle egység sorakozik a kezdéseknél. Ezzel együtt az én egységeim is erősebbek, így egyelőre a folyamatos fejlesztésekkel még teljesíthetőnek gondolom a nehezítéseket.
 

DeletedUser4917

Vendég
Kívánságkutak és izgalmas eventek :
Szerintem azért van mindkettőből hiány , mert azok a játékosok akik pénzért szerezték a gyémántokat , most nagyon keveset költenek a játékra , gondolom megvan nekik a gyémántos terület és egyébként meg nincs miért költeniük .
Ezért a játék készítői sem motiváltak , hogy olyat adjanak ami igazán izgalmas , kivéve azt , hogy mindig hoznak egy új fajt mert akkor biztos maradnak a játékosok és bővül is a létszámuk , ami miatt mégiscsak potyadozik némi bevétel .
Ha pl tudom , hogy a főnixes event meg a medvés lesz az utolsó jó event , biztos költöttem volna keményen rá mert érdekel , de nem tudtam így nem 21 medve van a városomba csak 2 és nem 6 madár csak 1 .
Ha lenne jó event költenék a játékra , de így nem motivál a dolog .
Jó event volt a sellős a főnixes és a medvés .
 

Deleted User - 204368

Vendég
59.png

ez a kedvenc küldetésem....
 
Fent