• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Lupuj

Erős harcos
Bizonyos készülékek esetén áll fenn probléma az alkalmazással, ezt az új alkalmazásverzió javítani fogja.
Az új verzió kész, be lett küldve az app store-k felé, az apple és amazon még elbírálás alatt tartja, a google folyamatosan teszi elérhetővé mindenkinél. Jelen pillanatban csak várhatunk.

Szia!

Köszönöm a választ! Várom az újabb - talán már jobb - verziót.
 

DeletedUser362

Vendég
Nem is tudom mit mondjak... annyira vártam az új fejezetet, de borzalmas nagy a csalódásom :( Ennyire még egyik rész sem volt szívatós. Mintha tényleg az lenne a játék készítőinek a célja, hogy előbb utóbb sorra feladja mindenki. Miért??? Több gyémánt fogy??? Aki eddig sem vett vagy nem tudott venni, ezután sem fog.
Miért kell egy ilyen klassz kis játékot így tönkretenni???
Ez már rég nem kihívás, sokkal inkább kib.....ás.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A "Fórum statisztikák" alatt található (Legutóbbi Profil bejegyzések) rész, a "Státuszod frissítése" mit jelent/takar? Most fedeztem csak fel, hogy ott van. :)
 

DeletedUser2066

Vendég
Sziasztok!
A kultúrális épületeknél beszerezhető Farkasszentély a wiki szerint nem kerül gyémántba. A játékban a mellékelt kép szerint viszont igen. A D088-b "Vízvezeték" esetében is hasonló eltérést tapasztaltam, róla képet nem készítettem.
Ez egy fríssítés, amiről lemaradtam, vagy esetleg hiba?
Segítségetek előre is köszönettel,
Greg
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
A kultúrális épületeknél beszerezhető Farkasszentély a wiki szerint nem kerül gyémántba. A játékban a mellékelt kép szerint viszont igen. A D088-b "Vízvezeték" esetében is hasonló eltérést tapasztaltam, róla képet nem készítettem.
Ez egy fríssítés, amiről lemaradtam, vagy esetleg hiba?
Segítségetek előre is köszönettel,
Greg
Egyik se. Egyszerűen nincs elég holdköved (a képen pirossal jelezve), ezt válthatod ki gyémánttal.
 
Kedves Hoshi!

Csapatom egyik lelkes tagja kérdezteti, hogy lesz-e jövőre (ősszel) vagy hamarabb lehetőség macis épület fejlesztést nyerni?
Azt mondtam neki, gondolom jövőre ősszel ismét lesz ilyen event. Megerősítést kérek ha van. :) Előre is köszönöm!
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Csupán érdeklődöm(!!!) ... hogyan lehetséges az, hogy - itt a fórumon - néhányan NYÍLTAN hangoztatják, hogy több várost is visznek???
Ha jól értelmezem a szabályzatban leírtakat, ez TILOS!
Vagy ha mégsem, akkor miért van benne a szabályzatban?

Ezek szerint nekem is lehet több városom, amivel vidámoan multizhatok BÜNTETLENÜL, tehát valójában megengedett a CSALÁS?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!

Csupán érdeklődöm(!!!) ... hogyan lehetséges az, hogy - itt a fórumon - néhányan NYÍLTAN hangoztatják, hogy több várost is visznek???
Ha jól értelmezem a szabályzatban leírtakat, ez TILOS!
Vagy ha mégsem, akkor miért van benne a szabályzatban?

Ezek szerint nekem is lehet több városom, amivel vidámoan multizhatok BÜNTETLENÜL, tehát valójában megengedett a CSALÁS?
lehet több városod csak nem boostolhatod vele a másik ember városát v a sajátod
 

Lupuj

Erős harcos
lehet több városod csak nem boostolhatod vele a másik ember városát v a sajátod

Szia!

Én úgy értelmeztem a 7.§-t, hogy ez pont erről szól, vagyis már a létrehozása is tilos!
Amúgy pedig ki van zárva, hogy nem éppen ebből a célból vannak létrehozva (bajnokság, kaland, tápolás TP-vel, aránytalan nyersanyag csere).
Semmi más értelmét nem látom (én!).
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia!

Én úgy értelmeztem a 7.§-t, hogy ez pont erről szól, vagyis már a létrehozása is tilos!
Amúgy pedig ki van zárva, hogy nem éppen ebből a célból vannak létrehozva (bajnokság, kaland, tápolás TP-vel, aránytalan nyersanyag csere).
Semmi más értelmét nem látom (én!).
csinálhatsz egy egész klánt is amiben csak te vagy mindaddig ameddig tisztességesen csinálod avgyis nem boostolod az egyiket hanem arányosan viszed.
 

Lupuj

Erős harcos
Na, erről inkább megvárom/várnám Hoshi válaszát!
Ugyanis nemrég ő is valami hasonlót írt (alapból tilos).
Hiszen eleve nem életszerű poénból 2-3-x várost vinni. Annak MINDIG van hátsó szándéka, aki ilyet csinál.
 

DeletedUser890

Vendég
Üdv!
A Játékszabályzat 2.§-ában ez található: "Ez az Elvenar magyar verziója, így a játék nyelve is magyar. Más nyelvek használata a játékban, fórumon, support rendszerben tilos."
Az lenne a kérdésem, hogy eszerint a játékbeli chaten, illetve privát üzenetekben sem irhatok más nyelven a testvériség tagjainak?
Köszönettel: Brendon
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hiszen eleve nem életszerű poénból 2-3-x várost vinni. Annak MINDIG van hátsó szándéka, aki ilyet csinál.
én nem egy embert ismerek akinek több városa is van vagy 2 külön szerveren futtatja őket. miért? mert szereti őket. ha nincs bizonyítva h visszaél velük akkor ez nem rossz
 

DeletedUser4917

Vendég
Üdv!
A Játékszabályzat 2.§-ában ez található: "Ez az Elvenar magyar verziója, így a játék nyelve is magyar. Más nyelvek használata a játékban, fórumon, support rendszerben tilos."
Az lenne a kérdésem, hogy eszerint a játékbeli chaten, illetve privát üzenetekben sem irhatok más nyelven a testvériség tagjainak?
Köszönettel: Brendon
Már írtál is , azt írtad "chat(en)"
és látod senkit se érdekel , gondolom ez a mondatokra vonatkozik nem a közismertebb kifejezésekre .
Community Manager majd úgyis jelzi ha átlépnénk egy bizonyos határt , gondolom egy idegen szó vagy mondat amennyiben nem sért valakit vagy nem visszük túlzásba stb. akkor leírhatjuk , egyébként szerintem Hoshi józan gondolkodású ezt nyugodtan rábízhatjuk ( ezért nem kell izgulni , hogy komoly szankció lesz , legfeljebb ránk pirít :) , valószínűleg mindenki érzi hol a határ :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Már írtál is , azt írtad "chat(en)"
és látod senkit se érdekel , gondolom ez a mondatokra vonatkozik nem a közismertebb kifejezésekre .
Community Manager majd úgyis jelzi ha átlépnénk egy bizonyos határt , gondolom egy idegen szó vagy mondat amennyiben nem sért valakit vagy nem visszük túlzásba stb. akkor leírhatjuk , egyébként szerintem Hoshi józan gondolkodású ezt nyugodtan rábízhatjuk ( ezért nem kell izgulni , hogy komoly szankció lesz , legfeljebb ránk pirít :) , valószínűleg mindenki érzi hol a határ :)

你说得对,我的朋友
 

DeletedUser890

Vendég
Már írtál is , azt írtad "chat(en)"
és látod senkit se érdekel , gondolom ez a mondatokra vonatkozik nem a közismertebb kifejezésekre .

Szia! Nem-nem, félreértés. Én nem az idegen szavak használatáról beszélek az egyébként magyar nyelvű szövegben, hanem teljes egészében idegen nyelv használatáról. Például ha angol nyelven idézem ki a testvériségem tagjainak körlevélben az Elvenar statisztikát, vagy az event feladatsort. Az a "más nyelvek használata a játékban..." kitétel esetleg erre vonatkozik?
De kiváncsian várom én is a választ a két, vagy több várossal játszók ügyében.
 

Lupuj

Erős harcos
én nem egy embert ismerek akinek több városa is van vagy 2 külön szerveren futtatja őket. miért? mert szereti őket. ha nincs bizonyítva h visszaél velük akkor ez nem rossz

Szia!

Nem a 2 szerveren játszókról van szó! Azok az "érdekesek", akik 1 szerveren cisznek 1-2-5-10-x várost.
Nem fogom "bevenni", hogy csak a játékszenvedély miatt. Ezek minimum 99%-ban tápolás céljából multiznak azaz csalnak!
Miért is nem kapnak ezek büntetést?
Vagy inkább én is indítsak még néhány várost, hogy - a tápolás (TP, nyersanyag) által sokkal gyorsabban fejlődjön a fő-városom?
Nekem is szabad? (CSALNI!)

Csak halkan jegyzem meg .... BIZTOS vagyok benne, hogy ezezket a tápolós multizókat másodpercek alatt ki lehetne szűrni egy jól megirt rutinnal.
Miért is nem teszik?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia!

Nem a 2 szerveren játszókról van szó! Azok az "érdekesek", akik 1 szerveren cisznek 1-2-5-10-x várost.
Nem fogom "bevenni", hogy csak a játékszenvedély miatt. Ezek minimum 99%-ban tápolás céljából multiznak azaz csalnak!
Miért is nem kapnak ezek büntetést?
Vagy inkább én is indítsak még néhány várost, hogy - a tápolás (TP, nyersanyag) által sokkal gyorsabban fejlődjön a fő-városom?
Nekem is szabad? (CSALNI!)

Csak halkan jegyzem meg .... BIZTOS vagyok benne, hogy ezezket a tápolós multizókat másodpercek alatt ki lehetne szűrni egy jól megirt rutinnal.
Miért is nem teszik?
kapnak büntetést. úgy tudom h SELF nevű tag boost városokat tartott fent ezért elvették minden csodáját. gondolom vanak még páran akik így jártak. ha boostot gyanítasz tudsz csinálni topicot ahol feljelentheted a játékosokat.
az h miért nem szűrik valszeg van egy jó oka: az h energia pocsékolás. ebbe a játékba ha vki boostolja is magát nem nyer sokat. kinek fáj az h a 2420. játékos 2 városból tolja magát. nincs gyakorlati haszna ha sokat csinálja úgy is feljelentik, de szervernek nem logikus ezeket szűrnie hisz mit nyer vele a boostoló? gyorsabban fejlődik a városa de mivel nincsenek valódi egymás elleni harcok így neked majdnem m1
 

Lupuj

Erős harcos
Aha! Tehát aki nem lop csak csal, az maradjon büntetlen.
... mindaddig, amíg nekem/neked nem árt.
DE ... árt! Megszegi a játék szabályzatát, ezel arra buzdítva másokat, hogy nyugodtan csaljanak ők is, hiszen nincs büntetés.
És ha valaki pl. a 12345. helyen van, annak bizony rosszul is eshet, hogy valaki csalással megelőzi (akár mennyire is egy játékról van szó).
Az, hogy valakinek elveszik a "csodáját" piti büntetés. Az ilyenért - jobb helyeken - azonnali kizárás a "jutalom".
 
Fent