• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 204368

Vendég
A felhasználói fiókod regisztrálása után nincs lehetőség a felhasználónév megváltoztatására. Speciális esetekben, például amikor véletlenül a teljes nevedet vagy email címedet adtad meg felhasználónévként, megváltoztathatjuk azt.
igen megtaláltam az ehhez kapcsolódó részt :)
 

DeletedUser782

Vendég
Üdv! Akinek van két városa egy néven és imélen!annak törlik mind a két városát...meg éltem de rosszul!! mos is van két városom két szerveren 1-meg kaptam a fekete lovat .,,,most 2-kon nem....Nagyon bosszant....Mormogi a nevem mined a két városomnak!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Üdv! Akinek van két városa egy néven és imélen!annak törlik mind a két városát...meg éltem de rosszul!! mos is van két városom két szerveren 1-meg kaptam a fekete lovat .,,,most 2-kon nem....Nagyon bosszant....Mormogi a nevem mined a két városomnak!
tudtommal ha egy e-mailen van 2 város akkor cska az egyik szerveren lévő kap lovat
 

DeletedUser5383

Vendég
Üdv! Akinek van két városa egy néven és imélen!annak törlik mind a két városát...meg éltem de rosszul!! mos is van két városom két szerveren 1-meg kaptam a fekete lovat .,,,most 2-kon nem....Nagyon bosszant....Mormogi a nevem mined a két városomnak!
szia Melodia az első kérdésedre a válasz nem fogják törölni a városaidat .
a másodikra már RED1 válaszolt
--hm az L betűm most meg duplláz --
 

Rikari

Veterán
Amikor ilyen promóció van, érdemes odafigyelni melyik városodba (világba) lépsz be először. Az ajándékot csak ott kapod meg, a másikban már nem, mert a regisztrációd egy felhasználót lát. Több szerveren is játszhatsz, de azonos email-el belőled akkor is csak egy marad. ;)
Válaszd ki, miután sokszor váratlanul jelennek meg ezek az apró ajándékok, vagy vásárlási lehetőségek (kupacos bástya), melyik városodat részesíted mindig előnyben, és mindig azzal kezdj.
 

Rikari

Veterán
Van-e lehetőség nevet változtatni játékon belül?
Nagyon jó kis neved van. „Retired, Extremely Dangerous” („nyugalmazott, különösen veszélyes”). Mindig magam előtt látom Frank Moses ügynököt, akire a filmben helytelen fordításban azt mondják, hogy (Robbanékony, elszánt, durvult), de ebben is van valami. :p
 

otherworld

Felderítő
Sziasztok.
Segítséget kérnék egy nem elutasítható feladathoz. A Bölcsesség és csodák korában az a feladat, hogy: Legyen 5 Szent Kódex a városodban. Nem találok ilyen épületet sehol. Hol és hogyan lehet hozzá jutni, hogy tovább lehessen haladni a feladatokkal?
Köszönöm előre is.
Közben rájöttem, hogy azért nem találok ilyen épületet a raktáramban, mert én elf vagyok és 1 játékos társam keresi, aki meg ember. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok.
Segítséget kérnék egy nem elutasítható feladathoz. A Bölcsesség és csodák korában az a feladat, hogy: Legyen 5 Szent Kódex a városodban. Nem találok ilyen épületet sehol. Hol és hogyan lehet hozzá jutni, hogy tovább lehessen haladni a feladatokkal?
Köszönöm előre is.
Kultúra fül alatt fogod megtalálni :)
Ilyet keress:
Humans_Holy_codex.png
 

Lupuj

Erős harcos
:)
Kultúra fül alatt fogod megtalálni :)
Ilyet keress:
Humans_Holy_codex.png

Szia!
Hol is lehet ezt megtalálni a "Kultúra" oldalak közül?
20 oldalt lapoztam át oda-vissza, de OTT ilyen nincs. :(
... vagy nagyon elnéztem? Pedig a Wiki szerint (ITT) az 1. oldalon kellene lennie.

Itt valami árulás van! Nem is úgy néz ki az aktuális "Épületek" menü tartalma NÁLAM (Elf vagyok).
Megnézettem egy "ember-testvérrel", nála VAN.

Na, a Wikis linken kicsit lejjebb pedig meg is található a KÓDEX a Kulturális Épületek Emberek listában.

Így jár az, aki elhamarkodottan pötyög össze-vissza, mielőtt tájékozódna.

BUÉK! ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Szia!
Hol is lehet ezt megtalálni a "Kultúra" oldalak közül?
20 oldalt lapoztam át oda-vissza, de OTT ilyen nincs. :(
... vagy nagyon elnéztem? Pedig a Wiki szerint (ITT) az 1. oldalon kellene lennie.

Itt valami árulás van! Nem is úgy néz ki az aktuális "Épületek" menü tartalma.
Ideje lenne frissíteni a Wikit. Már erősen avul. :eek:
Mivel elfként játszol, nem is fogod megtalálni. Elfeknél a küldetés is mást kér, ugyanis a Szent Kódex csak embereknél érhető el. Az erről mintázott Láva- Levél- és Napkódex eventeken mindenkinek elérhető.

Embereknél:
Screenshot_63.png

Egész véletlenül nem rossz táblázatot néztél a wikin?
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!

Ott a pont! Lejjebb megtaláltam.

De a legfelső Wikis kép (2015-ös) már rég nem aktuális.
Ráférne egy kis frissítés sok mindenre a Wikin. ;)
 

Lupuj

Erős harcos
És ha már lúd ...

Valamikor a nap folyamán véletlenül rákattintottam az Arendyll-es gombra (de nem léptem be, nem hoztam létre várost, tehát nem játszom abban a világban).
Ez a gomb eddig PIROS volt. Azóta ZÖLD lett és más lett az elrendezés is.
Mi ennek az oka?
 

Deleted User - 204368

Vendég
És ha már lúd ...

Valamikor a nap folyamán véletlenül rákattintottam az Arendyll-es gombra (de nem léptem be, nem hoztam létre várost, tehát nem játszom abban a világban).
Ez a gomb eddig PIROS volt. Azóta ZÖLD lett és más lett az elrendezés is.
Mi ennek az oka?
mivel idáig nem volt városod azon a szerveren pirossal jelezte ki mert neked "inaktív" volt az a rész. most h beléptél kreáltál egy várost magadnak így "aktívvá" vált a szerver számodra és zöld lett. gondolom ha rá mész akkor is aktívvá válik.
 

Lupuj

Erős harcos
mivel idáig nem volt városod azon a szerveren pirossal jelezte ki mert neked "inaktív" volt az a rész. most h beléptél kreáltál egy várost magadnak így "aktívvá" vált a szerver számodra és zöld lett. gondolom ha rá mész akkor is aktívvá válik.
Szia!
Megnézettem és ott - állítólag - nincs Lupuj nevű város.
Akkor ott létrejött egy város, ami kapott egy véletlenszerű nevet?
... és ez valamillyen úton-módon hozzám kapcsolódik?
Én még mindig nem léptem be - ténylegesen - Arendyll-be.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Azzal, hogy rákattintottál, a játék megkezdte a város létrehozását, viszont mivel ezt az ablakot bezártad, nem ment végbe a művelet, a város üres.
Ez később törlődni fog, ha nem lépsz be a világra.

Ráférne egy kis frissítés sok mindenre a Wikin. ;)
Folyamatosan frissítjük a wikit.
 

DeletedUser4339

Vendég
Üdv!
Érdeklődnék, hogy van e tervben új világ indítása? Ha igen, mikorra várható?
 
Fent