• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser5225

Vendég
Sziasztok!
Tegnap kezdtem el játszani. Van lehetőség bármilyen épület, egyéb törlésére?
 

DeletedUser5227

Vendég
Uj játékos vagyok. nem tudok rájönni hogyan tudom feloldani az árutermelés bonusz technologiát.
 

DeletedUser5225

Vendég
Szép napot mindenkinek!Végigolvastam már minden lehetséges helyet. Hogy lehet ereklyét szerezni? És mindjárt 9-et. Huh!
 

DeletedUser3513

Vendég
Hogy lehet ereklyét szerezni?
Bajnokságokon lehet a legtöbbet gyűjteni.
Térképen minden területfoglalás ad 1db ereklyét, azaz egy tartományból 8 ereklyét kapsz - de azzal óvatosan, hogy ne szaladj bele a piros tartományokba.
Lassabb módszer a pacsizós láda, a napi 3 db-ban vagy lesz ereklye vagy nem ;)
Végül, ha van már Akadémiád, ott barkácsolni is lehet.
 

DeletedUser5225

Vendég
Bajnokságokon lehet a legtöbbet gyűjteni.
Térképen minden területfoglalás ad 1db ereklyét, azaz egy tartományból 8 ereklyét kapsz - de azzal óvatosan, hogy ne szaladj bele a piros tartományokba.
Lassabb módszer a pacsizós láda, a napi 3 db-ban vagy lesz ereklye vagy nem ;)
Végül, ha van már Akadémiád, ott barkácsolni is lehet.
Huh! Megint új dolgok :) Mi az a piros tartomány és mi a szösz az a pacsizós láda? Még nagyon új vagyok, alig két napos :)
 

monex

Újonc
Roppant zavarónak tartom , hogy a Varázsakadémián , ha be akarom gyűjteni a barkácsolt árút, belépéskor előbb begyűjti a kész bűbájokat.Van valami lehetőség, hogy a kettőt külön válasszam ?
 

DeletedUser4192

Vendég
Roppant zavarónak tartom , hogy a Varázsakadémián , ha be akarom gyűjteni a barkácsolt árút, belépéskor előbb begyűjti a kész bűbájokat.Van valami lehetőség, hogy a kettőt külön válasszam ?

Belépsz a raktárba, ott a lebontást választod és akkor megjelenik egy gomb (PC-n barkácsolás feliratú, mobilon varázsakadémia feliratú), amivel át tudsz lépni a varázsakadémiába.
 

DeletedUser5225

Vendég
Akkor javaslom, hogy előbb olvasd el az Elvenar wiki oldalát. Sok kérdésre választ kaphatsz és ötleteket is a gyorsabb fejlődéshez.
https://hu.wiki.elvenar.com/
Szia! Elolvastam az ereklyét és a bűbájt. A piros tartomány és a pacsizós láda kifejezést nem találtam. Gondoltam, aki először válaszolt, röviden leírja majd. Ha nem, hát nem. Majd kiderül menet közben.
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia! Elolvastam az ereklyét és a bűbájt. A piros tartomány és a pacsizós láda kifejezést nem találtam. Gondoltam, aki először válaszolt, röviden leírja majd. Ha nem, hát nem. Majd kiderül menet közben.
Szia,
Remélem, tőlem is elfogadod a választ... A piros tartomány a térképen felfedezhető tartományok nehézségi szintjére utal.(kék, zöld, sárga, narancs, piros)
A pacsizós láda alatt pedig a szomszédi segítségnyújtásokkor kapható ládákra utalt. (naponta max. 3-t találhatsz azokban a városokban, ahol szomszédi segítséget nyújtottál.) :)
 

DeletedUser5225

Vendég
Szia,
Remélem, tőlem is elfogadod a választ... A piros tartomány a térképen felfedezhető tartományok nehézségi szintjére utal.(kék, zöld, sárga, narancs, piros)
A pacsizós láda alatt pedig a szomszédi segítségnyújtásokkor kapható ládákra utalt. (naponta max. 3-t találhatsz azokban a városokban, ahol szomszédi segítséget nyújtottál.) :)
Szia ! Persze, hogy elfogadom :) Így már értem. Nekem már csupa nehéz felderíteni valóm van :( Többnyire pénz kapok segítségnyújtáskor. Annak is örülök. majd jobban kukkolom a felröppenő információt.
 

DeletedUser2800

Vendég
Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem ,átléptem az Elementárokhoz ,és nem értem hogy a feladatok miért erőltetik az acélmanut és a hozzá tartozó termékeket hol ott márványos vagyok ,vagy ebbe a korba minden manuból építeni kell vagy csak valami hiba ? köszönöm
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem ,átléptem az Elementárokhoz ,és nem értem hogy a feladatok miért erőltetik az acélmanut és a hozzá tartozó termékeket hol ott márványos vagyok ,vagy ebbe a korba minden manuból építeni kell vagy csak valami hiba ? köszönöm
Itt jön be az érző árucikk, amiről az Elvenar Wiki oldalán találsz leírást.
Az a lényeg, hogy fejlesztened kell a mostani manuid UTÁN következőt is. Azok lesznek az "Érző áruid".
 

DeletedUser2800

Vendég
Itt jön be az érző árucikk, amiről az Elvenar Wiki oldalán találsz leírást.
Az a lényeg, hogy fejlesztened kell a mostani manuid UTÁN következőt is. Azok lesznek az "Érző áruid".
Köszönöm szépen akkor ha jól értem kell deszka manut is felhúznom ,
 

DeletedUser2800

Vendég
Köszönöm szépen akkor ha jól értem kell deszka manut is felhúznom ,
Meg ami még feltünt hogy a bónuszos árúm a márvány, abból az érző árút termelek 3 óra alatt 350db míg az acél 3 óra 2800 szerintem valami nem jó :(
 
Fent