• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Sellők

DeletedUser3

Vendég
ha esetleg sikerülne Djyahellel az őt érdemtelenül ért sérelmeket rendezned Hoshi, akkor ezúttal megkérlek arra is, hogy invitáld vissza a játékba is.

Ne hidd, hogy ezt nem próbáltam volna, hónapokkal ezelőtt. Ennek nem volt eredménye, így részemről lezártam, minden megy tovább, ahogy eddig is ment.
Ugyanez megtörtént már más játékosokkal is, ott sem volt eredménye.
Úgy gondolom Te tudod, hogy lehet velem beszélni, hisz ha nem lehetne, nem lennél itt.
A lehetősége megvan a visszatérésre, ahogy ez már ezelőtt is megtörtént.
Részemről ennyi.
[/OFF]

Szerintem pár 1 órás gyorsító, 30-as tudáspont, valorián őr
Azok sem rosszak. ;)
 

DeletedUser1306

Vendég
Kedves Hoshi!

Azon játékosok táborát erősítem, akik nem nagyon szoktak a fórumra véleményt írni, inkább csak elolvasgatom a híreket.
Nagyon szeretem Elvenart, a játékos társaimat, a különböző eventeket, kiváltképp a kalandokat:) A sellős épület megszerzésére nem törekedtem, szerintem is voltak már jobb fődíjak a játékban.
Kérlek úgy olvasd a hozzászólásomat, hogy nem áll szándékomban megbántani Téged...
Rikari legutóbbi bejegyzésével teljes mértékben egyetértek. A Djyahellel folytatott helyzetet egyértelműen nem jól kezelted. Nyilván, mivel emberek vagyunk, Mindenki követ el hibákat, mond vagy tesz olyan dolgokat, amiket később megbán, és ha visszamehetnénk az időben, vannak dolgok, amiket másként csinálnánk. Biztos vagyok abban, hogy Yahelt nem állt szándékodban elüldözni a fórumról és Elvenar világából, de sajnos mégis ez történt. Mind látjuk, még én is, aki pedig soha egy mondatot sem beszéltem Vele, hogy a játék kevesebb lett Nélküle.
Rikarihoz hasonlóan így arra kérlek, hogy ha vhogy lehetésges, vedd fel Vele a kapcsolatot és igen, egy bocsánatkéréssel próbáld meg helyrehozni a történteket.

Lenne még egy kérésem, az egyik Rabtársammal kapcsolatban. Te fogalmaztad meg, hogy milyen könnyen félre lehet érteni az írott kommunikációban egymást, hisz nem látjuk a Másik arcát, nincsenek gesztusok és nem halljuk ki a hangon keresztül sem a másik szándékát. A ma elnémított Játékos, biztosíthatlak róla, nem akart veszekedést generálni. Olvastam a hozzászólását én is még a törlés előtt, nyilván más lelkiállapotban, mint Te.
Szeretnélek megkérni, hogy gondold át újra a némítását, hisz Te is azt kérted, engedtessék meg Neked, hogy megvédd Magad.. Ő is csak ennyit szeretett volna... Szándékosan nem írok nevet, mindketten tudjuk, hogy kiről van szó.
Hiszek abban, hogy mindent helyre lehet hozni, csak akarni kell. De persze az első lépés a legnehezebb:)
 

DeletedUser

Vendég
Komolyan tömegek jönnek most korteskedni? Tiszta óvoda...
Én is sajnálom DJ-t, pedig nem voltunk annyira pusziban, de döntött. Majd ha úgy gondolja, visszajön.
Ez amit műveltek, már őt hozza kellemetlen helyzetbe, ne is haragudjatok
 

DeletedUser4964

Vendég
Komolyan tömegek jönnek most korteskedni? Tiszta óvoda...
Én is sajnálom DJ-t, pedig nem voltunk annyira pusziban, de döntött. Majd ha úgy gondolja, visszajön.
Ez amit műveltek, már őt hozza kellemetlen helyzetbe, ne is haragudjatok

Arra biztosan nem jön vissza, ha magasról tesznek rá. Úgy hívják, hogy tartás. Mivel nem hisztirohamot kapott és lelépett, hanem úgy döntött, nem hagyja magát megalázni.
Szerintem semmi kellemetlen nincs abban, ha kiállunk valaki mellett, akit értékes embernek tartunk. És ha az óvodában ez a divat, hát inkább visszamegyek a méhecske csoportba :)
 

DeletedUser

Vendég
Arra biztosan nem jön vissza, ha magasról tesznek rá. Úgy hívják, hogy tartás. Mivel nem hisztirohamot kapott és lelépett, hanem úgy döntött, nem hagyja magát megalázni.
Szerintem semmi kellemetlen nincs abban, ha kiállunk valaki mellett, akit értékes embernek tartunk. És ha az óvodában ez a divat, hát inkább visszamegyek a méhecske csoportba :)
Majd ha lehiggadtok mondjuk 1-2 hét múlva, olvasd vissza ezeket a beírásokat és utána visszatérünk rá
 

DeletedUser4917

Vendég
Szia,
Nem szeretnék valószínűség-számításba belemenni, csak annyit írnék, hogy nekem megközelítően ugyanennyi korallból sikerült 30 napidíjat összeszednem. :)
Mindenesetre sok sikert! :)
Huh kösz a biztatást az 5. sellő 10 es szintre húzása múlik rajta , a 2 tartomány most már minden körben benne van és még 7 kör kell , gyorsítóm meg elfogyott , de ha sikerülne 28 napi díj akkor :) .....
 

DeletedUser4917

Vendég
Nem tudom vigasztal vagy bíztat-e, de ma még nem kaptam meg a "Fejezz be 2 tartományt" küldetést, pedig pár küldit letoltam. :D
Jó neked , nekem meg folyton ezzel jön , úgyhogy megpróbálok 7 körre úgy készülni mintha mindegyikben lenne de gyanítom jó esetben 4,5 ben is benne lesz , majd meglátjuk :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Ahogy olvastam az utóbbi több oldalas vitákat, most nyugodtan kezdhetném úgy a mondandómat, hogy "Nem a témához kapcsolódik, de.... "
Szóval a mai napi nyereményből sikerült hármat is nyitnom, aminek nagyon örülök :) Az utolsó napi nyereményből is szeretnék összeszedni legalább egyet :) A sellő már a hatodik szinten van, ennek is örülök, remélem sikerül maximumra húznom :)
 

DeletedUser5123

Vendég
Szép estét Mindenkinek.
Új vagyok a játékban is a Fórumon is.
Végig olvastam a Topikot,mert úgy gondoltam,hogy kellene némi tapasztalat,és majd itt megtalálom.
Nem....mint ha az elme osztály egyik zegzugos sarkába csöppentem volna.....és elég is volt.
További szép estét,,,már azt is elfelejtettem,mit is akartam kérdezni.....
 

DeletedUser5123

Vendég
Éééééés nincs véletlenül már egy másik karaktered is ebben a játékban?
Szia
Mindkét világban van 1-1 kicsi városom.Winyandoron kezdtem jó pár hónapja,főleg ott vagyok de nem tudok órákat itt tölteni,mert tanulnom is kell olykor.Gondolom ezt kérdezted.Az eventet csinálom,nagyon tetszik.
 

bere007

Veterán
Nem....mint ha az elme osztály egyik zegzugos sarkába csöppentem volna.....és elég is volt.
További szép estét,,,már azt is elfelejtettem,mit is akartam kérdezni.....

Azért nem mindig ilyen itt a helyzet, bár mostanában érdekes dolgok történnek...

A kérdés meg ha az eszedbe jut, tedd fel nyugodtan. Kapni fogsz rá választ.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1766

Vendég
Ebben a játékban matekkal minden tényszerűen bizonyítható.
- 4 manu felszabadításával 4*6.529, azaz 26.116 lakos visszaszerzése
Szép, csak elfelejted a csoda bónuszokat (szakadék, csarnok) ami bizony súlyos ezreket jelent a lakosok tekintetében. Azért a szándék becsülendő és jó kísérlet a számolásra, csak ez olyan mintha a vendégfajok anyag termelésénél kihagynád a méh bónuszt. :)
 

DeletedUser1766

Vendég
Nem tudom vigasztal vagy bíztat-e, de ma még nem kaptam meg a "Fejezz be 2 tartományt" küldetést, pedig pár küldit letoltam. :D
Nekem volt vagy egy tucat (tán több is) felderített tartomány. Sajnos kifogytam belőlük, de ez már csak ilyen, ha valakinek kell az a 90*1 órás gyorsító... :D
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Megvan a másik világban az 5 . sellók 10 es szinten és nem kellett hozzá időgyorsító mert annyiszor sikerült a módszeremmel korallt nyitni , hogy meglett a pörin belül .
DE ! Megvan a 6. sellók is és már látom a méhecskét az is kell , nosza rajta csinálom nagy buzgalommal a reggeli lubickolás előtt erre megint beadja a 2 tartományt , elmentem lubickoltam megjöttem ( lubickolás kb. 9 órán át tartott ), hogy folytatom időgyorsító felhasználását megkezdtem lenyomtam 1 kört megint 2 tartománynál vagyok váá már kezdek tikkelni :)
Ugye az elf rimánkodik meg imádkozik , hogy jaj de jó lenne ha ki tudnám tizelni az 5. et és most , hogy megvan már , a 6. is kéne , hát nem kéne kilőni az ilyen elfet az űrbe és pont a napba ? Persze mindenki ilyen elf :)
 
Fent