• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Félszerzetek

DeletedUser4276

Vendég
Ha megcsináltad a fejezet lépést akkor az előző fejezetes feladatok is eldobhatóvá válnak.
A félszerzetes fejezet feladatok között egyébként is van ami elutasítható volt. Pontosan milyen feladataid vannak?
Se neked nem a következő fejezet küldetései kellenek, hanem a félszerzeteké. A félszerzet fejezet utolsó küldetése a liget eladása. Egyébként az egyik tesómnál figyeltük meg, hogy a miénkhez képest változtattak a küldetéseken. Érdeklődj a support csapatnál szerintem! :)

Az csak abban az esetben, ha fel is oldottad a Fejlett felderítő kutatást, mert ezzel a művelettel történik meg a fejezetlépés. :)

Fejezetet még nem léptem, egyelőre csak az fp-t töltöm bele.
Elkezdtem pörgetni a feladatokat, és egyszer csak beadta a forrásliget törlését.
Köszi a válaszokat :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Ez valami őrület. 15 gabonamezőt kér. Csak tudnám hova, mert helyet azt nem biztosítanak hozzá. A 12 is épp hogy sikerült. Valakinek ez a mániája, hogy minél több gabonamezője legyen valakinek. Szerintem a 12 is bőven elég.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Van arra lehetőség hogy a félszerzetek kötelező feladatsorát meg lehessen nézni valahol? Köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

merlin30

Újonc
Sziasztok! A Félszerzeteknél hogyan tudok répát,tököt és almát előállítani! Valahogy nem értem!
 
Ha jól értem, akkor a gabonamezőnek minden fejlettségi szintjéből kell lennie, hogy a különböző cuccokat termelje.
 

Zaron

Felderítő
Sziasztok! Nekem is az a problémám, hogy a félszerzet fejezetet befejezve, az utolsó feladat, amit teljesíthettem: 50 ezer mana és 10 ezer mag, ezután nem ad be többet a fejezetes feladatokból, a következő: Elvenar örökösei? címmel " kutasd ki az Elemental Márványmanufaktúrát" (2000 mag a jutalom). A Fejlett felderítőt már feloldottam, de a feladatok ezután is jöttek, köztük eldobhatóak is. Nem lesz, vagy még remélhetem, hogy ezután következik majd a Forrásliget eladása 200 gyémántért?
 

Wiccara

Veterán
Nem lesz, vagy még remélhetem
Szia, a fenti linken meg tudod nézni a következő faj feladatait(is).
Elképzelhető, hogy nem kéri, nem minden faj után van ilyen. Olyan is, hogy elkezdi az új fajt, és aztán egyszer csak kéri a korábbi portál eladását. Kérlek, nézd át a link segítségével, az a biztos.

W.
 

Zaron

Felderítő
Szia Wiccara, köszönöm, de ez már nem segít, a félszerzetek feladatait kb. az 50. -ig tudtam elvégezni, valószínűleg ezután kikutattam az Elementálok Fejlett felderítőjét, innentől a feladatsor eltűnt. Ezek szerint eladhatom a mezőket és a forrásligetet, de gyémántot nem kapok. :confused:
 
Utoljára szerkesztve:
Fent