• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser4140

Vendég
Sziasztok!

Én csak az "élő" játékban játszom, viszont megfogta a fantáziámat az egyik játék fejlesztőnek a mai kérdezz felelek végén illetve kicsit korábban a mostani Woodelfstock fesztivál bejelentésekor tett célzása,hogy valami macskák jönnek. Szerintetek mi várható?
Nekem két lehetséges opció fogalmazódott meg a fejemben:

1.) Egy macskákhoz kapcsolódó esemény.
2.) Egy macskákhoz kapcsolódó új vendég faj netán egy macskás antromorf faj hiszen a legutóbbi vendégfaj az elementálok is az elemek mint a föld, a víz, a levegő és a tűznek a mágikus maszkok általi manifesztációi.
 

DeletedUser1259

Vendég
Woodelfstock fesztivál bejelentésekor tett célzása,hogy valami macskák jönnek. Szerintetek mi várható?
Én szerintem már a játékon belül is tettek erre utalást ;) A Walpurgis-éjre gondolok most konkrétan, ahol boszorkányok jelentek meg. Ebből a szempontból logikusak lennének a macskák is :D Szóval szerintem a boszorkányok jönnek és hozzák a fekete macskáikat is
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! A bétán a mai javítással a ranglistás helycseréket oldották meg, úgy a testvériségi, mint a játékos ranglistákét, eddig ugyanis történt olyan (akár bajnokiban, akár kalandban), hogy ha valaki elérte ugyanazt az eredményt, előfordult, hogy a másik elé került, aki ezt már hamarabb elérte. A másik javítás a chatfal duplázó üzeneteit javítja ki.
(moderátoroknak: bocsi a duplázásért, de napok teltek el az előző hozzászólásom óta, és így biztosított, hogy rátalálnak az új bejegyzésem tartalmára. Utólag összevonható)
 

DeletedUser2643

Vendég
sziasztok! leírná nekem valaki, hogy lehet a bétát mobilon játszani? előre is köszönöm
 

DeletedUser4140

Vendég
Én szerintem már a játékon belül is tettek erre utalást ;) A Walpurgis-éjre gondolok most konkrétan, ahol boszorkányok jelentek meg. Ebből a szempontból logikusak lennének a macskák is :D Szóval szerintem a boszorkányok jönnek és hozzák a fekete macskáikat is
Mondjuk eddig még csak a varázslók voltak itt tartósabban a sárkányokkal úgyhogy jöhet a másik fél is a diszkrimináció elkerülése végett.
Mondjuk akkor a boszorkányok kapnák a kézműves termékeknél az érző áruk termelését.
Számomra furcsa a kapcsolat a boszorkányok és a macskák kapcsolata mind a kézműves termékekkel és az érző árukkal, de a logika ezt diktálja és hát korábban a varázslók és a sárkányok is a kézműves termék manufaktúrák fejlesztését kapták. Az érző áruk kapcsán meg az elmementálok csak az alapvető áruk érző változatát adták így logikus a jövendőbeli két vendégfaj a kézműves áruk és a mágikus áruk érző változatát adják. Már nagyon kíváncsi vagyok rájuk, bár én még csak most kezdem a 2. fejezetet.:rolleyes:
UI: tőlem bármilyen cicás cucc jöhet, mert macskabolond vagyok ;:D:cool:
 

DeletedUser1259

Vendég
Számomra furcsa a kapcsolat a boszorkányok és a macskák kapcsolata mind a kézműves termékekkel és az érző árukkal
Részemről logikusabb lenne ha a következő utáni fejezetben jelennének meg a boszorkányok a varázspor/elixír/drágakő hármasnál és a követketőben a yetik vagy jégóriások jönnének a kristállyal, de hozzájuk nem tudom hogy jönnének a macskák. Viszont még mindig ott a lehetőség hogy egy macskás event lesz csak :)
 

DeletedUser4140

Vendég
Részemről logikusabb lenne ha a következő utáni fejezetben jelennének meg a boszorkányok a varázspor/elixír/drágakő hármasnál és a követketőben a yetik vagy jégóriások jönnének a kristállyal, de hozzájuk nem tudom hogy jönnének a macskák. Viszont még mindig ott a lehetőség hogy egy macskás event lesz csak :)
Én a varázslók és sárkányok kapcsán is logikusabbnak tartanám a mágikus termékeket, de mégse így lett és a félszerzetek kapták a mágikus árukat.
 

DeletedUser362

Vendég
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én végeztem a korokkal, volt helyem bőven, úgyhogy letettem 7 db-ot. Ebből lassan összejön 1.000 gyémánt a következő területbővítésre. Nekem megérte.
Jóféle "Kívánságkutad" lehet :))) 1000 db??? Nekem az elsőből a 100 nap alatt jó ha 50-60 db összejött...
 

GreenKnight

Veterán
Jóféle "Kívánságkutad" lehet :))) 1000 db??? Nekem az elsőből a 100 nap alatt jó ha 50-60 db összejött...
7 kútból azért általában jött napi 10 gyémánt. Volt, hogy 2-3 nyitásig egy se, de volt, hogy egy begyűjtésre kaptam 30-t is. Nekem összejött belőle az 1.000 gyémánt és most a 10%-os kedvezményes napon le is tettem a területbővítést. Nekem megérte.
 
Fent