• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser1519

Vendég
Ennek oka: A teljes beépíthető terület kisebb, mint az összes megszerezhető bővítés (tartományi+kutatás+prémium) együtt. Ezeket szintre kell hozni.

Ez lehet sokaknak nem tetszik, viszont eddig is és ezután is a játék egyensúlya úgy van meghatározva, hogy prémium bővítés nélkül is megfelelő ütemben lehessen haladni a játékkal.
Már fentebb is leírtam, (meg amúgy máskor is, de ez nem marad meg annyi mindenkiben, mint anno a fagolyó) hogy a játék épületeinek mérete, termelése a prémium nélküli területre van optimalizálva.

Minden Tisztelettel,
ez így egy nagyon levegőben lógó közlés, ezért feltenném a kérdést: a játék fejlesztők szerint (minden csecsebecsét lerántva - eventes és prémium épületek használata nélkül, prémium bővítés nélkül), csak az alap épületeket számítva (lakóházak, műhelyek, bónuszos manuk) milyen mennyiségű épület az optimum, amihez viszonyítanak? Vagyis a fejlesztők által vett optimális helyzetben, hány manunak, műhelynek, lakóépületnek kéne lennie egy tök Átlag Bélának a városában? És nem mellékvágányokat kérnék, különféle stratégiákról, miegyebekről, meg egy "attól függ!"-öt. Tehát mi az az optimum, amivel a fejlesztők számolnak? S nem mellesleg, mi az az optimális idő, amivel úgy gondolják, hogy az általuk meghatározott optimálissal egy-egy faj elvégezhető? Tehát a teljesen átlag userrel számolva - aki termelget, tartományokból éppen a kellő mennyiséget birtokolja egy-egy szintlépéshez és mondjuk 125%-on szinten tudja tartani a kultúráját pusztán alap kultis épületekből, mivel számolnak a fejlesztők?
A kielégítő választ előre is köszönöm!
 

maya77

Tag
" Vagyis a fejlesztők által vett optimális helyzetben, hány manunak, műhelynek, lakóépületnek kéne lennie egy tök Átlag Bélának a városában?"( Than után szabadon);)

Nos Béláim , erre a válaszra Én is kíváncsi volnék. :cool:
 

Dizel1

Veterán
Minden Tisztelettel,
ez így egy nagyon levegőben lógó közlés, ezért feltenném a kérdést: a játék fejlesztők szerint (minden csecsebecsét lerántva - eventes és prémium épületek használata nélkül, prémium bővítés nélkül), csak az alap épületeket számítva (lakóházak, műhelyek, bónuszos manuk) milyen mennyiségű épület az optimum, amihez viszonyítanak? Vagyis a fejlesztők által vett optimális helyzetben, hány manunak, műhelynek, lakóépületnek kéne lennie egy tök Átlag Bélának a városában? És nem mellékvágányokat kérnék, különféle stratégiákról, miegyebekről, meg egy "attól függ!"-öt. Tehát mi az az optimum, amivel a fejlesztők számolnak? S nem mellesleg, mi az az optimális idő, amivel úgy gondolják, hogy az általuk meghatározott optimálissal egy-egy faj elvégezhető? Tehát a teljesen átlag userrel számolva - aki termelget, tartományokból éppen a kellő mennyiséget birtokolja egy-egy szintlépéshez és mondjuk 125%-on szinten tudja tartani a kultúráját pusztán alap kultis épületekből, mivel számolnak a fejlesztők?
A kielégítő választ előre is köszönöm!
Az a helyzet, hogy egyszer már rácsodálkoztál a városomra, hogy milyen más, mint a többieké. Nos, még mindig más, csak azóta sokat haladtam előre. Ha leszámolod a nem bónuszos manufaktúráimat - amiket csak úgy hobbyból, illetve küldetések alatti fejlesztésekre tartogatok -, akkor láthatod, hogy mennyire karcsú a helyigényem. Olyan árufeleslegem van, amivel bármilyen küldetést, vagy bármilyen problémát meg tudok oldani. És ha a sok nyeremény kultúrát kiváltanám az éppen aktuális kultúrával (ebben a pillanatban Szomorúfűzzel), akkor a mostanitól is nagyobb kultúratúltengésem lenne, még több szabad hellyel. Viszont nincs ranglistám. Rengetegen vannak előttem olyanok, akik akár két fejezettel is hátrébb állnak, mint én. Bár ez sem etalon, mert jön néha olyan feladat, hogy legyen 3 db izém akármilyen szinten. Én viszont elvagyok kettővel is. De talán valahol a kettő között lehet az optimális. Csak ugyebár mindenki fölfejleszt mindent a legfelső fokra. Pénz nem számít. Aztán nics hely, nem tudunk fejleszteni épületet a küldetés alatt, nincs felfedezni való tartományunk stb., stb.
 

DeletedUser3

Vendég
És nem mellékvágányokat kérnék, különféle stratégiákról, miegyebekről, meg egy "attól függ!"-öt.

Pedig mást nem fogsz kapni.

Az, hogy a fejlesztők egy adott stratégia, aktivitás és egyéb tényezők alapján fejlesztik a játékot, nem jelenti azt, hogy attól ne lehetne ésszerű keretek között eltérni.
A játék nem arról szól, hogy "Oh, Timon 3 manut épített mindenből, ehhez van 20 lakóépülete meg 8 műhelye, a többi kultúra, akkor nekem is így KELL" - hanem arról, hogy rájöjj, milyen összeállítással lehet jól haladni. Lehet, hogy Te a fenti összeállítással nem tudsz jól haladni, mert többet bajnokizol, mint mások. Lehet, hogy én több időt töltök a játékban, és így kevesebb műhely is elég, mert az 5 perces termeléssel és a bűbájokkal bőven boldogulok 5 műhellyel is. Lehet, hogy a szomszédom épp sokat túlórázik, így kénytelen 2 újabb műhelyet építeni, hogy a csak 9 órás termeléssel behozza az elmaradt dolgokat.

Ezt nem lehet leírni, nem mondhatom meg neked, hogy "Igenis ennyi kell, mert ennyire lett tervezve!" - ennek mi értelme lenne szerinted? Tapasztald ki, szabd saját igényeidre a dolgot. A lehetőség megvan.
Az, hogy a tervezők számolnak valamivel, az csak azért van, hogy ne hasraütésszerűen legyen megadva egy-egy szám, hanem hogy igen, ez teljesíthető mondjuk 4-5 hónap alatt egy átlag* játékosnak prémium nélkül, az átlag felettieknek nyilván gyorsabban, az átlag alattiaknak pedig lassabban.

*átlag játékos: Naponta többször belépő, bajnokságokban közepesen teljesítő, kutatási követelményeknek megfelelően felderítő játékos prémium nélkül.


Lehet panaszkodni, hogy "Nincs hely!" - de amikor ránézünk a városra, akkor látjuk, hogy pl. tele van kultúraépülettel, ami magában is majdnem maximális bónuszt ad, és még erre is kér segítséget. Ezekből lehet bontani, és a segítséggel elérni a max. bónuszt. Így sok segítség nem megy kárba.
4-5-6 Manufaktúra/bónuszos árucikk - ezekből is lehet bontani, és a lakosságigény ezzel máris csökken. Lehet optimalizálni. Ez egy városépítő játék, tessék szépen kihasználni a lehetőségeket. Fejezetek között is sokat lehet építeni, kísérletezni, ez a szép benne, nincs kőbe vésve semmi.
 

DeletedUser1519

Vendég
Az, hogy a fejlesztők egy adott stratégia, aktivitás és egyéb tényezők alapján fejlesztik a játékot, nem jelenti azt, hogy attól ne lehetne ésszerű keretek között eltérni.
Ezt nem lehet leírni, nem mondhatom meg neked, hogy "Igenis ennyi kell, mert ennyire lett tervezve!" - ennek mi értelme lenne szerinted? Tapasztald ki, szabd saját igényeidre a dolgot. A lehetőség megvan.

Bocsi, de nem a kérdésre válaszoltál. Nem játék- és életvezetési tanácsadást kértem a saját városomra nézve (meg más városára nézve sem). Amiket leírtál teljesen evidens dolgok, de nem erre voltam kíváncsi. Te magad írtad le korábban, hogy a fejlesztők optimalizálásra törekszenek, amihez a gyémántozás nélküli játékot veszik alapul. Minden optimalizálásnak kell lennie valamilyen standardjának, amihez képest elvégzik. Vagyis egy standardnak a teljesített tartományok tekintetében (ez kitalálható, hiszen a felfedezők kikutatásának követelményei között szerepel), a műhelyek, lakóházak és manufaktúrák tekintetében, illetve az ezekhez tartozó normál kulturális épületek vonatkozásában. A standard lehet szigorú és rugalmatlan (vagyis egy értéket rendelünk mindenhez), vagy rugalmas, ami egy -tól-ig intervallumot jelent. Nos én erre a standardra lennék kíváncsi, amihez képest a fejlesztők optimalizálnak. Minden más, amiről írtál, a játékosok ideje, stratégiája stb. már a fejlesztői standardtól való eltérés így a kérdés szempontjából indifferens.
 

DeletedUser2853

Vendég
Mondjuk az tetszik még,hogy az új vendégek a föld alól kerülnek elő ráadásul van egy korábbi részből való ősi csoda amit véletlenül végtelen ásatásnak hívnak :D Mondjuk még az illene ide, ha követelmény lenne a 25-ös szintű végtelen ásatás.
Az optimális helykihasználás érdekében
szelektálnunk kell, melyik csodát építjük meg és fejlesztjük a városunkban.

Szerintem nem lenne jó dolog,
ha hirtelen, előzmény nélkül az egyik csoda és annak fejlesztése kötelező lenne.
:)
 

DeletedUser2853

Vendég
Mióta a bajnokság végén nyerhető TP-ket duplaannyi TP-átokra cserélték, azóta "kötelező" csodát fejleszteni.
Mindegy a miértje; a lényeg, hogy nem választhatsz, csak oda használhatod.

Szia Wic :)
@Andoras felvetésére reagáltam,
hogy egy konkrét csodát, a végtelen ásatást,
sőt, annak
magas szintű fejlesztését követelménnyé tennék az új fajnál.

Bár valóban stílszerű lenne,
remélem,
nem gondolta komolyan és azt is, hogy nem lesz ilyen.
:)
 

DeletedUser4165

Vendég
Az a helyzet, hogy egyszer már rácsodálkoztál a városomra, hogy milyen más, mint a többieké. Nos, még mindig más, csak azóta sokat haladtam előre. Ha leszámolod a nem bónuszos manufaktúráimat - amiket csak úgy hobbyból, illetve küldetések alatti fejlesztésekre tartogatok -, akkor láthatod, hogy mennyire karcsú a helyigényem. Olyan árufeleslegem van, amivel bármilyen küldetést, vagy bármilyen problémát meg tudok oldani. És ha a sok nyeremény kultúrát kiváltanám az éppen aktuális kultúrával (ebben a pillanatban Szomorúfűzzel), akkor a mostanitól is nagyobb kultúratúltengésem lenne, még több szabad hellyel. Viszont nincs ranglistám. Rengetegen vannak előttem olyanok, akik akár két fejezettel is hátrébb állnak, mint én. Bár ez sem etalon, mert jön néha olyan feladat, hogy legyen 3 db izém akármilyen szinten. Én viszont elvagyok kettővel is. De talán valahol a kettő között lehet az optimális. Csak ugyebár mindenki fölfejleszt mindent a legfelső fokra. Pénz nem számít. Aztán nics hely, nem tudunk fejleszteni épületet a küldetés alatt, nincs felfedezni való tartományunk stb., stb.
Az a helyzet, hogy egyszer már rácsodálkoztál a városomra, hogy milyen más, mint a többieké. Nos, még mindig más, csak azóta sokat haladtam előre. Ha leszámolod a nem bónuszos manufaktúráimat - amiket csak úgy hobbyból, illetve küldetések alatti fejlesztésekre tartogatok -, akkor láthatod, hogy mennyire karcsú a helyigényem. Olyan árufeleslegem van, amivel bármilyen küldetést, vagy bármilyen problémát meg tudok oldani. És ha a sok nyeremény kultúrát kiváltanám az éppen aktuális kultúrával (ebben a pillanatban Szomorúfűzzel), akkor a mostanitól is nagyobb kultúratúltengésem lenne, még több szabad hellyel. Viszont nincs ranglistám. Rengetegen vannak előttem olyanok, akik akár két fejezettel is hátrébb állnak, mint én. Bár ez sem etalon, mert jön néha olyan feladat, hogy legyen 3 db izém akármilyen szinten. Én viszont elvagyok kettővel is. De talán valahol a kettő között lehet az optimális. Csak ugyebár mindenki fölfejleszt mindent a legfelső fokra. Pénz nem számít. Aztán nics hely, nem tudunk fejleszteni épületet a küldetés alatt, nincs felfedezni való tartományunk stb., stb.
 

DeletedUser4165

Vendég
Mit mondhatnék erre?
Nem gondoltam volna,hogy pont itt találkozom egy zsenivel...
Én sem szégyenkezhetek a szürkeállományt illetően,valamint 30 éves stratégiai játékokkal kapcsolatos tapasztalat áll mögöttem,de az alapanyaggal,és a rendelkezésre álló hellyel a játék kezdete óta gondom van./Pedig nem fejlesztgetek ész nélkül,és felesleges épületeket sem emelek/
Le a kalappal ! /Ha *fizetős* alapon játszol,akkor nem szóltam/
 

Dizel1

Veterán
Mit mondhatnék erre?
Nem gondoltam volna,hogy pont itt találkozom egy zsenivel...
Én sem szégyenkezhetek a szürkeállományt illetően,valamint 30 éves stratégiai játékokkal kapcsolatos tapasztalat áll mögöttem,de az alapanyaggal,és a rendelkezésre álló hellyel a játék kezdete óta gondom van./Pedig nem fejlesztgetek ész nélkül,és felesleges épületeket sem emelek/
Le a kalappal ! /Ha *fizetős* alapon játszol,akkor nem szóltam/
1. Nincs okod gúnyolódásra, és ne is tedd, mert senkinek nem, adatam rá okot! Leírtam egy párszor, hogy ranglista helyett a haladást választottam, minimális, célratörő beruházással. Azt is mindig hozzáfűztem, hogy biztosan nem ez az ideális megoldás, de a túltermelés és az én módszerem között valahol meg lehet találni egy olyan pontot, ahol nem kell panaszkodni a helyhiányra.
2. Nem, nem pénzért játszom, ezzel szemben többször álltam ki a pénzért játszó játékosok egyes jogai, kedvezményei mellett. (És mellékesen közel 2000 gyémántom van.)
3. Nem látom a Csillampor nevű várost.
 

DeletedUser2853

Vendég
Töröltem a hozzászólást,
mert félreértettem, amire válaszoltam és senkit nem szerettem volna megbántani.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Bétán tesókaland van.

BELÉPŐ feladat az első szakaszhoz: ( Minden úthoz)

1 Törp jelvény ( Műhely 5 perces)
1 Pék jelvény ( Műhely 1 órás)


KÉK ÚT

Luxus üvegcse: 3 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Arany karkötő: 2 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Arany tarisznya: 5 ( Aranyat kell összeszedni)

Ács jelvény: 2 ( Műhely 3 órás)
Varázslatos bájital: 3 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)
Boszorkány kalap: 3 ( Erőteljes ellátás bűbáj + 100 selyem)

Törp jelvény: 1 ( Műhely 5 perces)
Luxus üvegcse: 5 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Elvenar őr jelvény: 3 ( Kaszárnyában kiképzés)

Pék jelvény: 1 ( Műhely 1 órás)
Ács jelvény: 2 ( Műhely 3 órás)
Aranytarisznya: 7 ( Aranyat kell összeszedni)

Luxus üvegcse: 5 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Varázslatos bájital: 4 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)
Boszorkány kalap: 4 ( Erőteljes ellátás bűbáj + 100 selyem)


Törp jelvény: 1 ( Műhely 5 perces)
Csodacsapat kitűző: 7 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)
Elvenar őr jelvény: 4 ( Kaszárnyában kiképzés)

Pék jelvény: 2 ( Műhely 1 órás)
Arany karkötő: 5 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Aranytarisznya: 9 ( Aranyat kell összeszedni)

Ács jelvény: 3 ( Műhely 3 órás)
Luxus üvegcse: 8 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Csodacsapat kitűző: 7 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)


ZÖLD ÚT

Treant jelvény: 1 ( Műhely: 15 perces)
Pék jelvény: 1 ( Műhely 1 órás)
Kovács jelvény: 1 ( Műhely 1 napos)

Gazdálkodók öröme: 3 ( Műhely 9 órás)
Arany karkötő: 3 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Varázspálca: 2 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)

Törp jelvény: 2 ( Műhely 5 perces)
Treant jelvény: 1 ( Műhely: 15 perces)
Kovács jelvény: 2 ( Műhely 1 napos)

Pék jelvény: 2 ( Műhely 1 órás)
Kovács jelvény: 2 ( Műhely 1 napos)
Csodacsapat kitüző: 3 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)


Gazdálkodók öröme: 3 ( Műhely 9 órás)
Kovács jelvény: 3 ( Műhely 1 napos)
Varázspálca: 5 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)

Törp jelvény: 3 ( Műhely: 5 perces)
Arany karkötő: 2 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)

Gazdálkodók öröme: 3 ( Műhely 9 órás)
Kovács jelvény: 3 ( Műhely 1 napos)
Csodacsapat kitűző: 4 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)


Gazdálkodók öröme: 5 ( Műhely 9 órás)
Kovács jelvény: 3 ( Műhely 1 napos)
Arany karkötő: 2 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)



SÁRGA ÚT

Törp jelvény: 1 ( Műhely 5 perces)
Treant jelvény: 1 ( Műhely 15 perces)
Pék jelvény: 1 ( Műhely 1 órás)

Luxus üvegcse: 3 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Varázspálca: 3 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)
Varázslatos bájital: 3 ( Mágikus műveltség bűbáj + 100 elixír)

Treant jelvény: 1 ( Műhely 15 perces)
Arany karkötő: 2 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Aranytarisznya: 3 ( Aranyat kell összeszedni)


Törp jelvény: 2 ( Műhely 5 perces)
Ács jelvény: 1 ( Műhely 3 órás)
Csodacsapat kitűző: 3 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)

Luxus üvegcse: 4 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Varázspálca: 4 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)
Varázslatos bájital: 4 ( Mágikus műveltség bűbáj + 100 elixír)

Ács jelvény: 2 ( Műhely 3 órás)
Arany karkötő: 2 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Csodacsapat kitűző: 4 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)

Ács jelvény: 2 ( Műhely 3 órás)
Aranytarisznya: 4 ( Aranyat kell összeszedni)


Pék jelvény: 2 ( Műhely 1 órás)
Ács jelvény: 2 ( Műhely 3 órás)
Arany karkötő: 3 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
-------------------------------------------------------------------------------------------

Tesókaland 2. SZAKASZ

BELÉPŐ ( minden úthoz)

Törp jelvény: 3 ( Műhely 5 perces)
Pék jelvény: 3 ( Műhely 1 órás)


KÉK ÚT

Treant jelvény: 3 ( Műhely 15 perces)
Arany karkötő: 3 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Arany tarisznya: 10 ( Aranyat kell összeszedni)

Ács jelvény: 10 ( Műhely 3 órás)
Luxus üvegcse: 6 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Elegáns szobor: 3 ( Márvány-Acél-deszka:2 napos)

Törp jelvény: 7 ( Műhely 5 perces)
Csodacsapat kitűző: 10 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)
Arany tarisznya: 10 ( Aranyat kell összeszedni)

Gazdálkodók öröme: 10 ( Műhely 9 órás)
Luxus üvegcse: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Varázspálca: 10 ( Fenséges fabrikálás bűbáj + 100 deszka)

Arany karkötő: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Gyémánt nyaklánc: 10 ( Márvány-Acél-deszka: 1 napos)
Elegáns szobor: 7 ( Márvány-Acél-deszka:2 napos)

Pék jelvény: 7 ( Műhely 1 órás)
Ács jelvény: 10 ( Műhely 3 órás)
Varázslatos bájital: 10 ( Mágikus műveltség bűbáj + 100 elixír)

Treant jelvény: 6 ( Műhely 15 perces)
Luxus üvegcse: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Boszorkány kalap: 10 ( Erőteljes ellátás bűbáj + 100 selyem)

Gazdálkodók öröme: 10 ( Műhely 9 órás)
Arany karkötő: 10 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Csodacsapat kitűző: 20 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)

.................................................................................

ZÖLD ÚT

Ács jelvény: 5 ( Műhely 3 órás)
Csodacsapat kitűző: 10 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)
Arany tarisznya: 10 ( Aranyat kell összeszedni)

Kovács jelvény: 5 ( Műhely 1 napos)
Arany karkötő: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Elvenar őr jelvény: 7 ( Kaszárnyában kiképzés)

Törp jelvény: 5 ( Műhely 5 perces)
Pék jelvény: 7 ( Műhely 1 órás)
Elegáns szobor: 4 ( Márvány-Acél-deszka:2 napos)

Ács jelvény: 5 ( Műhely 3 órás)
Csodacsapat kitűző: 10 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)
Arany tarisznya: 20 ( Aranyat kell összeszedni)

Gyémánt nyaklánc: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 1 napos)
Elegáns szobor: 9 ( Márvány-Acél-deszka:2 napos)
Elvenar őr jelvény: 13 ( Kaszárnyában kiképzés)

Kovács jelvény: 7 ( Műhely 1 napos)
Csodacsapat kitűző: 20 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)
Arany tarisznya: 20 ( Aranyat kell összeszedni)

Arany karkötő: 13 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
Elegáns szobor: 7 ( Márvány-Acél-deszka:2 napos)
Varázslatos bájital: 10 ( Mágikus műveltség bűbáj + 100 elixír)

Ács jelvény: 10 ( Műhely 3 órás)
Kovács jelvény: 8 ( Műhely 1 napos)
Gyémánt nyaklánc: 13 ( Márvány-Acél-deszka: 1 napos)

..........................................................................................................

SÁRGA ÚT


Treant jelvény: 2 ( Műhely 15 perces)
Ács jelvény: 3 ( Műhely 3 órás)
Csodacsapat kitűző: 10 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)

Kovács jelvény: 6 ( Műhely 1 napos)
Luxus üvegcse: 10 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Arany karkötő: 6 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)

Törp jelvény: 5 ( Műhely 5 perces)
Pék jelvény: 2 ( Műhely 1 órás)
Varázslatos bájital: 5 ( Mágikus műveltség bűbáj + 100 elixír)

Treant jelvény: 3 ( Műhely 15 perces)
Kovács jelvény: 7 ( Műhely 1 napos)
Csodacsapat kitűző: 10 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)

Ács jelvény: 7 ( Műhely 3 órás)
Gazdálkodók öröme: 5 ( Műhely 9 órás)
Arany karkötő: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)

Luxus üvegcse: 5 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Varázslatos bájital: 5 ( Mágikus műveltség bűbáj + 100 elixír)
Csodacsapat kitűző: 20 ( Más csodáit 10 - TP-vel kell támogatni)

Törp jelvény: 8 ( Műhely 5 perces)
Gazdálkodók öröme: 5 ( Műhely 9 órás)
Kovács jelvény: 7 ( Műhely 1 napos)

Gazdálkodók öröme: 10 ( Műhely 9 órás)
Luxus üvegcse: 5 ( Márvány-Acél-deszka: 3 órás)
Arany karkötő: 7 ( Márvány-Acél-deszka: 9 órás)
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Tudom, az én nyavalyám, de nem tudtam tableten elérni a tesókalandot. A tablet android rendszerű Samsung Galaxy Tab A6. Először frissítettem, majd amikor a feladatok így sem jelentek meg, akkor letöröltem és újra letöltöttem. Feladatok csak az aktuális, kalandtérkép sehol. Most én vagyok a hülye?
 
Fent