• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser683

Vendég
Épp olvasgattam a fórumot a bétán, ott is többen felvetették, és bár engem nem érint, de remélhetőleg a 38. feladatot módosítják, mire az éles szerverre ér, különben igen élénk lesz az eventes topik. :D Tulajdonképpen ha mellétesznek második lehetőségnek egy kutatás feloldása lehetőséget, vagy egy felfedezést, akkor a kezdőknek is teljesíthetővé válik. :)
 

DeletedUser

Vendég
Épp olvasgattam a fórumot a bétán, ott is többen felvetették, és bár engem nem érint, de remélhetőleg a 38. feladatot módosítják, mire az éles szerverre ér, különben igen élénk lesz az eventes topik. :D Tulajdonképpen ha mellétesznek második lehetőségnek egy kutatás feloldása lehetőséget, vagy egy felfedezést, akkor a kezdőknek is teljesíthetővé válik. :)
Pont ma értem én is oda a bétán, hogy a saját szememmel lássam... és tényleg. Csak 14.-re szintre fejlesztés a feladat. :eek: Nagyon remélem, hogy itt nem így lesz.
2. amit meg kellett még nézzek ;) a 3 fődíj utáni kövi díj 250 nyálkáért a Kívánságkút. :)
 

bere007

Veterán
2. amit meg kellett még nézzek ;) a 3 fődíj utáni kövi díj 250 nyálkáért a Kívánságkút. :)

Ez a kívánságkút amúgy akkora nagy durranás a 100 napi szavatossági idejével? Az elején még nekem is jónak tűnt, de amikor láttam, hogy csak 100 napig ad ajándékot, már gondoltam, hogy ez nagy hűhó semmiért. Még ha minden 12 órában adna 10 gyémántot, akkor megérné, de a random generátornak köszönhetően ritkán ad és mivel nem mindenki tud 12 óránként fellépni így ez lehet napi 1 aratás, tehát ha 100szor aratsz és minden 5. ad(na) gyémántot, akkor az 200 gyémánt, ha esetleg 200szor aratsz az 400 gyémánt és ez a minden 5. gyémánt aratás nagyon optimista (nagy adag RNSZ kell hozzá, ami nincsen...). Egy 20 órás gyorsítást a rendszer drágábbra "számláz". És volt olyan nap, ahol a fődíj 2db 20órás gyorsító volt. És ezért nem kellett fellépni aratni, hogy ki ne csússz, nem kellett neki hely. Ha egyszer megnyerted ott volt és akár már egyszerre fel is tudtad használni. Ez a kút szerintem egy nagy átverés, hogy el lehessen mondani, hogy nem csak pénzért lehet venni, hanem adnak is, ha mázlid van.
Na de milyen áron és mennyit?? Ez az, ami nem mindegy... :)
 

DeletedUser2062

Vendég
Ez a kívánságkút amúgy akkora nagy durranás a 100 napi szavatossági idejével? Az elején még nekem is jónak tűnt, de amikor láttam, hogy csak 100 napig ad ajándékot, már gondoltam, hogy ez nagy hűhó semmiért. Még ha minden 12 órában adna 10 gyémántot, akkor megérné, de a random generátornak köszönhetően ritkán ad és mivel nem mindenki tud 12 óránként fellépni így ez lehet napi 1 aratás, tehát ha 100szor aratsz és minden 5. ad(na) gyémántot, akkor az 200 gyémánt, ha esetleg 200szor aratsz az 400 gyémánt és ez a minden 5. gyémánt aratás nagyon optimista (nagy adag RNSZ kell hozzá, ami nincsen...). Egy 20 órás gyorsítást a rendszer drágábbra "számláz". És volt olyan nap, ahol a fődíj 2db 20órás gyorsító volt. És ezért nem kellett fellépni aratni, hogy ki ne csússz, nem kellett neki hely. Ha egyszer megnyerted ott volt és akár már egyszerre fel is tudtad használni. Ez a kút szerintem egy nagy átverés, hogy el lehessen mondani, hogy nem csak pénzért lehet venni, hanem adnak is, ha mázlid van.
Na de milyen áron és mennyit?? Ez az, ami nem mindegy... :)
Ezt most megint kedvelnem kellett..
 

DeletedUser683

Vendég
2. amit meg kellett még nézzek ;) a 3 fődíj utáni kövi díj 250 nyálkáért a Kívánságkút. :)
Épp most értem oda. Egy csoporttársam hívta fel a figyelmemet erre, és tényleg! :)
JgHhfcI.png
Amúgy ma a napi épület is az, nyitottam is mindjárt kettőt. :D
 

DeletedUser2853

Vendég
Ez a kívánságkút amúgy akkora nagy durranás a 100 napi szavatossági idejével? Az elején még nekem is jónak tűnt, de amikor láttam, hogy csak 100 napig ad ajándékot, már gondoltam, hogy ez nagy hűhó semmiért. Még ha minden 12 órában adna 10 gyémántot, akkor megérné, de a random generátornak köszönhetően ritkán ad és mivel nem mindenki tud 12 óránként fellépni így ez lehet napi 1 aratás, tehát ha 100szor aratsz és minden 5. ad(na) gyémántot, akkor az 200 gyémánt, ha esetleg 200szor aratsz az 400 gyémánt és ez a minden 5. gyémánt aratás nagyon optimista (nagy adag RNSZ kell hozzá, ami nincsen...). Egy 20 órás gyorsítást a rendszer drágábbra "számláz". És volt olyan nap, ahol a fődíj 2db 20órás gyorsító volt. És ezért nem kellett fellépni aratni, hogy ki ne csússz, nem kellett neki hely. Ha egyszer megnyerted ott volt és akár már egyszerre fel is tudtad használni. Ez a kút szerintem egy nagy átverés, hogy el lehessen mondani, hogy nem csak pénzért lehet venni, hanem adnak is, ha mázlid van.
Na de milyen áron és mennyit?? Ez az, ami nem mindegy... :)
Szia,

szerintem a kívánságkút nagyon hasznos lehet azok számára,
akik nem költenek valós pénzt a játékra.

A begyűjtések több, mint 9 %-ában (9,3~9,5 %) kaptam 10-10 gyémántot
és hasonló gyakorisággal 1-1 TP-t. :cool:

Kell egy kis türelem a 12 óránkénti begyűjtéshez
és ahhoz, hogy a kutak sok területet foglalnak, így lassítják a haladásunkat.
Végül is a valós pénzt minden játékban fokozott aktivitással
és/vagy valamilyen plusz erőfeszítéssel
(itt türelemmel és pontos begyűjtéssel) lehet kiváltani.


Nyolc kutam volt, most járnak le sorban
és kutanként több, mint 150 gyémántot szereztem,
emellett összesen több, mint 150 TP-t is kaptam a 100 nap alatt.
A szintlépés-gyémántokkal és a kút-gyémántokkal kiváltottam az 5. építő fejlesztést.

Nekem nagyon megérte. ;)
:)
 

DeletedUser683

Vendég
Ez a kút szerintem egy nagy átverés, hogy el lehessen mondani, hogy nem csak pénzért lehet venni, hanem adnak is, ha mázlid van.
Én az írásod többi részében nem foglalok állást, csak itt szeretném megjegyezni, hogy jó régen (és talán pont te, de nem vagyok biztos) akartátok, hogy lehessen gyémántot szerezni valahogy máshogyan is, mint venni. Keveset, de lehessen, erről szólt legalább 1 ötlet, de többen is felvetették anno. Most itt van, lehetőség azoknak, akik amúgy nem tudnak venni gyémit, és gyűjthetnek plusz építőre, netán bővítésre, így annak is lehet 3 építője, és haladhat gyorsabban, aki nem tud pénzt áldozni a játékra. És még valami: mindig ad valami hasznosat, ha nem gyémántot dob a gép. ;)
Mint írtam, a többivel nem vitatkozok, nem akarok állást foglalni, csak azok "védelmében" írtam, akiknek ez jó. :)
Ja, és a helyfoglalással együtt ad kultúrát is. :)
 

DeletedUser1890

Vendég
Épp olvasgattam a fórumot a bétán, ott is többen felvetették, és bár engem nem érint, de remélhetőleg a 38. feladatot módosítják, mire az éles szerverre ér, különben igen élénk lesz az eventes topik. :D Tulajdonképpen ha mellétesznek második lehetőségnek egy kutatás feloldása lehetőséget, vagy egy felfedezést, akkor a kezdőknek is teljesíthetővé válik. :)


A 78. feladatnál sem adott opciót így ,ott is fel kell húzni egy épületet 14 es szintre :( :(
 
Fent