• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser3

Vendég
Kedves Hoshi!

Ezt most nem értem. A chat megújításának az volt a lényege, hogy az egyetlen használható dolog kikerült belőle, vagy csak nem adtál kiterjedt választ az előző felvetésekre?
Kedves @Dizel1
A kérdésre válaszoltam, hogy miért nem érhető el a parancs.
A chat fejlesztése természetesen azért történt, hogy az eddig tapasztalt szétkapcsolások, beszélgetés közben elveszett üzenetek problémája megoldódjon. Nyilván nem az volt a cél, hogy ne működjön......

megjelentek az inkognitó módban küldött üzenetek.
Az üzenet szövege látszik, a küldő neve nem.
És nem azért mert kilépett volna a testvériségből, vagy törlődött volna. Egyik eset sem áll fen.
Ezt eddig egy embernél láttuk, másnál nem.
Továbbítottam a fejlesztőcsapat felé.

Addig is érdemes lenne egy cache törlés illetve egy böngészőfrissítés, lehetséges, hogy ez áll a háttérben.
(Több szerveren, több accounttal, több böngészővel megnéztem, nálam pont nem volt ilyen gond, de tudjuk, hogy másnál előfordulhat.)
 

DeletedUser

Vendég
Nem mondtátok, lesz e a kivett funkció helyett, hasonló, ami által látszik an online üzemmód.

?
:)
 

Dizel1

Veterán
Egyelőre nincs tervben. Aztán ki tudja mit hoz a jövő.
De még mindig nem értem. Nálam a javítás és a fejlesztés mást jelent.
Hónapok óta nyüszítünk, hogy egy mákszemnyit fejlődjön a chat. Ehhez képest megjavult, és egyben visszafejlődött. Megjavult, mert nem bont szét, stb., visszafejlődött, mert még az egyetlen segédfunkció is kikerült belőle.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
De még mindig nem értem. Nálam a javítás és a fejlesztés mást jelent.
Hónapok óta nyüszítünk, hogy egy mákszemnyit fejlődjön a chat. Ehhez képest megjavult, és egyben visszafejlődött. Megjavult, mert nem bont szét, stb., visszafejlődött, mert még az egyetlen segédfunkció is kikerült belőle.
Jóhát. Nem Hoshi hibája. Ő csak azt tudja továbbítani lényegében, amit a készítők alakítanak.
Nem hiszem, hogy kívánságműsort csináltak belőle.
Szóval, megtudtuk a jelenlegi ( pillanatnyi) felállást, ezzel kapcsolatban.
Hogy miért így van, meg miért úgy, eddig se kérdezték meg a közvéleményt.
Ilyen ez a show biznisz.
Játszunk.
( Eddig se ezért játszottunk, ez miatt most már nem is kell )
:)
Hmm....

Show time :)
 

Dizel1

Veterán
Jóhát. Nem Hoshi hibája. Ő csak azt tudja továbbítani lényegében, amit a készítők alakítanak.
Nem hiszem, hogy kívánságműsort csináltak belőle.
Szóval, megtudtuk a jelenlegi ( pillanatnyi) felállást, ezzel kapcsolatban.
Hogy miért így van, meg miért úgy, eddig se kérdezték meg a közvéleményt.
Ilyen ez a show biznisz.
Játszunk.
( Eddig se ezért játszottunk, ez miatt most már nem is kell )
:)
Hmm....

Show time :)
Bocs! Még csak nem is céloztam arra, hogy Hoshi hibája. Csupán belőle akartam kicsikarni valami bíztatót. De mivel a HAJRÁn kívül más nem jött le, így összefoglaltam a maradékot. Miszerint mindenki szeretett volna a chat panelon kisebb-nagyobb fejlesztést látni, ehhez képest ki lett javítva, és az egyetlen, minden megszólaló számára fontos funkció dobva lett. Vagyis nem fejlesztve lett, hanem visszafejlesztve. Én nem bántom Hoshit, de kinek írjak másnak, mint neki?
 

DeletedUser

Vendég
Megbocsájtok :))
( kár tovább ezen pörögni, hogy kivették a funkciót. Mert ha 8 napig pörgetjük is a témát se rakják vissza. Legalább is nem a mi kedvünkért. :((
Szóval, Dizel, sajnálom, ha ez miatt őrlődsz. Engem is bosszantott. Kósza 8 percig. Egy játékon idegeskedni, ugyan minek.)
Más téma.
Akiket esetleg érdekel, érint; ééés még épp nem vették észre:

Telefonon IS !!, (Androidon, IOS-on) elérhetőek az Ősi csodák ( saját csodák egyenlőre, ahogy nézem)


Kami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
De tényleg annyira bonyolult, hogy akár csak a játékos neve ne kéken, hanem pédáú zölden világítson, ha éppen benne van a játékban?
 

Corvo

Veterán
Bétára ez az üzi jött.
Hi everyone!
On July 4th, after our daily game update, a second questline will become available for the Woodelevenstock event. At the same time, the amount of tickets you can get with the daily quests will be reduced, for you can now earn even more tickets with all the extra quests! We'd advise you to finish any open daily quests before the update.
Angolosok előnyben.
 

DeletedUser2853

Vendég
Bétára ez az üzi jött.
Hi everyone!
On July 4th, after our daily game update, a second questline will become available for the Woodelevenstock event. At the same time, the amount of tickets you can get with the daily quests will be reduced, for you can now earn even more tickets with all the extra quests! We'd advise you to finish any open daily quests before the update.
Angolosok előnyben.

Július 4-én a játék napi frissítése után elérhetővé válik a Woodelvenstock event második feladatsora. Ezzel egyidőben a napi feladatokkal szerezhető jegyek száma lecsökken, de a plusz feladatokkal sokkal több jegyet tudtok szerezni! Javasoljuk, hogy teljesítsetek minden nyitott napi feladatot a frissítés előtt.
 

DeletedUser683

Vendég
Szerintem a bétára gondolt, de ott meg nem lehet, és nem is elegáns kifogást emelni, hogy nincs rá idő, mert eddig gyakorlatilag alánk dobtak naponta több 100 jegyet, majdhogynem a semmiért. szóval én emiatt nem szólnék, csak megpróbálok minél több feladatot teljesíteni a végéig. ;)
 

DeletedUser1121

Vendég
Mármint minek a frissítésével?
oldal, böngésző ???
Elég volt az oldal (a kis környíl a böngi bal felső sarkában :D), csak nemtom, melyikünké hatott, mert a srác és én is frissítettünk, mert nála sem látszott a saját neve a hozzászólásánál :) Illetve nála senkié nem látszott, nálam csak az övé, egy másik tagunknál viszont az övé is látszott. Más böngi. :)
 

ElfSusa

Erős harcos
Szerintem a bétára gondolt, de ott meg nem lehet, és nem is elegáns kifogást emelni, hogy nincs rá idő, mert eddig gyakorlatilag alánk dobtak naponta több 100 jegyet, majdhogynem a semmiért. szóval én emiatt nem szólnék, csak megpróbálok minél több feladatot teljesíteni a végéig. ;)
Igazad van, mit iszol?:)
 
Fent