• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

nlstemplar

Veterán
A bajnoksággal kapcsolatban azt szeretném megkérdezni, hogy a megszerzett rúna szilánkokat csak én nem kapom meg folyamatosan, vagy más is így jár?

Amíg nincs kikutatva egy Ősi csoda technológia se, addig nem kapjuk meg. Vagy csak nem láthatók addig. Hamarosan kiderül.

Kiderült. A bajnokságokon nyert rúna szilánkokat akkor is megkapjuk, ha még egy Ősi csoda sincs kikutatva, csak látni nem látjuk őket addig. A bajnokságon nyert törött rúna szilánkokkal ugyan ez a helyzet.
 

DeletedUser683

Vendég
Kiderült. A bajnokságokon nyert rúna szilánkokat akkor is megkapjuk, ha még egy Ősi csoda sincs kikutatva, csak látni nem látjuk őket addig. A bajnokságon nyert törött rúna szilánkokkal ugyan ez a helyzet.
Csak rá kell tartani az egeret az alsó menüsorban a rúna ikonra, és meg lehet nézni. Ahogyan én is mutatom a képen. :)
 

kovigyu

Felderítő
Szerintem megkapod, de kérdés, hogy törött szilánkra, vagy rúnaszilánkra gondoltál-e? Ha mégse kapnád meg, szerinte írj a support csapatnak, ők segítenek! ;)

Valójában egy még ki nem kutatott csodához is megkapja mindenki, csak még felhasználni nem tudja. :)
A kép a bétás városomból való. Jól látszik, hogy az orkos fejezetet nyúzom, de már van orkos, és későbbi fejezetes rúnaszilánkom is.
betan2018.05.04runak.jpg
Köszönöm
 

DeletedUser2074

Vendég
Sziasztok én arra vagyok kíváncsi hogy a kalandozás Winyandoron el lesz e indítva és ugyan azokkal a feltételekkel lesz e mint Arendyllen.
 

DeletedUser

Vendég
Csak azért vagyok szomorú, mert nem sikerült elixírt szerezni és nyilván így a gyémántozás fog dönteni... Hiába vagyunk lelkesek és jó kalandorok, ha nem tudunk fizetni, akkor lemaradunk. :-S Na de majd a köviben! :p :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3954

Vendég
Sziasztok!

Kalandhoz kapcsolódó kérdésem, hogy lehet e tudni, hogy meddig fog tartani? május 10 - ... ?
 
Fent