• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser3045

Vendég
Az hogy lehet? Ugyanolyan szinten vagyok mint te de nálam 3x3-as épület van 1330 lakos és 2200 kultúra.
Közben megkaptam a választ, köszönöm:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Ankisza

Újonc
Szép napot! sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy van a 91 alapfeladat. Ha valaki végigcsinálja mindet az esemény lejárta előtt, akkor elölről kezdődik a feladatok megoldása?
Köszönöm a válaszokat. :)
 

DeletedUser1545

Vendég
Sziasztok
Csak egy észrevétel,nem spoiler,bár ki tudja...[Moderálva] idegesitő mikor az event kér 3 egy napos nyersanyagot és begyüjtés után csak kettőt érzkel a rendszer...Remélem azért egy kicsit valaki a billentyüzet mögött ilyenkor lesüti a szemét (és [Moderálva] nem én ).Elejét veszem a találgatásnak,biztos hogy egy napos volt!!! És [Moderálva] nem vagyok ki a vizből a sajnáljuk féle magyarázatot.A legnagyobb gáz az ,hogy nem az első alkalom és már több testvér is jelezte a cseten hogy vele is történ ilyen.Na ilyenkor remélem még el is szégyeli valaki magát.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser940

Vendég
Nekem sem fogadta el a 44. feladatnál a 3 féle 1 napos termelést.
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves Exkillme!
Megkérlek, hogy ne kocsmai szóhasználattal írd meg a hozzászólásodat a fórumon. Mivel már nem az első, ezért figyelmeztetlek, hogy ez akár a fórumról való kitiltásoddal is járhat.
Mivel nem vársz sajnálatot, így közlöm, hogy továbbítom a fejlesztők felé a felvetésedet, és még annyit, hogy ha ilyenkor írsz nekünk, nyitsz a hibával egy support jegyet, orvosoljuk a hibát,. és ha valós, akkor elfogadjuk neked (is) a küldetést, így nem kell megvárnod a következő 1 napos küldetés elkészültét.

Nekem sem fogadta el a 44. feladatnál a 3 féle 1 napos termelést.
Téged is arra tudlak biztatni, hogy amikor ilyen van, nyiss egy support jegyet, utánanézünk, és ha jogos, akkor elfogadjuk a küldetés teljesítését. ;)
 

DeletedUser940

Vendég
Én reklamálni sem tudok, mert le vagyok tiltva, akkor nekem itt a vége az ennek az eventnek?
 

Dizel1

Veterán
Kedves Játékmesterek!
Ha a feladatsort végig csinálom, akkor a napi feladatok és a lehullók elegek lesznek a harmadik nagydíjhoz, vagy szerencse és gyémánt is kell hozzá?
 
Fent