• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
A 39-es feladat. Nyerj 20 ereklyét...
mivel most nincs bajnokság és most a mogyoró elköltési ajándékok között sincs ereklye ilyenkor mi van?
Köszönöm: Mircipirci
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Ha van felderített tartományod, akkor azokból tudsz szerezni! Ha nincs akkor meg kell várnod a kedd estét! Legalábbis szerintem nincs más módja! :)
Szia Putyika!
Igen , azt tudom hogy a tartomány de akkor azt írták volna hogy "szerezz" nem azt hogy "nyerj" mert akkor így a térkép kilőve!
Köszönöm: Mircipirci
u.i.: esetleg nem végzett már ezzel a feladattal vki?
 

DeletedUser2560

Vendég
Sziasztok!

Tud valaki arról valamit, hogy a + 20 gesztenye meddig marad? Köszi! :)
 

creatin

Erős harcos
Sziasztok! A táblázatban 91. az utolsó feladat. Van tovább is?
Mert most járok a 81. folyamatos feladatnál (most nyílt meg a 3. ajándék, ahol 800 csírát kér) és kis számolással hamar kijön, hogy a 81-től a folyamatos feladatok 91-ig + hátralévő 21 napi feladat + a hátralévő 21 napon elszórt mogyorók összesen jó ha 2300 mogyorót ad. A harmadik nagy nyereményhez meg 800 csira, ahhoz 800/20*140 = 5600 mogyoró mindenképpen kell, ha mindig a legnagyobb (és legtöbb csírát adó) csomagot választjuk. Ha még jön olyan duplázás, mint pár napja, akkor sem lesz még meg a fele sem.
Szóval remélem, hogy még jócskán vannak a 91. feladaton túl is folyamatos feladatok. Mert ha nincs, akkor is bizony valós pénz kell!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1121

Vendég
Szia Putyika!
Igen , azt tudom hogy a tartomány de akkor azt írták volna hogy "szerezz" nem azt hogy "nyerj" mert akkor így a térkép kilőve!
Köszönöm: Mircipirci
u.i.: esetleg nem végzett már ezzel a feladattal vki?
A tartomány is megfelel, nincs különbség a "szerezz" és a "nyerj" között ilyen szempontból. :) (Pont itt tartok) Csak vigyázz vele, én azért várom meg a keddet, mert utána találkozó kell, arra meg nem jó a bajnokság, az 50 óra felderítés (nálam), meg túl hosszú várakozásnak! :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Sziasztok! A táblázatban 91. az utolsó feladat. Van tovább is?
Mert most járok a 81. folyamatos feladatnál (most nyílt meg a 3. ajándék, ahol 800 csírát kér) és kis számolással hamar kijön, hogy a 81-től a folyamatos feladatok 91-ig + hátralévő 21 napi feladat + a hátralévő 21 napon elszórt mogyorók összesen jó ha 2300 mogyorót ad. A harmadik nagy nyereményhez meg 800 csira, ahhoz 800/20*140 = 5600 mogyoró mindenképpen kell, ha mindig a legnagyobb (és legtöbb csírát adó) csomagot választjuk. Ha még jön olyan duplázás, mint pár napja, akkor sem lesz még meg a fele sem.
Szóval remélem, hogy még jócskán vannak a 91. feladaton túl is folyamatos feladatok. Mert ha nincs, akkor is bizony valós pénz kell!
A többségnek szerintem fele sem tart ott, ahol Te, ne akarj nekik rosszat! Azt sem értem, hogyan csináltad?! :)
 

creatin

Erős harcos
A többségnek szerintem fele sem tart ott, ahol Te, ne akarj nekik rosszat! Azt sem értem, hogyan csináltad?! :)

Egyszerű: volt egy csomó helyem, előre tudtam a feladatokat, így megterveztem, hogy miből mennyit és mikor. Szerencsém is volt, sokszor kaptam +140 mogyorót illetve időgyorsítókat, amikor beváltottam a mogyorókat csírára. Ja, hogy ehhez sokszor oda kellett ülni a géphez? Ez egy ilyen munkahely... :)
 

DeletedUser1432

Vendég
Egyszerű: volt egy csomó helyem, előre tudtam a feladatokat, így megterveztem, hogy miből mennyit és mikor. Szerencsém is volt, sokszor kaptam +140 mogyorót illetve időgyorsítókat, amikor beváltottam a mogyorókat csírára. Ja, hogy ehhez sokszor oda kellett ülni a géphez? Ez egy ilyen munkahely... :)
Gratulálok, nem semmi fegyvertény :)
 

Erica

Veterán
Egyszerű: volt egy csomó helyem, előre tudtam a feladatokat, így megterveztem, hogy miből mennyit és mikor. Szerencsém is volt, sokszor kaptam +140 mogyorót illetve időgyorsítókat, amikor beváltottam a mogyorókat csírára. Ja, hogy ehhez sokszor oda kellett ülni a géphez? Ez egy ilyen munkahely... :)
Szia
Minden mogyorót megtartottál,hogy hát ha lesz olyan napi nyeremény(mert lesz ami miatt érdemes lesz nyitni)ami miatt kinyitod a mogyoróhéjjakat??Vagy már nyitottál??Ha igen,nagy kár volt.....
 

creatin

Erős harcos
Kicsit kárörvendő élű megjegyzésedre a válaszom, hogy bizony, számításom szerint még bő 2000 mogyoróval rendelkezem/fogok rendelkezni. Így bőven tudok válogatni a napi nyeremények közül. Jelenleg a csütörtökre várok, mert az a napi nyeremény tetszik. De arra nincs semmi garancia, hogy ha nyitok mondjuk négy 140-es ládát, abban benne lesz a napi nyeremény. De azért köszi a tanácsaidat... :)
Amúgy szerintem mindenki játsszon, kár az időt ilyen megjegyzésekkel tölteni. Ezzel ezt a témát lezártnak tekintem részemről. A választ megkaptam, nincs a 91. küldetésen túl semmi. Kész.:p
 
Utoljára szerkesztve:
Fent