• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser683

Vendég
Szerintem meg nem volt a törp fejezet olyan rossz, Igaz lassan haladtunk, de ha visszanézitek előtte is nagyjából két fejezet kellett annyi fejlesztéshez (4.-5.), mint amit a törpös fejezetben kell (lehet) elérni. Meg volt azért a varázsa annak a fejezetnek szerintem. Igaz, kihívások vannak benne, mert hely kell, és a termelőkkel is úgy lehet igazán haladni, ha azokból is jó sok van, de ez nagyjából ezután már így lesz. :)
(persze nekünk talán azért is volt nagyobb varázsa, mert többnyire ebben a fejezetben szereztük meg az első Ősi csoda épületeket, ekkora jutottunk odáig, mert akkor még nem voltak utólag berakva már a techfa elejétől Ősi Csoda épületek, mint most. :) )
Jah, és megtörtem a kínos csendet is. :D
 

DeletedUser2062

Vendég
Hali! :)
Biztos jó lesz,csak az első sokk leterített. És mindig mérlegen van a türelmetlenségem,tudjátok. Így azért duplán nehéz,hogy a mérleg egyik serpenyője alapból félig lent van! :p :p
Köszi a törést! :D
 

DeletedUser1432

Vendég
A törpökhöz lépni vízválasztó. Itt dől el, ezután milyen stílusban fogsz tovább menni, hisz amint @Djyahel írta, a vendégeknek sok hely kell, ha valaki tempósan akar haladni.
Eddig az volt a lényeg, hogy minden jól teletömve gazdaságos helykihasználással legyen megépítve, most meg hirtelen helyet kellene szorítani. Itt a legnehezebb, utána a többi kornál már nem ekkora gond, hisz a séma hely szempontjából ugyanaz.

Ha valakinek fáj a bontás, akkor kis helyen csinálja a vendégfajt és valóban őrült lassú lesz
Ha valaki képes bontani, mert nem zavarja a ranglista visszaesés (ami egyébként pillanatok alatt sokszorosan megtérül), annak ez lehetőségek sorát nyitja ki
 

DeletedUser2062

Vendég
A törpökhöz lépni vízválasztó. Itt dől el, ezután milyen stílusban fogsz tovább menni, hisz amint @Djyahel írta, a vendégeknek sok hely kell, ha valaki tempósan akar haladni.
Eddig az volt a lényeg, hogy minden jól teletömve gazdaságos helykihasználással legyen megépítve, most meg hirtelen helyet kellene szorítani. Itt a legnehezebb, utána a többi kornál már nem ekkora gond, hisz a séma hely szempontjából ugyanaz.

Ha valakinek fáj a bontás, akkor kis helyen csinálja a vendégfajt és valóban őrült lassú lesz
Ha valaki képes bontani, mert nem zavarja a ranglista visszaesés (ami egyébként pillanatok alatt sokszorosan megtérül), annak ez lehetőségek sorát nyitja ki
Hűha,ez komolyan hangzik,de azt hiszem ,Dj és a Te írásodban megtaláltam azt, ami nekem fontos és ennek megfelelően fogok elindulni és haladni is. Köszi. :)
 
Fent