• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári esemény: Csordahajtás

DeletedUser

Vendég
Én például nem érzek késztetést, hogy legközelebb az időmet erre áldozzam. Sok már hasznos dolgot lehet addig csinálni, vagy csak kikapcsolódni. :)
Úgy is van! Ne kínozd magad ezekkel, ha nem esik jól. Majd megoldódik ez is valahogy. :) Mégegyszer köszönet mindannyiótoknak! :)
 

Troji

Újonc
pici kép zavar.....ilyen olykor nálam is van,,,de lényeg,hogy megoldódott!!♥♥szuper!!!
Azért picit visszakanyarodva az Eventre!!Szuper nyereményeket kaptam,sok sok lakost,és mind a 3 Fő Nagydíjat♥ Köszönöm!!!♥Szuper Event volt!!♥♥
Mennyi GYémánt kellett a 3.hoz? Mert simán nem ad annyi répát, hogy annyit nyithass, hogy meglegyen a 3.
 

DeletedUser2177

Vendég
Kérdésem, hogy egy viszonylag kezdő játékos, aki épp most kezdett el varázsport termleni, hogy a varázslatos életbe tud a csordahajtásos feladatsor végén (90. feladat) összeszedni 14700 elixírt, majd gondolom ugyanennyi varázsport és drágakövet, hogy befizesse? Nem elírás ez a szám (1470 reálisabb lenne)? Kicsit irracionálisnak érzem, hogy az ember végigküzdi magát a feladatsoron, és az utolsó pár feladatot lehetetlenség megcsinálni emiatt. Még ha nekifeszülök, se tudok összeszedni ennyit. :(
 

DeletedUser

Vendég
Kicsit irracionálisnak érzem, hogy az ember végigküzdi magát a feladatsoron, és az utolsó pár feladatot lehetetlenség megcsinálni emiatt. Még ha nekifeszülök, se tudok összeszedni ennyit. :(
Igen, én is eléggé elszálltnak látom ezeket a 3. szintű mennyiségeket. De próbálj meg valami nagytól segítséget kérni hozzá, azt tudom javasolni. :)
 

DeletedUser1701

Vendég
Kérdésem, hogy egy viszonylag kezdő játékos, aki épp most kezdett el varázsport termleni, hogy a varázslatos életbe tud a csordahajtásos feladatsor végén (90. feladat) összeszedni 14700 elixírt, majd gondolom ugyanennyi varázsport és drágakövet, hogy befizesse? Nem elírás ez a szám (1470 reálisabb lenne)? Kicsit irracionálisnak érzem, hogy az ember végigküzdi magát a feladatsoron, és az utolsó pár feladatot lehetetlenség megcsinálni emiatt. Még ha nekifeszülök, se tudok összeszedni ennyit. :(
Ha a feladat ennyi elixírt kér tőled akkor azt jelenti, hogy már nem is vagy olyan kezdő játékos, hiszen a 4. fejezetben jársz. :) A feladatok a fejlettségi szinteteknek megfelelő nyersanyagokat kérik. A 4. fejezet elején kikutatható a fejlett varázspor manufaktúra (mivel neked az a bónuszod) és a 3. fejezet vége felé pedig a 3. bónuszos áru termelés növelője is. Így a bónuszos ereklyék és a manufaktúrák magasabb szintre való fejlesztésével már tudsz annyi árut termelni, amellyel a piacon jól lehet kereskedni. A csapatod nagyobb testvérei a piacon ebben segítségedre tudnak lenni. ;) Nem azt mondom, hogy a feladatok könnyűek, de nem is lehetetlenek, ezért ne add fel a vége előtt;).
 

DeletedUser2177

Vendég
Ha a feladat ennyi elixírt kér tőled akkor azt jelenti, hogy már nem is vagy olyan kezdő játékos, hiszen a 4. fejezetben jársz. :) A feladatok a fejlettségi szinteteknek megfelelő nyersanyagokat kérik. A 4. fejezet elején kikutatható a fejlett varázspor manufaktúra (mivel neked az a bónuszod) és a 3. fejezet vége felé pedig a 3. bónuszos áru termelés növelője is. Így a bónuszos ereklyék és a manufaktúrák magasabb szintre való fejlesztésével már tudsz annyi árut termelni, amellyel a piacon jól lehet kereskedni. A csapatod nagyobb testvérei a piacon ebben segítségedre tudnak lenni. ;) Nem azt mondom, hogy a feladatok könnyűek, de nem is lehetetlenek, ezért ne add fel a vége előtt;).

Ha előre tudom, hogy ennyit fognak kérni, akkor fel tudtam volna rá készülni, de 4 nappal a vége előtt ez már nem fog működni, mert a fejlesztéshez, hogy többet termeljek, hely kellene, ami per pill. nincs, és a többi bónuszosból sem tudok ennyit termelni cserére, főleg, hogy azok jóval kevesebbet érnek az átváltásnál. Na mindegy, ez van. Reménykedtem, hogy ez csak elírás. :(
 

DeletedUser1432

Vendég
Én 370/800-on állok, 314 (pi) répával, csak a napi küldik és a gyűjtögetés van hátra, deeeeee... nem adom fel! :p :D
én ugyanígy állok, de a remény hal meg utoljára.... :D
Bízzatok az RNSZ-ben :D

Ha előre tudom, hogy ennyit fognak kérni, akkor fel tudtam volna rá készülni, de 4 nappal a vége előtt ez már nem fog működni, mert a fejlesztéshez, hogy többet termeljek, hely kellene, ami per pill. nincs, és a többi bónuszosból sem tudok ennyit termelni cserére, főleg, hogy azok jóval kevesebbet érnek az átváltásnál. Na mindegy, ez van. Reménykedtem, hogy ez csak elírás. :(
Lehetett előre tudni, itt a fórumon az utóbbi cirka egy hónapban többször közzé lett téve az információ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Troji

Újonc
Szia
Egyszer vetem 500 répát exra hozzá...nekem megérte.
Akkor nagyon sokszor adott + répát, mert ha a mostani pontomhoz adnék 500 répát, akkor is nyithatok még a végén kb 13 ládát, és akkor lesz 270 pont a 800ból :)

Én 370/800-on állok, 314 (pi) répával, csak a napi küldik és a gyűjtögetés van hátra, deeeeee... nem adom fel! :p :D
Én se adom fel, de most realista vagyok :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!
Ma már vége a napi feladatoknak??...eltünt az emberkém.
 

DeletedUser2062

Vendég
Halihó!
Most csak hangosan gondolkodom,-mivel 5 napig nem voltam,nem tudom mik voltak a napi ajándékok,de ami elmúlt,az ugye elmúlt..és de jó volna tudni,hogy mik vannak még hátra...:oops::rolleyes::oops::rolleyes::oops::rolleyes:
 

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok .

Szeretném megköszönni játékostársaimnak , akik időt és fáradságot nem nézve megosztották velünk az event feladatait és képeit. :)
Sok játékos társaiknak segítve ezzel. KÖSZÖNÖM !!! ♥♥♥

141zndmoo5zvemim7b7hr8m.gif
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
Halihó!
Most csak hangosan gondolkodom,-mivel 5 napig nem voltam,nem tudom mik voltak a napi ajándékok,de ami elmúlt,az ugye elmúlt..és de jó volna tudni,hogy mik vannak még hátra...:oops::rolleyes::oops::rolleyes::oops::rolleyes:
Ma a 2x2-es 2x1-es szivárvány póni van, azt meg tudod nézni a játékban, holnap egy 3x4-es területű, elég jó kultúra mennyiséget adó záró nyeremény lesz várható
lastbuild.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent