• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!
Más játékosnak (ember :ember:) a Normál áruk között tekercsből :tekercs: van bónusza, nekem selyemből :selyem:. Neki a tekercsmanuját 480 körüli lakosságba :ember: kerül fejleszteni, míg nekem (elf :elf:) a selyemmanum fejlesztése 919-et von le a népességemből :elf:. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy valamikor visszajön-e ez a hátrány vagy sem. Persze az is lehet, hogy a tekercsmanut elfként :elf: is olcsó fejleszteni (lakosság :ember:/:elf: szempontjából), de ezt nem hiszem.

Előre is köszöm a választ,

polgarmaercell
Herrannin leírta neked az alapot,de annyit hozzátennék, hogy amíg nem éred el a 700%-ot, addig a bónuszos ereklyéket gyártsd le a barkácsban ha feldobja.A hegyi csarnok elengedhetetlen!
 

Herannin

Erős harcos
Herrannin leírta neked az alapot,de annyit hozzátennék, hogy amíg nem éred el a 700%-ot, addig a bónuszos ereklyéket gyártsd le a barkácsban ha feldobja.A hegyi csarnok elengedhetetlen!
Hegyi csarnok valójában nem a nyersanyag termelés növelése miatt elengedhetetlen szerintem. Most az, hogy az acél manum 10k-t, vagy 9k-t termel 3 óránként, az oké, 10% (30as hegyinél).
Amikor viszont 200k-300k lakost ad a hegyi csarnok, ami egy 3x8as épület, az az igazi előny. Ugyanezért fontos az arany szaki és a termálforrás.
 

saludkrisz

Újonc
Üdv! Kérdésem lenne, hogy ha egy Testvériségben egyedül maradtam (a 4 főből), de csak Testvér vagyok, akkor hogyan tudnám hasznosítani a jutalmakat? 115E van beragadva, mert a Főmágus eltűnt..., gyakorlatilag nem is volt soha túl aktív. A másik két Testvér sem mutat aktivitást hetek óta. Bocs, ha rossz helyre írtam, de nem volt egyértelmű, hogy hogyan indíthatnék új kérdést. Tisztelettel köszönöm a válaszokat.
 

Senta

Erős harcos
Üdv! Kérdésem lenne, hogy ha egy Testvériségben egyedül maradtam (a 4 főből), de csak Testvér vagyok, akkor hogyan tudnám hasznosítani a jutalmakat? 115E van beragadva, mert a Főmágus eltűnt..., gyakorlatilag nem is volt soha túl aktív. A másik két Testvér sem mutat aktivitást hetek óta. Bocs, ha rossz helyre írtam, de nem volt egyértelmű, hogy hogyan indíthatnék új kérdést. Tisztelettel köszönöm a válaszokat.
testvérként sehogyse :) ahhoz mágus, vagy főmágusi cím kéne! keress egy másik tesóságot szerintem :)
 

Mihaszna

Veterán
Üdv! Kérdésem lenne, hogy ha egy Testvériségben egyedül maradtam (a 4 főből), de csak Testvér vagyok, akkor hogyan tudnám hasznosítani a jutalmakat? 115E van beragadva, mert a Főmágus eltűnt..., gyakorlatilag nem is volt soha túl aktív. A másik két Testvér sem mutat aktivitást hetek óta. Bocs, ha rossz helyre írtam, de nem volt egyértelmű, hogy hogyan indíthatnék új kérdést. Tisztelettel köszönöm a válaszokat.
Szia. Ha a Főmágussal együtt mind a 3 tag inaktív(nak) tűnik), akkor lépj ki a testvériségből, és keress egy aktívabbat. Nem tudom mi az a 115E ami bevan ragadva, de szerintem engedd el. Rangokat a Főmágus (valamint a Mágus) tud adni és módosítani, illetve a Főmágus lemondani csak akkor tud, ha kijelöl maga helyett egy másik személyt, és átruházza rá a "hatalmát".
 

polgarmaercell

Erős harcos
Üdv! Kérdésem lenne, hogy ha egy Testvériségben egyedül maradtam (a 4 főből), de csak Testvér vagyok, akkor hogyan tudnám hasznosítani a jutalmakat? 115E van beragadva, mert a Főmágus eltűnt..., gyakorlatilag nem is volt soha túl aktív. A másik két Testvér sem mutat aktivitást hetek óta. Bocs, ha rossz helyre írtam, de nem volt egyértelmű, hogy hogyan indíthatnék új kérdést. Tisztelettel köszönöm a válaszokat.
Lehet, hogy ez annyira nem is kapcsolódik ide, de én már gondolkoztam rajta, hogy, ha a főmágus városát inaktivitás miatt törlik, de nem nevezett ki mágusokat, akkor ki lesz a főmágus? Vagy annak nem törli a városát a rendszer?

Egyébként a kérdésed megoldásában a Support csapat tud segíteni. Asz’szem van egy külön cikk is az oldalukon erről, (“Inaktív a főmágusunk” címmel) és, ha jól emlékszem azt mondja, hogy a lehető legmagasabb rangú személy írjon levelet a Support csapatnak, és akkor ők csinálnak valami csodát (feltéve, ha a hosszú válaszukból ki tudod szedni a pár mondatos lényeget).

Remélem ez segít,

polgarmaercell
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A számlálót látom visszafele pörögni, de a 2022-es Őszi Csillagjegyek bejelentését nem találom. Elkerülte a figyelmem, vagy még nincs ezzel kapcsolatban leírás?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Milyen lehetőségek vannak márvány, acél és fa beszerzésre?

Szia, Nikolett.

Manufaktúrák, Eventes épületek, Piac, Csodák illetve az Eventeken is lehet nyerni ilyen árukat (egyenlőre hirtelen ennyi jutott eszembe, ha még van lehetőség, akkor majd pótolják a többiek). Én a Bónuszos manufaktúra telepítését javasolnám, mert az többet termel, mint a másik kettő, a többletet pedig a piacon eltudod cserélni arra, ami számodra szükséges. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Fairymysz

Újonc
Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy emlékszem valamikor be lehetett jelölni a profilon, szeretném vagy nem szeretném, ha a városomat mozgatnák. Egyszer beállítottam, hogy nem szeretném, de amikor vissza akartam állítani, most nem találok ilyen opciót. Viszont a térképen egyre több szomszédom helyén csak bánya van és ez nem igazán tetszik. Van erre valami megoldás, vagy lassan kihal körülöttem mindenki?
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy emlékszem valamikor be lehetett jelölni a profilon, szeretném vagy nem szeretném, ha a városomat mozgatnák. Egyszer beállítottam, hogy nem szeretném, de amikor vissza akartam állítani, most nem találok ilyen opciót. Viszont a térképen egyre több szomszédom helyén csak bánya van és ez nem igazán tetszik. Van erre valami megoldás, vagy lassan kihal körülöttem mindenki?
Szia, megszűnt ez a lehetőség, alapból most már mindenkit pakol a rendszer. ha aktívan naponta akár többször is belépsz, akkor népesebb helyre fogsz kerülni.
 

Fairymysz

Újonc
Szia, megszűnt ez a lehetőség, alapból most már mindenkit pakol a rendszer. ha aktívan naponta akár többször is belépsz, akkor népesebb helyre fogsz kerülni.
Nos engem több, mint egy éve nem pakol sehova, pedig minden nap játszom. :( Ugyanazok a megmaradt szomszédaim vannak, akik eddig is.
 

Ferenc99

Erős harcos
Üdv! Kérdésem lenne, hogy ha egy Testvériségben egyedül maradtam (a 4 főből), de csak Testvér vagyok, akkor hogyan tudnám hasznosítani a jutalmakat? 115E van beragadva, mert a Főmágus eltűnt..., gyakorlatilag nem is volt soha túl aktív. A másik két Testvér sem mutat aktivitást hetek óta. Bocs, ha rossz helyre írtam, de nem volt egyértelmű, hogy hogyan indíthatnék új kérdést. Tisztelettel köszönöm a válaszokat.
Szia !
Szerintem alapíts egy testvériséget :)
 

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!
Nagy szükségem lenne Ambróziára és Éjesszenciára. Honnan tudok gyorsan PP-t szerezni?

Előre is köszönöm a segítséget.

Ui.: Bétán van full magyar testvériség? Gondolkoztam rajta, hogy regisztrálok rá, de az angolom sem tökéletes...
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Nagy szükségem lenne Ambróziára és Éjesszenciára. Honnan tudok gyorsan PP-t szerezni?

Előre is köszönöm a segítséget.

Ui.: Bétán van full magyar testvériség? Gondolkoztam rajta, hogy regisztrálok rá, de az angolom sem tökéletes...
Portálprofitot a Toronyból., Barkácsolásokból, a mostani eventből is lehet szerezni. A toronyban pl: lehet szerezni Kereskedelmi állomást ami 50 napig 10%-os portálprofitot termel 24 órában ha jól emlékszem. A Dzsinn is olykor-olykor dob portálprofitot. Ezért is érdemes a Tornyot megmászni.
Igen van a Bétán magyar testvériség. A nevük árulkodik a magyarságról olykor.
 
Fent