• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Woodelvenstock

DeletedUser683

Vendég
4 különböző ? A 3 Nagydíjon felül más épületek is lehetnek set elemek ?
A leírásban nem látok semmit a set dolgokról. Vagy csak rossz helyen olvasgatok ?
Lesz még napi exkluzívként 2 épület, amik tagjai a szettnek. Ez az infó az érintett a napi épületeknél megjelenik (hogy a szett tagja)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
Állítólag E-mail-ben kaptunk 100 jegyet. Én nagyon nem találtam ilyet a levelezésemben. Visszaigazolós linken jelenik meg?
 

DeletedUser4135

Vendég
Állítólag E-mail-ben kaptunk 100 jegyet. Én nagyon nem találtam ilyet a levelezésemben. Visszaigazolós linken jelenik meg?
Úgy tudom, hogy akinek nem volt beállítva/engedélyezve a hírlevél küldés, ők nem kapnak. Hiába állítjuk már be, sajna nem kapjuk meg. + csak az egyik világban használható fel (amelyiket választod), ha mind a kettőben játszol.
 

Dizel1

Veterán
Úgy tudom, hogy akinek nem volt beállítva/engedélyezve a hírlevél küldés, ők nem kapnak. Hiába állítjuk már be, sajna nem kapjuk meg. + csak az egyik világban használható fel (amelyiket választod), ha mind a kettőben játszol.
Köszi.
Csak 1 világban játszom, tiszta erőből, és a fórumról pedig folyamatosan jönnek az értesítések a levelezésembe. Szerintem meg kellett volna kapnom.
 

DeletedUser3386

Vendég
Igen,előzőleg nekem is megvannak az értesítések az Elvenartól, de a mostanit én sem kaptam meg (mondjuk igaz,h előzőleg is a supporthoz kellett fordulnom amiatt,hogy nem írták jóvá,de most már beleuntam :D)
 

Dizel1

Veterán
A fórum értesítések nem egyenlő a játék értesítéseivel.
A játékban a beállítások alatt (jobb alsó sarok böngészőben) találod az adatkezelési beállítások menüt
Köszi. De sajnos a beállításokhoz nem nyúltam. És volt már olyan, hogy beszedtem az extrát, sőt olyan is, hogy lekéstem róla, de ott volt. Most meg nincs.
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Nagyon halkan kérdezem, mert a bétán van egy kicsi városom...aki nem tud még 14-es fejlesztést, azzal mi van? Így járt? Mindig szoktak alternatívát kínálni a kicsiknek. Valami olyat ki kéne akkor írni, hogy a 3. fejezet alattiak bele se fogjanak! Vagy ők nem látják az eventet?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser683

Vendég
Köszi.
Csak 1 világban játszom, tiszta erőből, és a fórumról pedig folyamatosan jönnek az értesítések a levelezésembe. Szerintem meg kellett volna kapnom.
A spam mappában nézted? Nekem ez most ott volt. :)

Egy alternatíva a szettre (erre gyűjtök, ehhez 3 kell a maiból, ami már megvan, és kettő egy másik napiból):
DiULqt2.png
(a feliraton az ajánlott összeállítás értékei növelve) Értékei 12. (Elementálos) fejezet esetén: 3830 lakos (kultúra elvonása, és áruk befektetése nélkül a lakóépülethez viszonyítva), 16310 kultúra (se mag, sem mana, sem áru nem kell a felépítéséhez, ahogyan ebben a fejezetben kellenek a kultúrépületekhez), 109500 arany, 10950 alapanyag, 6000 Mana, 2200 Isteni mag, 1 tudáspontot, 2205 nem bónuszos varázslatos áru (harmadik szintű) 828 másik nem bónuszos varázslatos áru.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
A spam mappában nézted? Nekem ez most ott volt. :)
Kerstem én ezt tegnap. A Gmail fiókomat ritkán használom, és új felületet kínált múltkor. Azon viszont nem találtam SPAM mappát. Viszont megtaláltam a régi felületre való visszaállást. Meglett a SPAM mappa, és meglett az ajándék jegy is.
Köszi az ötletet. Ennek nyomán fogtam neki még egyszer.
 

DeletedUser683

Vendég
Kerstem én ezt tegnap. A Gmail fiókomat ritkán használom, és új felületet kínált múltkor. Azon viszont nem találtam SPAM mappát. Viszont megtaláltam a régi felületre való visszaállást. Meglett a SPAM mappa, és meglett az ajándék jegy is.
Köszi az ötletet. Ennek nyomán fogtam neki még egyszer.
Örülök! Sikeres nyitásokat! :)
 

Vmadar

Felderítő
Fúúúúúúúú, de ááááálat a háttéééééééér!
Viszont valamit nem értek. Rákattintottam az első ládánál a felgördülő ablakra, mert meg akartam érteni, hogy mi van. És egyből "Nagyszerű" lett. Úgyhogy most el is fogadtam valamit, és nem is értem, hogy mi volt az. Tök rossz.

Sziasztok.

Eléggé új ez a rendszer és tegnap én is addig kattintgattam, amíg ki nem nyitottam egy ládát :)
Nem lehetne, hogy láda nyitáskor még kérne egy megerősítést (mint kaland szint nyitáskor, mert korábban amíg nem volt egyik tagunk meg akarta nézni a szint nyereményeket, rákattintott és kinyitotta a szintet).

Más: a korábbiakkal ellentétben nagyon kevés az eventben az olyan épület ami csak kúltúrát ad. Én csak ezekre hajtok, szóval a negyedik napi nyeremény után számomra elveszti az érdeklődését az event. Korábban a hegyi jégtroll, gömbtuskó és társai nagyon jól jöttek. Tudom, hogy ezzel helyet lehet spórolni és az eventes épületek lebutítása is emiatt történt, de például ha utolsó főnyereménynek betennének egy ilyen épületet akkor nagyon sokan vennének gyémántért jelen esetben jegyet, csak hogy meg tudják szerezni. Így a kecske is jóllakna és....
 

DeletedUser3700

Vendég
Ha a Napi exkluzívokat és a Nagydíjakat nem találom vonzónak, akkor én az egyéb ajándékokra hajtok: ősi tudás, gyorsító, pénzeső, váratlan ajándék.
Ezek is sokat lendíthetnek a játékon és "ingyen" vannak :)
 
Fent