• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Woodelvenstock

DeletedUser3

Vendég
Annyit szeretnék kérdezni, hogy a ládák csak akkor rotálnak újra, ha kinyitok egyet, vagy éjfélkor mindig váltás van? (a zöld csepp csak nem abszint? xD )
csak akkor rotálnak, ha nyitsz egyet, így ha nem tetszene a választék, érdemes a legolcsóbbat kinyitni. (Vagy várni éjfélig, amikor a napi díj megváltozik, hátha az már tetszik)
A Zöld valami "Varázsnyálka" - a játék valami másnak hívja, ne higgyetek neki.
 

DeletedUser3317

Vendég
csak akkor rotálnak, ha nyitsz egyet, így ha nem tetszene a választék, érdemes a legolcsóbbat kinyitni. (Vagy várni éjfélig, amikor a napi díj megváltozik, hátha az már tetszik)
A Zöld valami "Varázsnyálka" - a játék valami másnak hívja, ne higgyetek neki.
Ok, köszönöm, akkor várok, és addig gyűlik egy egész pohárra való... varázsnyálka természetesen. Azt akarok inni. xD
 

DeletedUser3317

Vendég
Váó, most látom, hogy már nem kell 30 ereklye, jeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! xD Mindig ezeknél buktam el, a 3. csomag ereklyét sosem tudtam leszállítani nagy eventeknél. xD
Szóval kell 12+14+16+18 ereklye, azaz összesen 60, de már van idő a sereget újratápolni. :D :D :D :D

Köszi!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Fúúúúúúúú, de ááááálat a háttéééééééér!
Viszont valamit nem értek. Rákattintottam az első ládánál a felgördülő ablakra, mert meg akartam érteni, hogy mi van. És egyből "Nagyszerű" lett. Úgyhogy most el is fogadtam valamit, és nem is értem, hogy mi volt az. Tök rossz.
Csak fölé kell állni az egérrel, akkor mutatja. Mobilon meg az i gombra nyomni.

A bétán eddig kétszer volt. :)
Meg még1x. ;)
 

DeletedUser3700

Vendég
Látom, hogy a harmadik Nagydíj láda adna TP-t is. Mikor ?
1-1 Nagydíjnál 4 jutalom verzió, köztük 3 vonás. Mitől függ, hogy melyiket adja ?
 

DeletedUser2062

Vendég
Látom, hogy a harmadik Nagydíj láda adna TP-t is. Mikor ?
1-1 Nagydíjnál 4 jutalom verzió, köztük 3 vonás. Mitől függ, hogy melyiket adja ?
Holhol?? Én nem láttam ilyet!

Szerk.: Félreértettem, nincs kérdésem... :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3700

Vendég
Látom, hogy a harmadik Nagydíj láda adna TP-t is. Mikor ?
1-1 Nagydíjnál 4 jutalom verzió, köztük 3 vonás. Mitől függ, hogy melyiket adja ? Hogy működik ?
 

DeletedUser3700

Vendég
Bocsi, nekem az előbb nem adta az oldal, pedig frissítettem
 

DeletedUser

Vendég
Látom, hogy a harmadik Nagydíj láda adna TP-t is. Mikor ?
1-1 Nagydíjnál 4 jutalom verzió, köztük 3 vonás. Mitől függ, hogy melyiket adja ?
Épületegyüttesként, ha letéve 4 másik együttes-taggal érintkezik, akkor napi 1 TP-ot ad. De nem láda, hanem épület. :)
 

DeletedUser3700

Vendég
Tehát ha a III. Nagydíjjal nyerhető épület 4 másikkal érintkezik, akkor adja az épület a TP-t ? (azaz min 5 épület kell ?)
 

DeletedUser3700

Vendég
4 különböző ? A 3 Nagydíjon felül más épületek is lehetnek set elemek ?
A leírásban nem látok semmit a set dolgokról. Vagy csak rossz helyen olvasgatok ?
 
Fent