• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Woodelvenstock

Dizel1

Veterán
Szia,
én két épületet néztem ki, a mana kunyhót, és a tavat. Ha benézel hozzám, láthatod őket. Fődíj az elején látszott, nem éri meg, meg se lettek. Amikor nyitogattam, nem minden nyitásra pottyant kunyhó, mégis el lesz használva a sallang.. "végszükség esetén".
Voltak a feladatsorba bakik, de összességében a mogyis event óta ez volt nekem a legjobb ( a katonai kultik hiánya mellett).
Az elejét akár én is írhattam volna. Ugyanez volt a célom, de azért egy fél szett kijöhetett volna a haszontalansága ellenére, már csak emléknek is. De nem. Elég sokat töltögettem az első, napi szett épületre hiába. Aztán maradt, amit Te is választottál. Meg amint írtam sok olyan sallang, ami amúgy is keletkezik, meg kevesebb olyan, amit majd egyszer elhasználok.
 

DeletedUser1240

Vendég
Háborgás és a fejlesztők ócsárlása helyett máskor javaslom a tájékozódást, tervezést és gondolkodást.

Helyes,de részemről már nem szükséges.Mert töröltem az egész hülyeséget.Semmi kedvem órákig üldögélni egy álló játék melett hogy kitermeljem pl 15 vagy akárhány kenyeret 8vagy más rövidtávú dolgot) az 5 műhelyből. Vannak ettől 100x izgalmasabb játékok ami legalább mozgatja pl az ujjaimat.Egy más harci,stratégia vagy akármi az leköt,na de ne már hogy idekössön ilyen dolgok.Akinek tetszik játsza,de én befejeztem.Elég volt 2,5 év után. Hamarabb kelett volna,el sem kezdeni.Nem akarok senkit sem megsérteni,de nem nekem való ez.Na sziasztok,további jó játékot.
 

DeletedUser3618

Vendég
Nekem is pozitívum volt a küldetés. Tegnap meglett a 3. fődíj épület is, igaz nagy mázlival duplázós napon nyitottam 150-es jegy nyereményt, így elértem a 400 nyálkát. A 3 fődíj mellé+ 13 épületet sikerült begyűjtenem és rengeteg gyorsítót stb....
 

Dizel1

Veterán
Nekem is pozitívum volt a küldetés. Tegnap meglett a 3. fődíj épület is, igaz nagy mázlival duplázós napon nyitottam 150-es jegy nyereményt, így elértem a 400 nyálkát. A 3 fődíj mellé+ 13 épületet sikerült begyűjtenem és rengeteg gyorsítót stb....
Ez elképesztő. Rengeteg jegyes ládát nyitottam, és csak 30-as jegyeim lettek. Kvázi duplán veszteséges volt a nyitásom, mert arra a nyálka sem volt sok, meg mást sem nyertem helyette.

És ezennel konkrétan megfogalmazom a kérdést, amit eddig csak körbeírtam:
Biztos jó dolog, hogy csak a katonai erőadókra lehet duplázni??

Szerintem nem én vagyok egyedül, akinek az még véletlenül sem kellene. Így nincs duplázás. Ezt én egyfajta szegregációnak élem meg.
 

DeletedUser683

Vendég
Helyes,de részemről már nem szükséges.Mert töröltem az egész hülyeséget.Semmi kedvem órákig üldögélni egy álló játék melett hogy kitermeljem pl 15 vagy akárhány kenyeret 8vagy más rövidtávú dolgot) az 5 műhelyből. Vannak ettől 100x izgalmasabb játékok ami legalább mozgatja pl az ujjaimat.Egy más harci,stratégia vagy akármi az leköt,na de ne már hogy idekössön ilyen dolgok.Akinek tetszik játsza,de én befejeztem.Elég volt 2,5 év után. Hamarabb kelett volna,el sem kezdeni.Nem akarok senkit sem megsérteni,de nem nekem való ez.Na sziasztok,további jó játékot.
Pont ezt akartam írni az előző válaszaid,. és a korábbi eventes hozzászólásaid alapján, hogy ez a játék nem neked való. Minden eventnél panaszkodtál, hogy nem tudod megcsinálni, nincs rá elég idő, stb. Most valószínűleg jól döntöttél, de azt jó, ha tudod, hogy minden játékhoz kell türelem, csak legfeljebb másként. ;)
Nekem is pozitívum volt a küldetés. Tegnap meglett a 3. fődíj épület is, igaz nagy mázlival duplázós napon nyitottam 150-es jegy nyereményt, így elértem a 400 nyálkát. A 3 fődíj mellé+ 13 épületet sikerült begyűjtenem és rengeteg gyorsítót stb....
Gratulálok! :)
És ezennel konkrétan megfogalmazom a kérdést, amit eddig csak körbeírtam:
Biztos jó dolog, hogy csak a katonai erőadókra lehet duplázni??
Szerintem is lehetne más alkalommal is, de majd hátha megfontolják a fejlesztők! ;)
SZIASZTOK!! KIRÁLY VOLT A JÁTÉK!!ENNYI GYORSÍTÓT.MÉG NEM SZEREZTEM!!NEKEM TETSZETT,HATALMAS GRATULA!!!!
A sok gyorsító nekem is kifejezetten pozitív. :)
 

Dizel1

Veterán
Nem biztos. De már megint ellentétet szítok: én ezt is szeretem! Nagyon lehet velük hasítani a bajnokságokban. Ja, és nem sajnálok megválni tőlük, így nem foglalják sokáig a helyet! :D
Egyébként nem értem ám. Nekem csak kaszárnyám van. Se állatok, se zsoldosok. Az alap katonákkal mindent meg tudok oldani 1-2, hangsúlyozom, egy-két kivétellel. Ráadásul automata harccal, ami - mint az közismert - veszteségesebb. Igaz, hogy csak a bajnokságokon harcolok, DE a tartományokban is kipróbáltam. Működik. Igaz, hogy a bajnokságokon nem megyek túl mélyre, DE kipróbáltam küldetéseknél a továbbhaladást is. Működik. Akkor mi a ördögnek duplázzak azokért a haszontalan harci izékért a küldetéseken, amikor nyerhetek - vagyis sajnos csak nyerhetnék, de nem nyerek - helyettük több, hasznos épületet is?
Na ezért ismétlem a kérdésemet: Biztos jó dolog, hogy csak a katonai erőadókra lehet duplázni??
Legyen már helyettük mindenféle állatra meg zsoldosra kiképző épület! Legalább néha 1-1 darab. Felváltva. Ha már egyszer volt kétféle.
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,
A kívánságkút nyereményeinek statisztikája a 10 gyémántos időszakra:
(mely körülbelül 2/3 időben, azaz kb. a 70. napnál zárult nálam az "emeléssel"):

- 10 gyémánt: 9,4 %
- TP: 9,5 %

- áru: 31,1 %
- alapanyag: 24,5 %
- arany: 25,5 %


A kívánságkút nyereményeinek statisztikája a 25 gyémántos időszakra:

- 25 gyémánt: 9,7 %
- 3 TP: 10,3 %

- áru: 30,3 %
- alapanyag: 29 %
- arany: 20,7 %

(Kezdetben a kis számú ajándék miatt még előfordulnak szélsőségesen magas vagy alacsony % értékek.)

A béta szerveren a legújabb event napi jutalmai közt megjelent a kívánságkút,
ezért a statisztikát átköltöztetem az Aratási fesztivál event csevegőjébe kedvcsinálónak.;)

:)

(A kerekítések miatt a százalék értékek összege nem mindig kereken 100.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent