• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Walpurgis-éj

DeletedUser1240

Vendég
Sziasztok, na most lett elegem, hogy van még 4 feladatom, 15 óra van még hátra, és beadja, hogy csináljak 2 óriásgömböt...Több ilyen eventet vagy mit, én nem csinálok. Sziasztok.

Akkor még te "jól" állsz. Én az utolsó feladatnál bukok. Max még 1200 körüli emberke lesz meg,utána annyi a 48-ik utolsó feladatnál.Nekem is elegem lett belőle hiába igyekeztem.Majd ezek után nem fogok,engem ne szopasson tovább.
event.png
 

Wiccara

Veterán
Max még 1200 körüli emberke lesz
Szia,
bár nem kértél tanácsot, és soraidból ítélve nem kihívásnak, hanem akadálynak tekinted a feladatokat, remélem nem veszi el a kedved!
Miután gyakorta fórumozol, rengeteg ötlet, fortély, csel, találékonyság adatott meg a többiek tapasztalatából; amiből minden feladatra találhatsz több megoldást is.
Személy szerint a nagy létszámú sereg feladathoz elindítottam egy teljes futószalag egységet a kaszárnyában, amint letttek üres helyek, a kiképzőből nyomtam utánpótlást, majd amikor itt is felszabadult hely, akkor a zsoldostáborból. Ami a hátránya, ilyenkor az előnye is: a közös"gyártósor". Így a feladathoz érve mindhárom helyről egyszerre tudtam besorozni az egységeket, amikor kellett. Ez nem etalon, csupán a saját tapasztalatom.
A részvétel nem kötelező, és nem kávé helyettesítő vérnyomásnövelő. Játék! ;) relax :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Személy szerint a nagy létszámú sereg feladathoz elindítottam egy teljes futószalag egységet a kaszárnyában, amint letttek üres helyek, a kiképzőből nyomtam utánpótlást, majd amikor itt is felszabadult hely, akkor a zsoldostáborból. Ami a hátránya, ilyenkor az előnye is: a közös"gyártósor". Így a feladathoz érve mindhárom helyről egyszerre tudtam besorozni az egységeket,
Zseniális! :) :) :)
 

Wiccara

Veterán
Köszi :oops::rolleyes:
( megsúgom, h még a valorián dicsőség és ork stratéga kultik is készenlétbe voltak, biztos, ami tuti ;):rolleyes::D )
A törp védőt hagytam pörögni, mert az élet azért nem áll meg!
Számomra pont ezért jó a listád ( ezer köszi minden alkalommal!) mert tervezési kihívás!
Időm-helyem-kedvem függvénye excelben :D
Lehet kihívás a random feladatlista napi meglepetés kérésekkel; de akkor más kellene bétán, más itt.. ;)
 

DeletedUser1240

Vendég
Személy szerint a nagy létszámú sereg feladathoz elindítottam egy teljes futószalag egységet a kaszárnyában, amint letttek üres helyek, a kiképzőből nyomtam utánpótlást, majd amikor itt is felszabadult hely, akkor a zsoldostáborból. Ami a hátránya, ilyenkor az előnye is: a közös"gyártósor". :cool:

Csak kaszárnyám van,sem kiképző sem zsoldos nincs.Eladtam mert kellett a hely,meg amúgy sem értettem a harci tehnikát. Mindég levert az enemy igy felesleges volt számomra.Kaszárnyát is eladnám ha lehetne.Ennyi lett igy a végére event.png .Megszoptam de többé nem fogom. Eventek nélkül is lehet játszani,bár már kezdem unni eléggé igy 2 év után.Jobban szeretem más játékokat,ez túl egyhangú nekem.Tudod mint a ### MODERÁLVA ### stb. ---- Az említett játék nevét kimoderáltam. A fórumszabályzat szerint már az említés is reklámnak minősül. ---- @Gorduin
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Nekem is elegem lett belőle hiába igyekeztem.Majd ezek után nem fogok,engem ne szopasson tovább.
Nem értem az állandó hőbörgést... Ez egy játék!! Részemről örülök, hogy ingyen is játszható, emellett folyamatosan színesítik Event-ek is. :)
Jobban szeretem más játékokat,ez túl egyhangú nekem
Arra gondolsz, hogy gondolkodni is kell néha? :p
 

DeletedUser683

Vendég
Csak kaszárnyám van,sem kiképző sem zsoldos nincs.Eladtam mert kellett a hely,meg amúgy sem értettem a harci tehnikát. Mindég levert az enemy igy felesleges volt számomra.Kaszárnyát is eladnám ha lehetne.Ennyi lett igy a végére 1164 bővítmény megtekintése .Megszoptam de többé nem fogom. Eventek nélkül is lehet játszani,bár már kezdem unni eléggé igy 2 év után.Jobban szeretem más játékokat,ez túl egyhangú nekem.Tudod mint a ### MODERÁLVA ### stb. ---- Az említett játék nevét kimoderáltam. A fórumszabályzat szerint már az említés is reklámnak minősül. ---- @Gorduin
Szia! Megnéztelek, és próbálok nem kritikát, hanem segítséget megfogalmazni. Nagyon sok a felesleges utad! A Kaszárnyád csak 16. szintű (törpös fejezet első szint, te meg Varázslós vagy), és ez 2 fegyvertár mellett nem olyan sok egységet termel, főként, hogy a Vihar tűi csak kettes szintű nálad, ami növeli a kiképzési sebességet.Van pár igen régi eventes épületed, ami nem baj, ha szereted ezeket, de minden bizonnyal a raktáradban vannak erősebb értékűek. Egy idő után kénytelenek vagyunk megválni a régiektől, ha a gyorsabb fejlődést választjuk, de mint írtam, nem baj, ha szereted ezeket, viszont visszafog kissé, ha lenne erősebb értékű helyette, de nem cseréled le. :) Sok a kihagyott hely nálad, amiket ilyen kis apró épületekkel színesítesz. Konkrétan lennie kell egy bővítésednek, amin egy darab Sötét jelzőtábla áll. Nincsenek sorba rakva a hasonló méretű épületek mindenhol, így sok hely kiesik nálad, illetve a fentiek miatt. Az út főleg nagyon sok. 2 lakóház soronként elég lenne egy-egy sor a két oldalra. Összességében özön hely van nálad, csak át kéne jól pakolni, illetve a felesleges utakat megszüntetni. Remélem tudtam egy kicsikét segíteni. :)
 
Fent