• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Walpurgis-éj

Deleted User - 848894285

Vendég
Épületeket is lehet majd szerezni ezen az eseményen?
 

DeletedUser1240

Vendég
Hát a 4-ik épület a vonzó az olyan elődeivel tele már a kuka meg unalmasak már,kitalálhatnának már valami újat is.
Még sosem sikerült végigvinnem egyet sem,gondolom most sem fog.
 

Wiccara

Veterán
Még sosem sikerült végigvinnem egyet sem,gondolom most sem fog.
Fő az optimizmus :D
Ott a feladatsor. Nézd meg mennyi hely van a városodban. Tervezd meg, mennyi manu, mennyi műhely férne le.
Van idő tartományt felderíteni, "menetrendet" csinálni a feladatok-szabadidőd tudatában. Mire indul az event csak követned kell, amit elterveztél.
Hatalmas előny tudni, mi várható! Én azt gondolom, így sikerülni fog! ;)
 

DeletedUser3603

Vendég
Hát a 4-ik épület a vonzó az olyan elődeivel tele már a kuka meg unalmasak már,kitalálhatnának már valami újat is.
Még sosem sikerült végigvinnem egyet sem,gondolom most sem fog.

Szia!
Én januárban kezdtem a játékot és még csak a második kötetben jártam amikor letoltam a Rőtszakállú küldetés mindkét részét, gyémántok nélkül! Az úgy nehéz volt, de csak tervezés és elszántság kérdése a siker! A Vanlentin napi küldi már sétagalopp volt, a húsvétihoz kellet volna kis szerencse, de nem panaszkodom... Tervez és számol, újratervez és újraszámol és a siker nem marad el! :)
Üdv, Fly
 

DeletedUser3952

Vendég
Szia!
Én januárban kezdtem a játékot és még csak a második kötetben jártam amikor letoltam a Rőtszakállú küldetés mindkét részét, gyémántok nélkül! Az úgy nehéz volt, de csak tervezés és elszántság kérdése a siker! A Vanlentin napi küldi már sétagalopp volt, a húsvétihoz kellet volna kis szerencse, de nem panaszkodom... Tervez és számol, újratervez és újraszámol és a siker nem marad el! :)
Üdv, Fly
Szia án 1 éve játszom de még egy forintot sem költöttem a játékra,ettől függetlenül szoktak sikerülni az eventek
 
Fent