• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

Etia

Újonc
Szerintem jó. Azt csinálom, amit szoktam, és még jutalmat is kapok érte. ;) Nekem tökre megéri. Még, ha nem túl hasznos dolgokat is, de konkrétan ingyen van. Továbbá ösztönöz, hogy az óriási mennyiségű bűbájomat ne csak lebontsam. Nekem bejön.
Ez egy kis épület viszonylag nagy kultival, én is örülök neki :)
 

polgarmaercell

Erős harcos
Igen kész, megvan az épület. Még nem volt ilyen mini eventem, gondoltam holnap esetleg lesz másik, más nyereményekkel...
Te aztán gyorsan végeztél! Amióta én játszom, az kb. 1,75 év, azóta ez az első ilyen kihívás. Szerintem ennyi volt az egész (számodra). De lehet, hogy tévedek. Tudod a lepényhal megy elöl a reményhal meg utóljára. ;)
 

Laci0212

Erős harcos
Én nem értem ezt a műhely kihívást. Simán végig csinálom akkor is ha ugyanazt csinálom, amit szoktam. De cserébe nem ad semmi érdemlegeset, sőt a fődíj egy csak kultúrát adó épület...Szóval olyan, mintha nem is lenne...
Igazából a semmiért kapsz egy épületet, amiből majd wc papír lesz.Viszont az a kisállateledel jól jön bármikor.
 

Laci0212

Erős harcos
Szerintem jó. Azt csinálom, amit szoktam, és még jutalmat is kapok érte. ;) Nekem tökre megéri. Még, ha nem túl hasznos dolgokat is, de konkrétan ingyen van. Továbbá ösztönöz, hogy az óriási mennyiségű bűbájomat ne csak lebontsam. Nekem bejön.
Soha ne bonts le bübájt,nincs az a mennyiség amit ne tudnál felhasználni!
Egyébként az aktív játékosoknak ez egy bónusz-málusz.
 

Herannin

Erős harcos
Igazából a semmiért kapsz egy épületet, amiből majd wc papír lesz.Viszont az a kisállateledel jól jön bármikor.
Hát a 147db mellé +1 állateledelre mindenképp szükségem volt. Akinek meg kisállateledel gondja van és ilyen 5-10 db van neki, azon meg ez az 1 db nem fog sokat segíteni, max ezen a héten. Ez a mini eventet kihívásnak nevezni egy ngay VICC.
 

Laci0212

Erős harcos
Hát a 147db mellé +1 állateledelre mindenképp szükségem volt. Akinek meg kisállateledel gondja van és ilyen 5-10 db van neki, azon meg ez az 1 db nem fog sokat segíteni, max ezen a héten. Ez a mini eventet kihívásnak nevezni egy ngay VICC.
Hidd el,van olyan játékos,speciel én is,akinek az 1 is jelent valamit, pedig a barkács kb 2.5 naponta hozza a 100 mütymüröttyöt
 

Laci0212

Erős harcos
Hidd el,van olyan játékos,speciel én is,akinek az 1 is jelent valamit, pedig a barkács kb 2.5 naponta hozza a 100 mütymüröttyöt
Egyébként ahol Te tartasz, amilyen a városod
Hidd el,van olyan játékos,speciel én is,akinek az 1 is jelent valamit, pedig a barkács kb 2.5 naponta hozza a 100 mütymüröttyöt
Egyébként ahol Te tartasz, amilyen a városfelépítésed,ősi csodáid, ahhoz viszonyítasz.A játékosok nagyobb részének kivitelezhetetlen az opcionális játék, amit Te simán viszel.
 

Herannin

Erős harcos
Hidd el,van olyan játékos,speciel én is,akinek az 1 is jelent valamit, pedig a barkács kb 2.5 naponta hozza a 100 mütymüröttyöt
Na látod, én is sokat barkácsolok és hát sajnos a vörös panda mester ereklyéket be kellett áldoznom tavaly maci ereklyékre...Pedig a panda tetszett a barkács miatt... :(
 

Herannin

Erős harcos
Pontosan miért? Rengeteg van, legalább nem halnak meg az egységeim a toronyban miközben beszerzem a BB-t.
Későbbi korokban sok manára lesz szükséged. A manatermelés nem gyorsítható. Viszont a rengeteg mana előállításához nagy segítség lesz a sárkány apátság csodára, mivel ez a csoda manát ad akkor, amikor bűbájt használsz. Ezáltal azonnal tudsz manát termelni majd azzal, hogy elhasználsz egy pár(100) bűbájt.
Tehát a későbbi korokban az egyébként nagy számú, alapvetően feleslegesnek tűnő erőteljes ellenállás, mágikus műveltség, fenséges fabrikálás bűbájokat azért fogod elhasználni, hogy termelj manát a sárkány apátsággal.
Ehhez kapcsolódó csodák a jólét tornya, jószomszédság tornya, elvenari kereskedelmi központ, amik ezeknek az amúgy feleslegesnek tűnő bűbájokhoz adnak további bónuszokat. Ezáltal a manatermelésre használt bűbájozás miatt mindig be lesznek a műhelyek, manatermelők bűbájozva és ugyanannyi termeléshez még kevesebb műhely, manatermelő és termelő épület fog kelleni., így pedig több helyed lesz más, hasznos épületeknek. (Nekem most 2 vari műhely van összesen, de a köv korban már csak 1 db fog kelleni).
 
Én nem értem ezt a műhely kihívást. Simán végig csinálom akkor is ha ugyanazt csinálom, amit szoktam. De cserébe nem ad semmi érdemlegeset, sőt a fődíj egy csak kultúrát adó épület...Szóval olyan, mintha nem is lenne...
Ez igaz, de ha nem csinálsz semmit, akkor is megkapod, és még mindig jobba semminél.
 
Fent