• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

sleeky41

Veterán
Itt egy kép rég volt ez a játék
 

Csatolmányok

  • SmartSelect_20220826-135038_Chrome.jpg
    SmartSelect_20220826-135038_Chrome.jpg
    179 KB · Megtekintések: 43
  • SmartSelect_20220826-135023_Chrome.jpg
    SmartSelect_20220826-135023_Chrome.jpg
    554,9 KB · Megtekintések: 42

polgarmaercell

Erős harcos
A wikin láttam valamit a kihívásokkal kapcsolatban, de nem tudom elkéozelni, hogy pontosan hogy is néz ki egy ilyen. Valaki el tudná nekem magyarázni?
 

polgarmaercell

Erős harcos
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Putyika

Veterán
Valami részletesebb leírás jól jönne. Valahogy úgy tudom elképzelni az egészet, hogy a TK-hoz hasonlóan gyűjtünk azokat a hogyhívjákokat, és az eseményekhez hasonlóan elherdáljukegy külön “ablakban”.
Idézet a bejelentésből: "Ezek az érmek egy előrehaladási sávban adódnak össze, és bizonyos mérföldköveknél jutalmakat kaptok az elért eredményekért." - ennyi az egész.
Nem kell ezt túlagyalni. Gyártasz ezt-azt, azért kapsz pontokat amik gyűlnek és van egy sáv ami mutatja, hogy mennyit gyűjtöttél eddig, és mennyi pontnál milyen jutalmakat fogsz kapni. Sleeky fentebb berakott 2 képet, abból minden kiderül.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Idézet a bejelentésből: "Ezek az érmek egy előrehaladási sávban adódnak össze, és bizonyos mérföldköveknél jutalmakat kaptok az elért eredményekért." - ennyi az egész.
Nem kell ezt túlagyalni. Gyártasz ezt-azt, azért kapsz pontokat amik gyűlnek és van egy sáv ami mutatja, hogy mennyit gyűjtöttél eddig, és mennyi pontnál milyen jutalmakat fogsz kapni. Sleeky fentebb berakott 2 képet, abból minden kiderül.
Rendben, köszönöm szépen.
 

Mihaszna

Veterán
Annak idején nagy népszerűségnek örvendett, volt több verziója* is, és valóban kihívás volt teljesíteni. A régi játékosoknak "csak" nosztalgia lesz.. meg kb. 1 perc, és véget is ér a küldetés.

verzió:

Manufaktúra kihívás
Műhely kihívás
Manufaktúra & Műhely kihívás
 

sleeky41

Veterán
A wikin többet írnak róla. Valami részletesebb leírás jól jönne. Valahogy úgy tudom elképzelni az egészet, hogy a TK-hoz hasonlóan gyűjtünk azokat a hogyhívjákokat, és az eseményekhez hasonlóan elherdáljukegy külön “ablakban”.

Az egyik képen látsz bűbájokat pl. kultúra a lila kéz mellett 10 arany medál jutalom, ez azt jelenti ha 1 db kultúra bűbájt használsz azért 10 arany medál pontot kapsz. Látod ott van a többi bűbáj is, és ha 1 db használsz akkor annyiszor kapod meg a mellette lévő arany medál pontokat.
Ha a kultúrát 100 - szor használod akkor 100×10= 1000 arany medál pontot kapsz

Úgyan így van a műhelyeknél is, meg van határozva melyik termelésért hány arany medál pontot fog adni.

Másik képen látsz egy csíkot felette 200, 600, 1200, 2500, és 3500 pontot.
Ez azt jelenti ha eléred a 200 pontot megkapod a jutalmat érte, ha a 600 akkor megint ad egy jutalmat, 3500 meg a fődíjat.
Ha a kultúrát 100 - szor használod 1000 arany medálod lesz amiért egyből megkapod a 200 és a 600 jutalmat is :) :)

Nagyon hamar összelehet szedni a 3500 pontot semmi nehézség nincs benne és 3 napot adnak rá :) meglátod egy - kettőre végzel is vele.
 

Nomika85

Újonc
Sziasztok!
Kérdés nem a mai napon indul el az esemény vagyis mini event?
Köszönöm szépen a választ előre is!
Kellemes Napot Mindenkinek :)
 

Herannin

Erős harcos
Én nem értem ezt a műhely kihívást. Simán végig csinálom akkor is ha ugyanazt csinálom, amit szoktam. De cserébe nem ad semmi érdemlegeset, sőt a fődíj egy csak kultúrát adó épület...Szóval olyan, mintha nem is lenne...
 

polgarmaercell

Erős harcos
Én nem értem ezt a műhely kihívást. Simán végig csinálom akkor is ha ugyanazt csinálom, amit szoktam. De cserébe nem ad semmi érdemlegeset, sőt a fődíj egy csak kultúrát adó épület...Szóval olyan, mintha nem is lenne...
Szerintem jó. Azt csinálom, amit szoktam, és még jutalmat is kapok érte. ;) Nekem tökre megéri. Még, ha nem túl hasznos dolgokat is, de konkrétan ingyen van. Továbbá ösztönöz, hogy az óriási mennyiségű bűbájomat ne csak lebontsam. Nekem bejön.
 
Fent