• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    80
  • A szavazás lezárult .

Dizel1

Veterán
Rikari összefoglalóját kiegészíteném az én sérelmesnek érzett észrevételemmel, amit már párszor le is írtam itt-ott. Nevezetesen az egyezkedések attól nehezek időnként, hogy bennmaradnak olyan áruk, amelyek már nem szükségesek az egyezkedéshez. Például 2 helyre még 4 áru marad. Ez felrúgja a logikai játék szabályait, amire a tonyban lévő egyezkedés alapszik. Szerintem lehetne például 2 áruval több, nehezítve ezzel az egyezkedést, helyettesítve ezzel az eddigi (bocsánat a szóhasználatért) szívatást.
 

Mihaszna

Veterán
Szerintem teljesen mindegy, hogy hova írom.. Legalább 1 tucat olyan Ötlet van a listán, ami a sorsát várja. Jó lenne, ha a "felmenők" is hozzászólnának vagy valami hasonló, mert az addig oké, hogy mi így magunk között egyetértünk meg minden, de amíg nem történik semmi (reakció), addig ezek mind elméleti dolgok lesznek. Már pedig mi nem elméletben játszunk. :)
 

Xenia

Veterán
Szerintem teljesen mindegy, hogy hova írom.. Legalább 1 tucat olyan Ötlet van a listán, ami a sorsát várja. Jó lenne, ha a "felmenők" is hozzászólnának vagy valami hasonló, mert az addig oké, hogy mi így magunk között egyetértünk meg minden, de amíg nem történik semmi (reakció), addig ezek mind elméleti dolgok lesznek. Már pedig mi nem elméletben játszunk. :)
A "felmenők" biztos nem játszanak itt vagy éppenséggel a Végtelenség tornyával és ezért nem érzékelik a problémát.
Mondjuk azt nem nagyon tudom elképzelni, hogy nem játszanának, mert akkor hogy lehetnének itt moderátorok, ha nem ismerik a játékot?
 

DeletedUser4917

Vendég
Nyugi biztos ki fognak találni valamit amire lehet majd költeni , aztán akkor még kevés lesz .
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Szeretném megkérdezni, hogy mindenkinek külön tornya van, vagy mindenkinek ugyanaz a többszörösen kirabolt, kifosztott, romokban álló, rozsdás pántú ládákat rejtő, éhenkórász rablóbandák által örzött szemét? Két játékossal mászom a tornyot. Az egyiknél egy kapu a másiknál 2 kapu nyitás a vég. Írd és mond kaptam két vagy három jutalomládát összesen (nem hagyott mély nyomot bennem) amiben nem volt semmi értelmes. Nagyon át kellene értékelni ezt a jutalom rendszert mert ez így szexuálisan kielégítetten (b betűs szó) nem jól van. Olyan érzés mikor valaki vasárnap elmegy a templomba és mikor kijön csak ennyit mond: Olyan érzésem van mintha Mise történt volna.
 
Üdv! Azon játékosok számára, akik nem csinálják régóta jól jön a sok bűbájtöredék. Így én azt javaslom továbbra is maradjon bent, a jelenlegi mennyiségben. Ugyanakkor egyetértek azzal a felvetéssel, hogy lehessen vele kereskedni. Ha játékosok közötti kereskedésről nem is lehet szó, de legalább a kufárnál jó lenne beváltani. A TP pontokra felsőbb szinteken igen nagy szükség van, mivel a pontok lassan gyűlnek, az ősi csodák pedig rengeteg pontot kérnek a fejlesztésre. Az állateledel mennyiségének növelése szintén jó ötlet, mert ahogy egy előttem szóló is írta túl sok kisállat van a játékban, akik igen éhesek. És mint mindenki, ők is nagyon szeretnek enni :)
 
Fent