• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    80
  • A szavazás lezárult .

Rikari

Veterán
Főleg mikor 2000 töredéket ad...amennyi most van 2 év alatt nem barkácsolom el o_O
...mert az Akadémiában is csak elvétve, "Fehér Hollóként" jelennek meg olyan gyártások, melyek csak töredéket kérnek. Ha már ömlik ránk a töredék akkor legalább lenne felhasználhatósága. De sajnos a begyűjtés gyakorisága nincsen szinkronban a felhasználhatósággal.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Ki kellene venni az érző árukat a Torony alkudozásból. Elvenar szinten így is sz..ás a játék. Gyakorlatilag harcolva nem lehet teljesíteni a ládákat, alkudozásnál meg folyamatos az érző áru. Azt még beveszi a gyomrom, hogy egy torony teljesítésre elmegy kb 300-500 gyémánt. De ha tornyot csinálok, akkor nem haladok a fejlődésben. Amikor egy láda nyitásra elmegy egy csomó cucc + gyémánt és ad 500 bűbájtöredéket akkor szívem szerint ékszerész kalapáccsal ütögetném a fejlesztő golyóit, mert tovább tart és jobban fáj.
 

Wiccara

Veterán
ékszerész kalapáccsal ütögetném a fejlesztő golyóit, mert tovább tart és jobban fáj.
Művészi szintre emelt testi sértés, 10 pontos :D Hasonló alantas gondolat cikázik át rajtam is ilyenkor ;)
Gyakorlatilag harcolva nem lehet teljesíteni a ládákat,
Az nem igaz, az első két szint minimális veszteséggel leharcolható! A 3. is harcolható, ott már jól jön, ha van rásegítés ( törppáncél, jutikulti aranyfőnix etc.)
@Vadkörte tett fel a youtube-ra torony-harc videókat, érdemes ellesni a technikát. ( köszönet neki ezúton is érte)
Az alku is elég logikás, tehát az 500 gyémi nagyon nem jó arány!
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Az nem igaz, az első két szint minimális veszteséggel leharcolható! A 3. is harcolható, ott már jól jön, ha van rásegítés ( törppáncél, jutikulti aranyfőnix etc.)
@Vadkörte tett fel a youtube-ra torony-harc videókat, érdemes ellesni a technikát. ( köszönet neki ezúton is érte)
Az alku is elég logikás, tehát az 500 gyémi nagyon nem jó arány!

Az első szintig szoktam harcolni. Onnan értendő az írás. Logikámmal nincs baj (általában), de van amikor szemét az MI. Az 500 gyémánt nem állandó érték. Mikor, hogy. Volt amikor megúsztam 200-ból.
 

bere007

Veterán
Azt még beveszi a gyomrom, hogy egy torony teljesítésre elmegy kb 300-500 gyémánt. De ha tornyot csinálok, akkor nem haladok a fejlődésben. Amikor egy láda nyitásra elmegy egy csomó cucc + gyémánt és ad 500 bűbájtöredéket akkor szívem szerint ékszerész kalapáccsal ütögetném a fejlesztő golyóit, mert tovább tart és jobban fáj.

Egy ideje már végig viszem, nem használok rá gyémántot és auto harcolok, nagy ritkán kézi. Ha ilyen sok gyémántod elmegy rá, akkor szerintem valamin változtass, mert így valami nagyon nem kerek...
 

Dizel1

Veterán
Egy ideje már végig viszem, nem használok rá gyémántot és auto harcolok, nagy ritkán kézi. Ha ilyen sok gyémántod elmegy rá, akkor szerintem valamin változtass, mert így valami nagyon nem kerek...
Én a második szintig megyek fel, nulla gyémánt felhasználással, a nehézség, illetve lehetetlenség miatt elenyésző harccal, és az egyezkedés inkorrektsége miatt rengeteg anyagi veszteséggel. Varázslatos épületekre gyúrok, de következetesen portálprofitot kapok, amiből rengeteg van a raktáramban. A töredékről már nem is beszélve. Vagyis nagyon jó ez a torony, de azért nem annyira jó.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Én a második szintig megyek fel, nulla gyémánt felhasználással, a nehézség, illetve lehetetlenség miatt elenyésző harccal, és az egyezkedés inkorrektsége miatt rengeteg anyagi veszteséggel. Varázslatos épületekre gyúrok, de következetesen portálprofitot kapok, amiből rengeteg van a raktáramban. A töredékről már nem is beszélve. Vagyis nagyon jó ez a torony, de azért nem annyira jó.
Én portálprofitra gyúrok vagy olyan épületre amit az ad. Csodálkozva olvasom, hogy csak harcolva ..... és auto harccal. Szívesen megpróbálnám BERE007 városával egy Torony kört és nagyon szívesen engedném neki, hogy az Én városommal menjen egyet. Annyira szerencse és nem teljesítmény függő minden nyeremény, vagyis nagyon jó ez a torony, de azért nem annyira jó.
 

Vicacica1

Erős harcos
Az ötletet támogatom,valóban kellene már kezdeni valamit a toronnyal...Én örülnék annak is ha megszűnne ez a véletlenszerűség,elég idegesítő tud lenni mikor az esetek többségében véletlenszerűen mindig ugyan azt kapom..Esetleg el tudnám képzelni hogy én választok három tárgy közül,nyilván ahogy haladnánk felfelé úgy válnának egyre értékesebbé a megnyerhető jutalmak...Az árát bőven megfizetjük így is...
 

DeletedUser4917

Vendég
Az is nagyon jó lenne ha fixen ki lehetne fizetni a szellemeket ,gyors lenne nem kellene gondolkodni , inkább emeljék az árát , ki vagyok amikor többször kell nekimenni . Még valamennyi tp jutalom lehetne fixen a tornyok tetején . Ez nem lenne olyan nagy dolog és jobban ösztönözné a csapatot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

gilingalang

Veterán
Az ötletet támogatom,valóban kellene már kezdeni valamit a toronnyal...Én örülnék annak is ha megszűnne ez a véletlenszerűség,elég idegesítő tud lenni mikor az esetek többségében véletlenszerűen mindig ugyan azt kapom..Esetleg el tudnám képzelni hogy én választok három tárgy közül,nyilván ahogy haladnánk felfelé úgy válnának egyre értékesebbé a megnyerhető jutalmak...Az árát bőven megfizetjük így is...
Ez is nagyon szuper ötlet! Lényeg, hogy ne 3 adag bűbájtöredék közül kelljen választani. :D
A nehézséghez annyit, hogy mielőtt bejöttek a Nagykövetségek, auto.harccal 50%-50% bónusszal (harci bónusz épületek+tűzpipi etetése) minden héten simán végig tudtam már menni a plafonig. Az új kor nekem sokat nehezített ahhoz képest, hogy a kutatásokkal itt már egyik harci egység sem fog tovább erősödni. Nem megoldhatatlan a dolog persze, de nem is tűnik túl fairnek a nehezedés/erősödés szempontból az arány.
 

Rikari

Veterán
Aki olyan fajban kutat, ahol az érző az úr ott a Végtelenség Tornya kifejezetten hátrányosan hat a fejlődésre. Olyan mennyiségű érző árút képes a tárgyalásokkal elszippantani, hogy nem lehet a techfán haladni, és ehhez még az is hozzájön, hogy az érző bomlik minden hajnalban. Eddig csak a bomlással kellett libellézni, most már a toronnyal is, hogy juss valamire a fajjal. Ebben valamilyen egyensúly kialakítását tartanám üdvözítőnek, ha már több játékelem is ugyanazt kéri tőlünk, akkor valahol vissza kellene venni az elvárásból, egyfajta arányosságot létrehozni ahhoz, hogy mindent használhassunk a játékban, ha már megalkották. ;)

Gyakorlatilag több leszívő erő is hat egyszerre a játékosra, hogy ne tudjon erőteljesen haladni ha a város adta lehetőségeket használja (gyémántvásárlások nélkül). A harcokkal lehet boldogulni a kisegítők (páncélos, és a többi 3x3-as szorzók, Főnix bónuszolás és egyéb finomságok) bevetésével, de a 3. pályán az is húzós tud lenni és előfordul, hogy egyezkedni kell. Minden toronnyal pár nap csúszással együtt futnak a bajnokságok is, ahol megint harcolunk és tárgyalunk tehát ha mindent akarunk vinni, és azt jó eredményekkel, akkor jól kell taktikázni. Nagy könnyebbség, hogy a harcot segítő "finomságok" a bajnoki harcokra is hatnak, így ott ezzel beljebb vagyunk legalább ennyivel.:cool:

A toronyban sokkal kecsegtetőbb lenne, ha konkrétan tudnánk miért is áldozunk be annyi nyersit és annyi katonát. A randomitásnak olyan szélesre szabták a skáláját (amiből természetesen a legtöbbször a leghitványabbat kapjuk meg), hogy sokszor nem az elégedettség széles mosolyával fejezzük be a játékot.
Azt javaslom, vegyék szűkebbre és tegyék értékesebbé a megszerezhető jutalmak listáját, ha bármit is kapunk örüljünk neki. Ezzel inkább elnyerhető lenne ennek a játékelemnek a szimpátiája, sokkal több játékos és csapat számára.:gyémánt:

Azzal, hogy visszavették az egyéniben megnyerhető gyémántok számát, de nem csökkent a veszthető gyémántok száma egy-egy rosszul sikerült tárgyalásnál, már azok kedvét is elvették, akik eddig a saját gyarapodásukra is felmentek a torony tetejére. A sok csapatból, mert tudom én azt, hogy a cél az volt, hogy emelték a csapatban megszerezhető jutalmat, hogy minél több csapat jusson fel és közösen szerezzék meg az Aranyserleget, magyarul betagolni a csapatokat a tornyozásba...hát be kell látni, hogy nem érte el a célját. Ezt ettől sokkal vonzóbbá kell tenni a csapatok számára. Teljes Elvenar magyar szerverére vonatkoztatva nagyon kevés csapat az, akik ezt minden héten megcsinálják. A számuk ugyan növekszik, de nagyon lassan és kínkeservesen, mert a Torony egy "félkarú rabló". :p

Javaslom, hogy ösztönözzék az egyénileg feljutókat is ettől jobban, mert egyáltalán nem garantált az soha, hogy csapatban mindenki végigviszi, akkor legalább egyéniben érje meg ezt csinálni. Így most ki van szolgáltatva a csapatának az a játékos aki feljutott és onnan nézi, hogy a többiek meg nem mennek vele. Így a csapatjutalom csak vágy marad, ő hiába is teljesített. Természetesen le fog szokni Ő is arról, hogy húzza a tornyot.
Továbbá ez olyan belső vitákat és csapatszéteséseket is eredményez, valamint egyre visszataszítóbb fejvadászatot a játékosok között, amire egyáltalán nincsen szüksége Elvenar békés népének.:eek:

A megszabott 1330 ponton is csökkentenék, hátha ezzel több csapatmunkát tudnék ösztönözni, mert nem lenne annyira elérhetetlenül messze ez a pontszám a csapatok számára. Nagyon jó az elgondolás, a motiváció és a kihívás is csak nincs egyensúlyban az áldozat a jutalommal és joggal mondja azt mindenki,..." hogy ugyanmár hát nem fogok ennyit beáldozni a töredékekért, néhány időgyorsítóért, meg pár teleportért". :(

Javaslom, hogy a menet közben megjelenő jutalomládák számát-helyét is fixálják le, hogy ne forduljon az elő, hogy a teljes toronyban összesen 3 láda jelenik meg ebből két kék a benne rejlő badarságokkal, és egy sárga, ami ad mondjuk egy profitot, vagy egy 5 órás időgyorsítót. Jó lenne tudni, hogy legalább a ládákból mennyit tudok majd kinyitni ha végigmegyek rajta.:rolleyes:

Szeretném ha nem megjelenő ládaként ugrana fel a tájékoztató ablak akkor, amikor olyan messze van tőlem az a láda amire utal a buborékszöveg, hogy az még a tejúton sincs az elérhetőségét illetően. A baj az, hogy ugyanígy jelenik meg az a láda is, amit már valóban megkaphatok. Már nem ugrálok és kattintok erre, egyszerűen bevárom amíg a kapu szól, hogy nem tudok átlépni még, mert nem gyűjtöttem be és akkor rákeresek. Ez így, ahogy most működik nem a legjobb. Ugrálunk a semmibe, vagy nem visz sehová a megjelenő láda szövege.
Minden héten leviszem a tornyot és mindig megfogalmazódnak bennem érzések, ezért elnézést ha kicsit hosszan fejtettem ki és több oldalról is megnézve írtam le az eddigi tapasztalataimat, jobbító szándékú gondolataimat.;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3199

Vendég
Sziasztok!

Rikari minden egyes gondolatával egyetértek, és jó hogy így összefoglalva leírta.

A Végtelenség Tornyának jutalmazási rendszerének átalakításával egyetértek, támogatom.
 

Kobra

Felderítő
Ki kellene venni az érző árukat a Torony alkudozásból. Elvenar szinten így is sz..ás a játék. Gyakorlatilag harcolva nem lehet teljesíteni a ládákat, alkudozásnál meg folyamatos az érző áru. Azt még beveszi a gyomrom, hogy egy torony teljesítésre elmegy kb 300-500 gyémánt. De ha tornyot csinálok, akkor nem haladok a fejlődésben. Amikor egy láda nyitásra elmegy egy csomó cucc + gyémánt és ad 500 bűbájtöredéket akkor szívem szerint ékszerész kalapáccsal ütögetném a fejlesztő golyóit, mert tovább tart és jobban fáj.
Teljesen jogos a felvetésed. Azért megjegyzem, hogy én gyémánt nélkül és mindig csak harcolva megyek végig a tornyon.
Egyet értek Rikari nagyon precíz okfejtésével és én is sürgető szükségét érzem a változtatásnak.
 
Fent