• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    80
  • A szavazás lezárult .

Deleted User - 204368

Vendég
@RED1 lennél oly kedves és leírnád nekem,hogy ezzel az ötlettel màmmeg mi bajod van?
kicsit kedvesebben. kösz
nekem azért nem tetszik ez az 5let mert így is nagyon "sok" a nyeremény lehetőség. ezzel csak még több lesz. mi a probléma? tegyük fel lesz hozzá 20% esély. ezzel is csökkented a lehetőséget attól h varázs épületet nyerjek törp páncél készítőt stb. nincs szükség még több opcióra. @Mihaszna 5lete h be lehessen váltani a töredékét tp-be sokkal szimpatikusabb de így én ezt nem támogatom
 

Susanh

Erős harcos
kedvesebben? Ne haragudj,de sajnos így ismeretlenül ahogy olvasom a hozzászólásaidat több topicban,nem vagy szimpatikus.tipikus megmondó ember vagy..:confused: persze lehet való életben jó fej vagy,de itt nem ez jön le...szóval bocsi. Lényegre térve..
de ha csodádba kapsz tp-t azt ledarálhatod és lesz töredéked...
De nem feltétlen kell az tpt az utolsó nagy ládàból kapni..ami ad varázsépületet is..
Ha továbbítják majd a fejlesztők àtgondolják,hogy mit és miért,merről hány mèter..
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
@Susanh h mondjam. a fejlesztők nyilván tudják h a bűbáj töredék ami a toronyból nyerhető több mint elég. 100% h ezzel tisztában vannak és mégsem változtatnak rajta lassan 1 éve. nem feltétlen rossz az 5leted kis alakítással - mint te is írtad h a fő ládákból ki lehetne hagyni - akár jó is lehet. csak ezt tovább küldeni időpocséklásnak érzem mert jó eséllyel kuka lesz. a torony event bajnoki nyereményekbe nem hiszem h van valós beleszólásunk talán erőltetni se kéne.
 

Rikari

Veterán
Akik rendre tolják a tornyot azok mind tudják, hogy a töredéknél minden jobb amit kaphatunk. Simán el tudom képzelni, hogy a nagyvalószínűséggel töredékes jutalom helyett egy cserével nem töredék lenne a random, hanem tudáspont. Elszórva lenne ez is az is, de ahol tudáspont van ott nem lenne töredék, és fordítva. Ezzel az új elemmel olyan bővítést kapna torony, amivel már inkább kibékülnék, mert már akkor is jobb lenne a helyzet a mostani leosztástól.
Van olyan tesónk, aki excellben vezeti mikor mit kapott a torony kezdete óta. Elképesztő a statja, hogy mennyire fukar nála a vélelenszerűség. Megkereste ezzel a supportot is és mellékelte a jegyzékét, amire természetesen ők sem tudnak mit mondani, mert nincsen arra lehetőségük, hogy beavatkozzanak a jutalmak leosztásába. Ez érthető, már csak azt nem értem, hogy mi alapján generálódnak a jutalmak. Ennek is csak van valamilyen beállítása, ami alapján ez működik. Nem vagyok informatikus, így nem tudom az elvét, de hogy ezen ne lehessen változtatni az sehogyan sem fér bele a kis fejembe.
 

GreenKnight

Veterán
Töredék helyett bármi jobb. Már Dunát lehet vele rekeszteni. 220E van raktáron és egyre csak szaporodik, pedig megy a barkácsolás egyfolytában.
 

DeletedUser3964

Vendég
Remek Ötlet!!!! :) /Rengeteg töredék halmozódik!!! és alig lehet felhasználni az akadémiában.:confused: / TP.-re lehetne cserélni vagy ki váltani. Esetleg más nyereményt is ( Harci egységet, Tudáspontot, Állateledelt,..) adhatna.;) :gyémánt:
 

Bildiko

Felderítő
Én portálprofitra gyúrok vagy olyan épületre amit az ad. Csodálkozva olvasom, hogy csak harcolva ..... és auto harccal. Szívesen megpróbálnám BERE007 városával egy Torony kört és nagyon szívesen engedném neki, hogy az Én városommal menjen egyet. Annyira szerencse és nem teljesítmény függő minden nyeremény, vagyis nagyon jó ez a torony, de azért nem annyira jó.
Tudod, nekem is van érző árus , és nem érző árus városom is. Ha leteszel törp páncélt, szerda este, és mellé barkácsolt egységfejlesztőt, és felvilágosult könnyű távolságit, és mágikus szorzót, é a tűzfőnixet megeteted, akkor fel lehet menni úgy, ahogy Bere írja. Volt, hogy mindent sikerült harccal, most a kisvárosomnál 4 egyezkedésem volt, egynél kellett csak gyémánt.... Szóval okosan :) Egyik tesótárs írta, ha rendszeresen felmegyünk a tetejére, kb. 2 hetente ad legalább egy törp páncélt. Ha szerdán este teszed le, akkor az 2 toronyhoz működik, némi gyorsítóval, ami szintén jön a Toronyból.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent