• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Tudáspont

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

SebajTobias

Újonc
Sziasztok,
Lenne arra lehetőség, hogy amikor valakitől a kifejlesztett Csodája után tudáspontokat kapok akkor kiírja, hogy kitől kaptam ?
köszi
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok,
Lenne arra lehetőség, hogy amikor valakitől a kifejlesztett Csodája után tudáspontokat kapok akkor kiírja, hogy kitől kaptam ?
köszi
Szia.
Ez az ötlet már régen továbbításra került!
Kérlek benneteket mielőtt kiírtok egy ötletet, győződjetek meg róla ( Ötletek és javaslatok topic) hogy az ötleted felvetésre került-e már.
Köszönöm szépen.
 

Dallas1975

Felderítő
Sziasztok.
Igazatok is van meg nem is ,hogy olvassuk vissza, Wicarra azt írja ez 2017-es dolog, de én aki alig 2 éve játszik-játszunk nem fogunk 5 éves dolgokat visszanézni :)
Viszont akkor ezek szerint 5 éve letolják hogy 10 sort módosítsanak a software-be :p amúgy régen nagyon kicsit zavart engem is ,de elengedtem ,akkora jelentősége nincs .
Ezzel csak arra céloztam ha valami 5 év alatt igy feledésbe merült ( pedig nyilvánvalóan apróság) akkor érdemes újra elküldeni ,hátha szánnak rá időt.

Dallas
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok.
Igazatok is van meg nem is ,hogy olvassuk vissza, Wicarra azt írja ez 2017-es dolog, de én aki alig 2 éve játszik-játszunk nem fogunk 5 éves dolgokat visszanézni :)
Viszont akkor ezek szerint 5 éve letolják hogy 10 sort módosítsanak a software-be :p amúgy régen nagyon kicsit zavart engem is ,de elengedtem ,akkora jelentősége nincs .
Ezzel csak arra céloztam ha valami 5 év alatt igy feledésbe merült ( pedig nyilvánvalóan apróság) akkor érdemes újra elküldeni ,hátha szánnak rá időt.

Dallas
Szia!
Többször hangsúlyozzuk, hogy ami Továbbításra kerül, nem biztos, hogy meg is valósul. Nem mi döntünk ez ügyben, de valószínű, hogy ezt is tudjátok!
 

Dallas1975

Felderítő
Szia.
Természetesen senki nem gondolja hogy te veted el az ötletet :) csak azt tünt fel hogy ez 5 éve volt kérés ,és igen újra oda kell szólni hogy ezt is szeretnék az emberek , itt nincs "ingyenes" játékos ,mindenki beleegyezett hogy monitorozák a gépét, a keresési előzményeket-szokásokat ,vagyis mindenki hozzájárul a játékhoz, akkor meg hajrá ,ne egésznap a használtaútó.de oldalt nézegessék munkaidőbe :)

azért ezt ne add át nekik igy ,mert még te leszel a hibás xD
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent