• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Torony 1330 pont

Támogatod az ötlet továbbítását?

  • Támogatom

    Szavazatok: 44 43,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 58 56,9%

  • Összes szavazó
    102
  • A szavazás lezárult .

bere007

Veterán
Nem kell összemosni dolgokat, hogy "ellenérveiteket", és akkor nincs ilyen félreértés.

Ha adott egy ötlet és valaki felhoz valamilyen érvet (ami amúgy teljesen normális dolog, mivel az ötletelés erről kell(ene), hogy szóljon), hogy az szerinte miért nem lenne jó, akkor az ellenérv. Ez nem összemosás, ennek ez a neve. Mint ahogy a te ötletednél én is érveltem, hogy miért nem támogatom, az az ötlet szemszögéből ellenérv. Ez nem félreértés, nem beszólás, hanem ezt így hívják.

Többen írtunk többfélét, és szép hosszú listát lehetne írni arról, mely érvekre NEM érkezett egy árva reakció sem.

Ami listát VednofQ írt és hiányolt, arra már mind volt válasz és én a végén tételesen le is írtam. Tehát az, hogy az általa leírtakra nem érkezett válasz, az nem igaz. Így ennek tükrében megkérlek, hogy te se írj olyat, ami nem igaz. Mivel az, hogy nem érkezett egy árva reakció sem, az sem igaz. Köszönöm.

Ennek tükrében az "értő olvasással" gúnyolódni szerintem nem korrekt, de te tudod.

Én nem írtam azt, hogy értő olvasás. Azt írtam, hogy figyelmesebb olvasás. Mivel 2x is leírta, hogy nem kapott rá választ, ebből arra következtettem, hogy nem vette észre azt, hogy amiket példának hozott, azokra már volt válasz írva. Az értő olvasás azt jelenti, hogy elolvassa, de nem érti meg amit olvas. A figyelmesebb olvasás, meg azt jelenti, hogy elolvasta, de nem figyelt rá eléggé és nem vette észre. Ez a 2 kifejezés nem ugyan azt jelenti és így már az a tény, hogy ezzel gúnyolódok nem igaz, mivel mást olvastál, mint amit írtam. De vissza is nézheted, a bejegyzésemben még mindig a figyelmesebb olvasás szerepel, a bejegyzést nem változtattam meg és az általad idézettben is az van írva. Olyan miatt ítélkezni, amit én nem írtam, hanem te olvastad félre, nem korrekt dolog.

Ezzel együtt részemről nincs harag, nem tekintettem ezt óriási beszólásnak - épp ezért reagáltam rá szelíden. ;)

Részemről sincs harag, csak nem értettem, hogy miért gondoltad azt, hogy beszóltam. De mint kiderült félre olvastad azt, amit írtam és ezért hitted azt, hogy beszóltam. ;)

Na mindegy. Mindegyikünknek van egy nézőpontja és ahogy látom egymást nem fogjuk tudni meggyőzni. Én ezt az ötletet úgy nézem, hogy ha ez senkinek sem árt, de mindenkinek segítséget jelentene, mivel a most még max létszámú csapatok is kerülhetnek ilyen helyzetbe, azt én nem fogom ellenezni. Persze mindezt a segítséget észszerű keretek között értem.
 

Putyika

Veterán
Le lett írva, hogy ez a 25 fős csapatokat semmiben sem befolyásolná, ugyan olyan lenne, mint amilyen most is.
Pont ez a lényeg.
Ami listát VednofQ írt és hiányolt, arra már mind volt válasz és én a végén tételesen le is írtam
Találóbb lett volna, ha úgy fogalmaz, hogy milyen pozitív hatással lenne a 25 fős csapatokra nézve, de azért így is érthető volt szerintem, és erre a kérdésre én nem olvastam javaslatot...de lehet, csak átsiklottam felette.
Olvastam a nyaralós és betegséges példádat, de azért az elég szélsőséges eset lenne és nem általános. Ráadásul 22 fővel még mindig hozható a torony. Jogos, hogy nyaralás alatt nem mindenki akarja a telefonját nyomkodni. De az is igaz, hogy azért kevés olyan ember van, aki vasárnaptól péntekig egyáltalán nem lép be a játékba, és a torony pont egy olyan dolog, amit gyorsítókkal pár perc alatt végig lehet csinálni.
 

bere007

Veterán
Találóbb lett volna, ha úgy fogalmaz, hogy milyen pozitív hatással lenne a 25 fős csapatokra nézve, de azért így is érthető volt szerintem, és erre a kérdésre én nem olvastam javaslatot...de lehet, csak átsiklottam felette.

Egy ötlet attól már rossz is, hogyha nincsen az mindenkire pozitív hatással, hanem vannak akikre nem hat sehogy? :)

Nem siklottál át felette, hiszen még le is írtad. :)

Olvastam a nyaralós és betegséges példádat, de azért az elég szélsőséges eset lenne és nem általános. Ráadásul 22 fővel még mindig hozható a torony. Jogos, hogy nyaralás alatt nem mindenki akarja a telefonját nyomkodni. De az is igaz, hogy azért kevés olyan ember van, aki vasárnaptól péntekig egyáltalán nem lép be a játékba, és a torony pont egy olyan dolog, amit gyorsítókkal pár perc alatt végig lehet csinálni.

Az igaz, hogy nem mindennapos dolog és némileg szélsőséges, de attól még ugyan úgy előfordulhat. És ilyenkor milyen jó lenne. Még ami előnye lehet az alapból maxos csapatoknak, hogy ha valakinek nincs kapacitása csinálni, akkor kiteszik a csapatból torony kezdete előtt, valaki megcsinálja a sajátját és a kitett személyét is és visszaveszik. Így a pont meglesz, a kitett játékos nem fog kapni jutalmat, mivel 1 pontot sem tett bele, aki bevállalta az újabb kört nem kap extra jutalmat, mert csak a csapatpontot fogja megkapni, de a csapat megkapja a jutalmat. És az igaz, hogy meg lehet csinálni 22 fővel is, de az azt jelenti, hogy ott szinte mindenkinek maxolni kell. Nézd meg, hogy jelenleg hány csapat van, ahol minden tag maxol. Az óvilágba a héten 1, azaz egyetlen 1 csapat volt és 916 csapat kezdte el. Igaz ebben benne vannak az 1 pontos csapatok is. Tehát azt jelenti, hogy 25 fő és a jelenleg regisztrált játékosok száma 26034 fő. 0,96%-a a játékosoknak.
 

Putyika

Veterán
ha valakinek nincs kapacitása csinálni, akkor kiteszik a csapatból torony kezdete előtt, valaki megcsinálja a sajátját és a kitett személyét is és visszaveszik. Így a pont meglesz, a kitett játékos nem fog kapni jutalmat, mivel 1 pontot sem tett bele
Ezt ismét egy elég szélsőséges dolognak tartom, mert ritka esetben fordul elő az, hogy valaki egyáltalán nem akarja elkezdeni se a tornyot. Ha kiteszed a csapatból és valaki végigcsinálja helyette, akkor azzal megfosztod őt attól, hogy a lehetőségeihez mérten legalább valamennyit megcsináljon és kapjon ezt-azt.
És az igaz, hogy meg lehet csinálni 22 fővel is, de az azt jelenti, hogy ott szinte mindenkinek maxolni kell.
Így igaz, de szerintem ez arra az 1-2 hétre ami a te példádban szerepel, vállalható egy olyan csapatnak, ahol egyébként minden héten megvan a full torony.
 

Calyr

Veterán
Úgy látom itt már rég nem az ötletről van szó hanem arról, hogy még ha el is gondolkodtok az ötletről és látjátok azt, hogy tényleg lehetne vele valamit kezdeni már akkor sem akartok változtatni rajta :confused: mert itt már eldöntöttétek az elején ez nem lesz és kész.

Kicsit most ezt az egészet lehet azért kapja Bere mert a kisállat eledel változást nem támogatja! Látod az is olyan változás lenne mint a torony, van akinek jó van akinek nem, de úgy is a játék készítői döntenék el milyen irányú legyen a változás ha oda kerülne az ötlet és nem mi!
Hát persze, hogy azért kapja Bere... mi másért? Gondolom, aki még mindig nem érti, hogy ez itt egy egy játék fóruma és nem háborús színtér, az elképzelni sem tudja, hogy másokat másféle okok is vezérelhetek, mint pl. a very jogosnak érzett bosszú. ;)
 

Calyr

Veterán
Ha adott egy ötlet és valaki felhoz valamilyen érvet (ami amúgy teljesen normális dolog, mivel az ötletelés erről kell(ene), hogy szóljon), hogy az szerinte miért nem lenne jó, akkor az ellenérv. Ez nem összemosás, ennek ez a neve. Mint ahogy a te ötletednél én is érveltem, hogy miért nem támogatom, az az ötlet szemszögéből ellenérv. Ez nem félreértés, nem beszólás, hanem ezt így hívják.
Ez így teljesen rendben lenne, amit írtál, de elnézted a kiindulást. Most írjam azt, hogy figyelmesebb olvasás? :)
A jelzett szövegben nem az ellenérv, mint kifejezés lett kifogásolva (azzal semmi baj nincs), hanem teljesen egyértelműen annak többes számú alkalmazása a "ti" verzióra. Merthogy nincs "ti" és "mi", ez hüleség. Sokféle játékos írt sokféle szempontot, és aki ebből csak a "támogatók vs. ellenzők" részt látja, az nem nagyon érti az eszmecsere lényegét.
Én ezért írtam, hogy nem kellene összemosni a dolgokat/a különböző játékosok meglátásait, merthogy azokat igencsak bajosan lehetne két homogén tömbbe passzírozni.

Vagy akkor ezen logika alapján én most kezdjem el számon kérni rajtad, amit a "ti oldalatokról" xyz írt? Ez nonszensz, ebből így semmi jó nem jöhetne ki.

Ami listát VednofQ írt és hiányolt, arra már mind volt válasz és én a végén tételesen le is írtam. Tehát az, hogy az általa leírtakra nem érkezett válasz, az nem igaz. Így ennek tükrében megkérlek, hogy te se írj olyat, ami nem igaz. Mivel az, hogy nem érkezett egy árva reakció sem, az sem igaz. Köszönöm.
Jó, hogy ezt így megírtad, mert így kiderült, mit látunk másképp. VednofQ ugyanis nem úgy fogalmazott, ahogy te értetted - lásd itt, első bekezdést.
Amire te reagáltál, ott is ezt hivatkozta be újra, lásd "még mindig nem...".
Azaz ő nem szedte pontokba mindenki ötletét - kiragadott pár példát, ez igaz. Te arra reagáltál - de az nagyon nem az összes felvetés volt. Emiatt szerintem ordas nagy csúsztatás azt még gondolni is, hogy ha az ő hozzászólására válaszol valaki, akkor mindenki máséra is, aki a fenti ötlettel nem értett egyet.

És akkor a "nem igaz" részre: amit én írtam, arra pl. senki sem írt semmit. Te sem. De még mondhatnék neveket, akinek a helytállónak tűnő megállapításaira nem jött semmilyen cáfolat. Végig erről beszélt VednofQ is, hogy több felvetés válasz nélkül maradt.

Én nem írtam azt, hogy értő olvasás. Azt írtam, hogy figyelmesebb olvasás. Mivel 2x is leírta, hogy nem kapott rá választ, ebből arra következtettem, hogy nem vette észre azt, hogy amiket példának hozott, azokra már volt válasz írva. Az értő olvasás azt jelenti, hogy elolvassa, de nem érti meg amit olvas. A figyelmesebb olvasás, meg azt jelenti, hogy elolvasta, de nem figyelt rá eléggé és nem vette észre. Ez a 2 kifejezés nem ugyan azt jelenti és így már az a tény, hogy ezzel gúnyolódok nem igaz, mivel mást olvastál, mint amit írtam. De vissza is nézheted, a bejegyzésemben még mindig a figyelmesebb olvasás szerepel, a bejegyzést nem változtattam meg és az általad idézettben is az van írva. Olyan miatt ítélkezni, amit én nem írtam, hanem te olvastad félre, nem korrekt dolog.
Ez jogos, az "értő" az én fordítószoftveres értelmezésem volt, elnézést. És igen, ítélkezés is - azért, mert szerintem V. teljesen egyértelműen nem arról beszélt, amit mondtál neki, ergo a figyelmes olvasás éppenséggel nem neki járna, már ha egyáltalán lehet ilyet udvarias keretek között gúny jelleg nélkül mondani (szerintem amúgy nem, ennek mindenképpen fricska jellege van - már csak a netikett szerint is).

Na mindegy. Mindegyikünknek van egy nézőpontja és ahogy látom egymást nem fogjuk tudni meggyőzni. Én ezt az ötletet úgy nézem, hogy ha ez senkinek sem árt, de mindenkinek segítséget jelentene, mivel a most még max létszámú csapatok is kerülhetnek ilyen helyzetbe, azt én nem fogom ellenezni. Persze mindezt a segítséget észszerű keretek között értem.
Szerintem itt nem feltétlenül cél a másik meggyőzése (nekem pl. biztos nem az), csak beszélgetünk, meglátásokat cserélünk minket érdeklő témákról. Ebbe némi zavar/félreértés mindig belefér... pláne, ha anyagi kár nem történik, és a mentális energiaveszteség is elhanyagolható. :)

Egyébként értem, amit írsz, bármelyik csapat kerülhet ilyen helyzetbe. De amellett, hogy bármilyen könnyítés a notórius csalókat hozná sokkal jobb helyzetbe, szerintem a kihívás részét is kukázná a játékból, és részemről ezért a kategorikus nem. GreenKnight jól megfogalmazta ezt, már így is annyi könnyítést tettek a játékba, hogy ha semmilyen kihívás nem marad benne, az sokaknak kb. a játék kedvét is nullázni fogja.
És azt hiszem, ez egy olyan érv, amit bárkinek tiszteletben kellene tartania, bármit is gondoljon róla.
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Úgy látom itt már rég nem az ötletről van szó hanem arról, hogy még ha el is gondolkodtok az ötletről és látjátok azt, hogy tényleg lehetne vele valamit kezdeni már akkor sem akartok változtatni rajta :confused: mert itt már eldöntöttétek az elején ez nem lesz és kész.

Kicsit most ezt az egészet lehet azért kapja Bere mert a kisállat eledel változást nem támogatja! Látod az is olyan változás lenne mint a torony, van akinek jó van akinek nem, de úgy is a játék készítői döntenék el milyen irányú legyen a változás ha oda kerülne az ötlet és nem mi!
Kedves @sleeky41
Ez már kicsit átmegy a rágalmazás minősítésbe.
Kérlek és nagyon szépen, amennyiben nem viseled a kritikát, ne dobj be olyan ötletet, ami ilyesmit szülhet. Itt már lassan az egész topik a Te sértődöttségedről fog szólni. Van olyan ,hogy Tetszik, és van olyan, hogy Nem Tetszik. Akik megindokolják valamelyik választ, azok azért teszik, mert a Te Ötletedre reagálnak. Neked szól, tehát kérlek korrekten, és vérigsértés nélkül olvasd el azokat.
Köszönöm nagyon szépen !!
Csodálatos hetet kívánok neked!!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A toronnyal kapcsolatos 1330 pontos ötletem a következő lenne.

Sajnos biztosan mindenki tudja nem egyszerű testvériségbe játékost találni, így az a testvériség ahol nincsen meg 21 fő legalább azoknak esélyük sincs arra, hogy a toronynál elérjék az 1330 pontot.

A bajnokinál van lehetősége akár 10 embernek is kinyitni a 10 ládát, míg a toronynál semmilyen lehetőséget nem kapnak a legnagyobb díj eléréséhez.

Szóval itt jönne az ötletem. Ahol 25 testvér van ott nem lenne lehetőségük bonuszt szerezni, mert ott a 25 embernek kellene megcsinálni úgy mint most a tornyot.

De abba a testvériségbe ahol kevesebben vannak, például 20 fő van csak, akkor ott 5 fő helyett lehetne kiváltani a torony létszámot 5x63 pont lehetőségének a megszerzésével.

Ez úgy működne, hogy előtte felkellene mennie a játékosnak a torony tetejébe ( a saját szintjét teljesíteni kell ), és ha ezt teljesítette, akkor utána lehetne aktiválni a hiányzó játékos helyére való lépést így lenne esélyük ugyan úgy elérni a 1330 pontot.

köszi ha támogatod :)

Egyáltalán nem támogatom! Ez is csapatjáték! A toronynak is vannak szabályai, s egy teljes csapat létszámára épül! S ha a csapat létszáma nem teljes, akkor azért bizony dolgozni kell hogy meglegyen! S jómagam a többi főmágus játékossal egyetemben ha elértük nem kis munkával a teljes létszámot, akkor a munkánkért jár a csapatjutalom tokkal-vonóval! Úgyhogy hajrá! Tessék toborozni! :)

Üdv.: Szeri :)
 

Tpedro

Újonc
És ha mind a szükséges pontszám, mind az elérhető bónusz mennyisége skálázódna a testvériség létszámának megfelelően?
Így továbbra is meglenne a motiváció, hogy 25 fős csapattal teljesítsék, de a kisebb létszámú csapatoknak is lenne sikerélménye.
 

Taurien

Újonc
Úgy látom itt már rég nem az ötletről van szó hanem arról, hogy még ha el is gondolkodtok az ötletről és látjátok azt, hogy tényleg lehetne vele valamit kezdeni már akkor sem akartok változtatni rajta :confused: mert itt már eldöntöttétek az elején ez nem lesz és kész.

Kicsit most ezt az egészet lehet azért kapja Bere mert a kisállat eledel változást nem támogatja! Látod az is olyan változás lenne mint a torony, van akinek jó van akinek nem, de úgy is a játék készítői döntenék el milyen irányú legyen a változás ha oda kerülne az ötlet és nem mi!
Kedves sleeky41.
Nem támogatom az ötletet.
A Torony az csapatjáték, ahol olyan jutalmakat nyerhetsz ami nagyon értékes és szinte már csak ott kaphatsz sehol máshol nem.
Például varázslatos lakóépület amit gyémántért vásárolhatsz, dzsinn ahol nyerhetsz gyémántot, időgyorsító és maga a gyémánt nyeremény amit csak kézpénzel vehetsz.
Na már most a gyémántot miért pazarolják el könyitésért?? Ha nem akarsz fizetni akkor dolgozz meg keményen érte. Ha nagyon akarod dolgozz keményen érte spórolj -spórolj hogy legyen.
Ha nem megy minden héten a max torony legyen havonta és készüljön mindenki rá hogy meglegyen.
Én még sose jutottam fel a tetejére, de nem is szeretnék ha megkönnyitenék. Az már nem az.
Így is rengeteg könnyítést kaptunk már , voltak kutak ahol nyerhettünk gyémántot ott a barkácsolás 100 pont 200-500 gyémánt nyeremény. Akkor most a torony ahol teljesítesz egy szintet és kapsz plusz a ládák , ott a dzsinn.
Mi kell még ettől is több???
Már oda jut a játék hogy nem kell küzdeni .....
Mert van portálprofit és voalá fel van töltve, nyerünk gyémántot és vásárolunk.....
És még sorolhatnám.
Örüljünk ennek is ami van és ha egyszer sikerül a tetejére küzdeni magad akkor sokkal jobban fogsz annak a jutalommal örülni mintha mindennapos volna.
U.i. Tanácsolnám, hogy a jövőben mielőtt kiirnál ötletet gondold meg kibírod- e és fel tudod -e dolgozni a véleményeket úgy a pozítivakat s mint a negatívakat.
És nem fogsz megsértődni (vagy legalább itt ne mutasd ki) dühöng ki magad és megnyugodva reagálj a válaszra és ne így ahogy itt véleményt nyilvánítottál.
Fogadt el a nézeteket különbözőek vagyunk és gondos meggondolással reagálj rá, vagy ne.
 

bere007

Veterán
Vagy akkor ezen logika alapján én most kezdjem el számon kérni rajtad, amit a "ti oldalatokról" xyz írt? Ez nonszensz, ebből így semmi jó nem jöhetne ki.

Felőlem írhatod így. Ezen én nem akadnék fent és nem venném olyan jellegű beszólásnak, amiért a modiknak közbe kellene lépni. :D

Jó, hogy ezt így megírtad, mert így kiderült, mit látunk másképp. VednofQ ugyanis nem úgy fogalmazott, ahogy te értetted - lásd itt, első bekezdést.

Ez így igaz, másképp látjuk.

Még mindig nem olvasok az ötlet támogatói részéről konkrét reagálást, akár cáfolatot a leírt ellenvéleményekre.

Ezt én úgy értelmezem, hogy még mindig nem olvasott a támogatók részéről konkrét reagálást, akár cáfolatot az ellenvéleményekre. De lehet, hogy akkor félre értettem. :D Miközben ez nem igaz, mert szinte az összesre volt valami reakció, vagy cáfolat. 1-2 lehetséges, hogy kimaradt, bár leginkább azok merültek fel, amiket összeírt. Ráadásul amiket kiemelt, azokra az összesre volt válasz és azért írtam az olvasásos részt... Ha már ennyire bele akarunk menni a nyelvtanba, akkor úgy lett volna helyes, hogy "nem kaptunk reagálást és cáfolatot az összes leírt ellenvéleményre".

De ezt szerintem inkább engedd el, jobban jársz. :D

De amellett, hogy bármilyen könnyítés a notórius csalókat hozná sokkal jobb helyzetbe

Ezt már írtad többször te is és más is, de ezt nem értem. Jelenleg is van elég sok olyan csapat, ahol 1 embernek van több acca és úgy maxolja a csapat a tornyot. De ez nem szabálytalan. Az, hogy egy csapatba csak 1 ember legyen 25 accal és úgy vegyen részt a testvériségi feladatokban, azt sem tiltja a szabály. Ezért kérlek áruld már el, hogy ezzel, hogy valaki végigmehetne a tornyon 2x, de ezt úgy, hogy a második nekiugrásnál semmi jutalom, csak a csapatpont, azzal mégis hogy a fenébe lehet csalni? Bevallom, gondolkoztam ezen, de nem jöttem rá erre. És más is kérdezte tőlem, hogy itt vajon mire gondolhattatok, mivel ő sem értette. Ha nem akarod nyilvánosan leírni akkor írd meg üzenetbe, mert minél többször írjátok ezt le, annál inkább kíváncsi vagyok, hogy vajon mi az, amit nem veszek észre.
 

Zafira12

Újonc
Kedves @sleeky41
Ez már kicsit átmegy a rágalmazás minősítésbe.
Kérlek és nagyon szépen, amennyiben nem viseled a kritikát, ne dobj be olyan ötletet, ami ilyesmit szülhet. Itt már lassan az egész topik a Te sértődöttségedről fog szólni. Van olyan ,hogy Tetszik, és van olyan, hogy Nem Tetszik. Akik megindokolják valamelyik választ, azok azért teszik, mert a Te Ötletedre reagálnak. Neked szól, tehát kérlek korrekten, és vérigsértés nélkül olvasd el azokat.
Köszönöm nagyon szépen !!
Csodálatos hetet kívánok neked!!
"A rágalmazás vétségét követi el, aki valakiről más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ" (Btk. 226. § (1)) Úgy gondolom, hogy ettől még messze vagyunk itt a fórumon.
 

sleeky41

Veterán
"A rágalmazás vétségét követi el, aki valakiről más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ" (Btk. 226. § (1)) Úgy gondolom, hogy ettől még messze vagyunk itt a fórumon.

Szerintem is :) mert az egyik oldal akinek "tetszik " próbálja elmagyarázni a másik oldalnak akinek "nem tetszik " miért is lenne jó ha az ötlet megvalósulhatna.

Eddig az volt a baj, a kalanddal kapcsolatos ötletemet miért nem írom le :) hát leírtam de egy hozzászóláson kívül, meg pár like
nem igazán szólt hozzá senki, pedig jelvény számolásnál sokat segítene! Szóval ha írok senkit sem érdekell, ha nem írok azért van mert durcás vagyok :) na ezt fejtse meg valaki!

Egyébként, hogy visszatérjek a toronyhoz megint csak az ötlet igazát bizonyítja, hogy a múlthéten sikerült a torony aranykupája és amit kaptak a játékosok gyémántot most sokkal szívesebben fektetik be. Tudják, ha megint sikerül megszerezni az aranykupát akkor megint kapnak gyémántot és így szép lassan már elkezd nőni a meglévő gyémántjaik száma, és abból már lehet akár varázslatos épületet venni, vagy területet. Vasárnap 4 órakor mindenki magától kezdett el felfele menni a toronyba, és nem kellett senkinek bizonygatni jaj de jó felmenni, mert a múlthéten amit kaptak jutalmat az az igazi vonzóerő, hogy most is megcsinálják! Sajnos ezt a lehetőséget most így sok játékos nem fogja megkapni :mad: pedig csak egy kicsi támogatásra lenne szükség.
 

sleeky41

Veterán
Köszönöm a 44 támogatást de sajnos a "nem támogatom oldal" nem nézte azt, hogy hány testvériségnek lenne ez jó így az ötlet holnap a süllyesztőbe kerül :mad:

Mégegyszer köszönöm!
 

Calyr

Veterán
Köszönöm a 44 támogatást de sajnos a "nem támogatom oldal" nem nézte azt, hogy hány testvériségnek lenne ez jó így az ötlet holnap a süllyesztőbe kerül :mad:

Mégegyszer köszönöm!
Bevallom, nem hittem volna, hogy sikerül megoldanod, hogy visszaszúrás nélkül elfogadd a neked nem tetsző véleményeket - de ez igen! Szerintem példaértékű a hozzáállásod, a végső konklúziódat pedig tanítani kellene. Ezért azt hiszem, nagy szavak nélkül kijelenthető, hogy emberi mivoltunkban is tanulhattunk tőled valami nagyon fontosat.
Köszönöm az építő fórumozásban érdekelt játékosok nevében is, további szuper játékot kívánok és csak így tovább!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent