• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériséget keresek

DeletedUser30

Vendég
Sziasztok.
Én is szeretnék testvériségre találni, ma kezdtem a játékot. ( Ha ez nem akadály )
 

Farkas58

Újonc
Szia Claudia!Ha van kedved csatlakozz a Hajnalcsillag testvériséghez!Nem akadály,hogy most kezdtél!Jelentkezhetsz is,vagy ha kell küldök meghívót!
 

DeletedUser2789

Vendég
Sziasztok

Nem rég kezdtem, de napi három négyszer belépek sajnos a környezetem nekem is halott. Egy aktív Testvériséget keresnék :)
 

DeletedUser416

Vendég
helló

engem érdekel de még most olvasom a játékot

nálunk van egy hely

Kedves @gabcsika6610 ! :) A hozzászólásod alatt található a Szerkesztés funkció, így be tudsz jegyezni a meglévő hozzászólásodba, és nem lesz egymás után több bejegyzésed, ami helyfoglalás szempontjából nem előnyös, és átláthatóbbak a hozzászólások. - Berea
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2213

Vendég
Sziasztok, ahogy a rangsort nézegetem, már illene egy testvériséghez csatlakozni. Egy meglehetősen inaktív területen lassan remetének kezdem érezni magam, Határozott céllal rendelkező csapatot keresek, "szeressük egymást gyerekek" nézet messzebb áll tőlem. Imádom az Agymenőket, de nem kockulok :)
Pontjaim száma 3117, rangsorbeli számom 16217.
 

DeletedUser2795

Vendég
Napi szinten aktív, de nem kocka, kezdő játékos keres magának olyan csapatot akik segítik elindulni ebben a játékban, összetartóak, és akarnak is tenni valamit itt, nem csak farmeráma modon kertészkedni, Minden ötlet érdekel, ajánlatokat priviben kérem.

Jelige:
Nem csak a 20 éveseké a világ
:D
 

DeletedUser902

Vendég
Több helyre jelentkeztem már de senki se jelez vissza. :(

Ne csüggedj! :D
Itt a fórumon is nagyon sokan találtak már "testvérekre".... vagy a játékban választ kapsz valahonnan. ;) Csak türelem! :D
Egyébként, helyes kis városkád van! :D
 

DeletedUser83

Vendég
images

Exilium testvériség, tagfelvételt hirdet!!!​
 
Fent