• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériséget keresek

DeletedUser171

Vendég
Köszönöm.. Az első ajánlatot elfogadtam.. Tündérvölgyi lettem :)
 

DeletedUser243

Vendég
Sziasztok!
Szeretnék egy Testvériség tagja lenni.
Előre is köszönöm a meghívást!
Üdv mindenkinek : Lidi!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Lidi!

A Négyszögletű Kerek Erdő szeretettel vár téged. Már küldtem egy rövid bemutatkozó levelet a a testvériségünkről. Ha szeretnél csatlakozni, írjál bátran, és küldöm a meghívót.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
egy olyan aktív testvériséget keresek, ahol a tagok egymást segítik és hetente minimum 5x látogatják egymást.
Caterina néven keress a játékba. Jelenlegi pontszámom 1008, amit két nap alatt értem el.
 

DeletedUser240

Vendég
Kedves Mimic/ Caterina!

Nézz be hozzánk! Ha megtetszik a testvériségünk, szeretettel várunk!
 

Cristal

Újonc
Sziasztok

Keresnék egy népes testvériséget.
Sajnos sys inaktiv területre rakott,ahol rám sem néznek,és piac sincsen :(
 

Farkas58

Újonc
Szia Cristal!Ha még aktuális,mi szívesen látunk a Hajnalcsillag testvériségben!Jelentkezz,vagy ha úgy jobb,jelezd és küldök meghívót!Üdv,további jó játékot! :)
 

SkyMirror83

Újonc
Üdv!
Nemrég kezdtem el a játékot, és igen hamar azon kaptam magam, hogy "halott" a szomszédságom (egy igen szófukar, de nagyon segítőkész játékostól eltekintve). Egen... a peremvidék "szépségei". Szeretnék pár élő játékossal is szót váltani, kereskedni, esetleg a csapat játékról, bajnokságokról többet megtudni. Egy hete sincs, hogy játszom, tehát lehet még túl kevéske vagyok egy testvériséghez, de igyekszem napi szinten játszani, hisz, amíg leköt a játék addig csinálja örömmel az ember. Fejlesztgetném a csinos kis elf (tünde, ki minek nevezi) településemet, de egyedül, ez hamar unalmassá fog számomra válni. Válaszaitokat (ha lesznek) előre is örömmel fogadom. :)
 
Fent