• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs 2022

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Tudom, hogy a kép a Bétáról származik, de mivel a játék mechanizmusa ugyan az itt is, ezért nincs jelentősége a származásának.

Igazság szerint a "mi értelme van ennek" logikára(?) - vagy nem tudom minek lehetne nevezni dologra - lennék kíváncsi.

Bal oldal: Kipörgettem a napi nyereményt (ugyebár nem elsőre).
Jobb oldal: Direkt rányomtam a Napi nyeremény megváltoztatására, mert összegyűlt az 5 bigyóm. S lám, ugyan a napi nyeremény megváltozott, de betette oda, ahol az előző volt.

Akkor kérdem én, minek kínálja fel a lehetőséget a megváltoztatásra, ha esélyem sincs megnyerni egy körön belül úgy, hogy ne nyomnák rá a Keverés gombra? :rolleyes:


3875 bővítmény megtekintése

Szia!

Ha újrakevered, akkor van lehetőséged megnyerni. :)

Ugye itt már feloldottad az épületet, ezért láthatod ahogy 'átcserélődött' a táblán. Érthető a jelzésed, de ez így van megírva. :)
 
Sziasztok :) tudna valaki valami közelebbi infót arról, hogy miért nem növeli a kultúrát, ha ráteszem a Mágikus műveltéget ? most tettem 4-re és csak egyet növelt meg.... később fogja legalább is azt hiszem :) nem első eset .... másnak is van ilyen problémája ? köszi a válaszokat
 

Wiccara

Veterán
miért nem növeli a kultúrát, ha ráteszem a Mágikus műveltéget
A kultúrádat nem is fogja. A kultúra bónuszt növeli, annak a mértékét látod a felhő-napocska ikonnál. Amelyik épületre tetted, az kap + 5%-ot. Ahhoz, hogy feljebb lépjen a bónusz, vidd fölé az egeret, és látod, mennyi kell. Esetedben a 4.nél érted el a lépcsőt ;)
 
A kultúrádat nem is fogja. A kultúra bónuszt növeli, annak a mértékét látod a felhő-napocska ikonnál. Amelyik épületre tetted, az kap + 5%-ot. Ahhoz, hogy feljebb lépjen a bónusz, vidd fölé az egeret, és látod, mennyi kell. Esetedben a 4.nél érted el a lépcsőt ;)
köszi szépen a választ, értem ;)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok! A téli készlettel kapcsolatban kérdeznék. A készlet 4 darabból áll. Hogyan lehet úgy elhelyezni, hogy minden épület a maximumot termelje? Már 15 féle képen átmozgattam őket de egyszerűen nem megy. Tudna valaki segíteni? (Illetve van még egy plusz fagyott szökőkutam amit szintén beintegrálnék)

Köszönöm!
mircipirci
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok! A téli készlettel kapcsolatban kérdeznék. A készlet 4 darabból áll. Hogyan lehet úgy elhelyezni, hogy minden épület a maximumot termelje? Már 15 féle képen átmozgattam őket de egyszerűen nem megy. Tudna valaki segíteni? (Illetve van még egy plusz fagyott szökőkutam amit szintén beintegrálnék)

Köszönöm!
mircipirci

Szia. Keresd meg a Raktárban a szett egyik darabját. Kattints az "i" betűre, majd szintén az "i" betűre a jobb sarokban. Megkapod, hogy hogyan kell összeállítani a szettet.

Help.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok! A téli készlettel kapcsolatban kérdeznék. A készlet 4 darabból áll. Hogyan lehet úgy elhelyezni, hogy minden épület a maximumot termelje? Már 15 féle képen átmozgattam őket de egyszerűen nem megy. Tudna valaki segíteni? (Illetve van még egy plusz fagyott szökőkutam amit szintén beintegrálnék)

Köszönöm!
mircipirci

Szia!

Jelenleg sajnos nem lehet a harmadik bónuszt feloldani a 4 darabból, ehhez több kell. Jelezni fogjuk a problémát. :)
Ez egy régebbi szett, ami kicsit máshogy működik, mint a mostaniak, itt a megközelítés az, hogy maga az épületszett, mivel nem is ad egy YxY méretet, így szabadon tudod mozgatni az épületeket, az összes bónuszt egyszerre nem tudod elérni, de taktikával és az általad kiválasztott bónuszokkal meg tudod adni, hogy melyeket preferálod.
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
szökőkutam kimaradt a napi díjból.. .:( később, lehet ezt pótolni?

Ha a Befagyott szökőkútra gondolsz - a szett egyik darabjára -, akkor sanszos, hogy nem. Bár igaz, hogy semmi sem lehetetlen, de szett darabokat nem nagyon szoktak "dobálni" utólag. Esetleg ilyen aukció(k) keretén belül, vagy ha szerencséd van, akkor talán(!) az egyik TK 2. vagy 3. ládájában ilyen csomag formájában. De szerintem ennek elég csekély az esélye, nem akarlak elkeseríteni. Legyem szerencséd, kívánom. :)
 
Az event még tart. Az ajándék pörgetésre nem jöhet esetleg még elő?
próbálkozok..pörgetéssel.. de már kifogyott a kulcsom.. . :( kissé bosszús vagyok, mert nem vettem észre hogy nem gyűjtöttem be a szökőkutat... :( az a vicc..hogy a mai 5-ös pörgetéskor..megint kiadta az orkos egységet.. reménykedek.. hátha... valószínűleg bele fogok menni a gyémántos kulcsokba.. de koránt sem biztos hogy kiadja tábla + pörgetéskor ..a szökőkutat... .csak azért izgat annyira.. mert egész szép téli falum van.. még a 2 évvel ezelőtti karácsonyfás... .. néha elgondolkozok rajta..hogy jó lenne, ha városképet jutalmazna a rendszer..Pl: egy féle stílusú épületekből épített városnegyed..bónuszolhatna valamit... ahány épület..egymás mellett...mittudomén..épületenként 0,5-1% áru...vagy ilyesmi... mintha szett bónusz lenne.. .
 
Ha a Befagyott szökőkútra gondolsz - a szett egyik darabjára -, akkor sanszos, hogy nem. Bár igaz, hogy semmi sem lehetetlen, de szett darabokat nem nagyon szoktak "dobálni" utólag. Esetleg ilyen aukció(k) keretén belül, vagy ha szerencséd van, akkor talán(!) az egyik TK 2. vagy 3. ládájában ilyen csomag formájában. De szerintem ennek elég csekély az esélye, nem akarlak elkeseríteni. Legyem szerencséd, kívánom. :)
köszi... a karácsonfás téliből is lóg az elvenadé fazék :( de az még..úgy elmegy... -1 bonusz...(
 
vettem gyémántért 500 kulcsot....bónusz pöri.... 1x ork.... :( lehet hogy 7 napot már nem néz vissza a bonusz.. .. thx...:(
 
Szia!

Jelenleg sajnos nem lehet a harmadik bónuszt feloldani a 4 darabból, ehhez több kell. Jelezni fogjuk a problémát. :)
elvileg..nem lenne akkora gond megoldani... bérmelyik 3 épület összeér.. az 3 bónusz... és ha mind a 3 épület hozzáér a központi épülethez..akkor a központi épület visszabónuszolja..a piciket.. elvileg csak programhiba... .
 
nos.. .szökőkút nem lett meg.. .:( bónuszpörgetésekből nem adta ki... .. . a szettről.. kissé vonzóbb lenne..ha már alapárúkat ad.. akkor korszak szinten változna a jutalma..és mondjuk..átváltana érző árúra... a..deszka.. acél..vas.. sor... ha már esetleg hozzá nyúlnak...amúgy is.. .. .
 
Fent