• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs 2022

GreenKnight

Veterán
Az természetes dolog, hogy nem kaptam meg a "szokásos" 100 event fizetőeszközt emailben? Eddig mindig megjött előbb-utóbb, de azért most már 1 nap eltelt az event indulása óta.
 

Kira7

Veterán
Köszönöm a válaszod Wiccara, korábban már írtam, sajnos nem rendeződött.
Szia!
Ez érdekes...sokáig én se kaptam meg ezeket 2020-ban nyitottam 1 jegyet a suportnál válaszban feltettek kérdéseket hogy beazonosítsák hogy tényleg én tartozok a játékos névhez és meg kellett adnom az e-mail címemet. Utána rendezve lett és azóta is mindent megkapok zökkenő mentesen.
 

Zaron

Felderítő
Írjatok a supportra, dec.6.-án kimentek a levelek.
Korábban már írtam, nálam sem rendeződött. A support utána érdeklődött, állítólag elküldték, de nem kaptam meg, és azóta sem. (Nem változtattam semmit a beállításokon, nincs blokkolva a feladó.)
 

Zivi

Újonc
Szia!
Ez érdekes...sokáig én se kaptam meg ezeket 2020-ban nyitottam 1 jegyet a suportnál válaszban feltettek kérdéseket hogy beazonosítsák hogy tényleg én tartozok a játékos névhez és meg kellett adnom az e-mail címemet. Utána rendezve lett és azóta is mindent megkapok zökkenő mentesen.
Szia Kira, nálam nem történt ilyen beazonosítás.
 

Calyr

Veterán
@Zaron @Zivi
Anno én is freemailes címmel regisztráltam, párszor nekem is volt olyan gondom, hogy nem jött a 100 ajándék bigyó, váltottam gmailes címre, azóta egyszer sem volt ilyen (ennek már sok éve). A tesóságban más is járt így, én is onnan kaptam a tippet, hogy a gmailes megbízható.
 

Zivi

Újonc
@Zaron @Zivi
Anno én is freemailes címmel regisztráltam, párszor nekem is volt olyan gondom, hogy nem jött a 100 ajándék bigyó, váltottam gmailes címre, azóta egyszer sem volt ilyen (ennek már sok éve). A tesóságban más is járt így, én is onnan kaptam a tippet, hogy a gmailes megbízható.
Köszönöm tippet Calyr, kezdetektől gmailes vagyok, valamiért ez nálam nem működik :)
 

SirSmithy

Veterán
Köszönöm tippet Calyr, kezdetektől gmailes vagyok, valamiért ez nálam nem működik :)
Nekem sem működött egy jó ideig. Hiába volt bekapcsolva minden.
Aztán próbakent kikapcsoltam mindent és egy hét múlva mindent vissza. Azóta kapom az összes hírlevelet és ajándékot. :)
Nálam a levelek iCloudon vannak.
 

Mihaszna

Veterán
Tudom, hogy a kép a Bétáról származik, de mivel a játék mechanizmusa ugyan az itt is, ezért nincs jelentősége a származásának.

Igazság szerint a "mi értelme van ennek" logikára(?) - vagy nem tudom minek lehetne nevezni dologra - lennék kíváncsi.

Bal oldal: Kipörgettem a napi nyereményt (ugyebár nem elsőre).
Jobb oldal: Direkt rányomtam a Napi nyeremény megváltoztatására, mert összegyűlt az 5 bigyóm. S lám, ugyan a napi nyeremény megváltozott, de betette oda, ahol az előző volt.

Akkor kérdem én, minek kínálja fel a lehetőséget a megváltoztatásra, ha esélyem sincs megnyerni egy körön belül úgy, hogy ne nyomnák rá a Keverés gombra? :rolleyes:


WTF.jpg
 
Fent