• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tárgyalási információ

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tekla

Tapasztalt építő
Teszem fel, felfedezel mindent, de megakadtál mert orkokat kér mindenhova. Bedobnak egy eventet. Első feladat, deríts fel egy tartományt, vagy teljesíts 1 találkozót. Mit csinálsz?


Kiugrom az ablakon??? :D /Költői kérdés volt/
Egy event sem kezdődik tartomány felfedezésével, de ami eddig nem volt, még megtörténhet. Minden lehetőséget számba kell venni, tervezni kell a feladatokat. Ha konkrétan a kérdésedre akarok válaszolni, akkor azt mondom, hogy egyetlenegy tartományt ne fedezz fel, hogy ha esetleg beesik egy ilyen feladat, akkor teljesíteni lehessen.

Azt tudni kell, hogy egy felderített tartomány adott fejezetben adott áron van.
Nekem olyan infóm van, ha köv. fejezetben teljesíti az ember, úgy már drágább lesz. De lehet én tévedek... mintha így olvastam volna, hogy minden felderített tartományt hasznos adott fejezeten belül megváltani, mert utána többe kerül.


Ha jól tudom, akkor haladtad meg az adott fejezethez tartozó tartományokat, amikor az adott szinteden már nem tudod teljesíteni, mert túl erős az ellenfél /nyersanyaggal akkor is ki lehet váltani, de megéri-e?/, tehát ha a következő fejezetbe lépsz, elvileg könnyebb lesz teljesíteni, a felfedezési költség is csökkenni fog. De ki fog erre várni, amikor száz helyre kell a TP és épp nincs bajnokság és épp ereklye kellene a manuk termelésének gyorsításához?? Nehéz a döntés, de a játékos dolga eldönteni, hogy épp mit fejleszt és elindítja-e a felderítőjét. Épp ez a szép ebben a játékban, hogy szervezni kell a feladatokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Előre bekészítek az akadémiába 3 erőteljes ellátás bűbájt, és csak leszedem, ha azonnal az lenne az első feladat. De ilyen még nem volt, és az eventek se potyognak oly váratlanul... bárha úgy is jönnének.
A bétának köszönhetően elég jól tervezhető, ütemezhető a feladatsor zökkenőmentes megoldása.

De igazad van, sokkal gyorsabb megoldani egy tartományt, ha nem szalad az ember annyira előre. Én is vissza vettem a tempóból 350 tartománynál, felesleges tényleg annyira előre futni. Ha feladathoz kellenek, nagyon sok idő a tartományok felderítése (bár mint írtam, programozható ez is, szerencsére)

:) :) :) De értettem, hogy ez félig finom élcelődés volt csupán.

Épp ez a szép ebben a játékban, hogy szervezni kell a feladatokat.
Igen, ez így van, előre tervezni, számolni, s akkor pörgetni lehet a dolgokat.
 

bere007

Veterán
Épp ez a szép ebben a játékban, hogy szervezni kell a feladatokat.

Tervezni csak megfelelő információkkal lehet. Témánál maradva, ezzel a kis változtatással ezt az információt adnánk meg a játékosoknak, hogy tudjanak előre tervezni.

Előre bekészítek az akadémiába 3 erőteljes ellátás bűbájt, és csak leszedem, ha azonnal az lenne az első feladat.

Ebben az eventben volt olyan feladat, ahol csak felderítés volt megengedve, bűbájjal nem lehetett kiváltani. ;)
 

DeletedUser

Vendég
ahol csak felderítés volt megengedve, bűbájjal nem lehetett kiváltani.
De arra is lehetett előre készülni, nem? Én mire a feladathoz értem, volt 10 percem, s már be is futott a felderítőm, s már suhantam is tovább a feladatsoron. Előre számolás, ütemezés... ugyan az, mint amikor negyed órán belül lejárt a 2 napos, a napos, a 9 órás és a 3 órás összes termelés... csak le kellett ülni, s szépen papíron levezetni, mit mikor kell berakni termelésre. :) S akkor zsinórban lehet leszedni az összes termelést. S persze, elég hozzá 1 szintű manu, megfelelő mennyiségben
 

bere007

Veterán
De arra is lehetett előre készülni, nem?

Látom megint eltértünk a tárgytól. :)
Ez a plusz információ arra irányul, hogy tudjon számolni azzal a játékos, hogy mikor ütközik bele abba a falba, amit az orkok jelentenek majd. Nem eventes előretervezésekről van szó, hogy kit mit mikor miért hogyan... azt csak példaként hoztam fel, hogy mit csinálsz akkor, ha a feladat találkozó teljesítését kéri, de neked csak olyanok vannak, ahol orkokat kér te meg pl a tündéreknél toporzékolsz. Pedig ha tudtál volna arról, hogy ott megakadsz, akkor párat hagytál volna erre a célra, de mivel nem tudtad, ezért most megakadtál.
 

DeletedUser3

Vendég
Legyen több tipp a betöltőképernyőn: Továbbítva.

Továbbá megkérnék mindenkit, a jövőben maradjatok témánál.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent