• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szomszédolásnál kultúrépület pontszámának kijelzése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1713

Vendég
Ez nem történik meg egyik napról a másikra.Elég sok idő eltelik mire elbírálásra kerül 1-2 ötlet,és ezek után még nem is biztos hogy bevezetik.

Ja és én is támogatom!

Négy hónap nem elég arra, hogy egyáltalán elkezdjenek vele foglalkozni? Mert hogy a továbbítás után még hónapok telnek el a megvalósításig (ha egyáltalán eljutnak odáig), az biztos. De oké! Nem türelmetlenkedek...! :)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Olvasva ezt a jó kis fejlesztés ötletet , esetleg ki lehetne azzal egészíteni hogy amikor a térképen vagyunk látható hogy kit látogattunk meg vagy nem mert egy óra mutatja mikor mehetünk újra, de az nem mutatja hogy az illetőnél lehet-e látogatni vagy felesleges megnyitni a városát mert éppen fejleszti a főépületet és már nincs mit meglátogatni. Nekem elég nagy a térképem és elég hosszadalmas mire betölti a városokat. Szóval lehetne egy szám vagy felkiáltó jel, hogy ott biza nincs mit csinálni ne várj annyit! vagy minden városnál megjelenne egy szám hogy hány db kutúra van még amit pacsizhatunk! Nagy segítség lenne!
Szóval tetszik hogy tudjuk melyik kultúrát motiváljuk vagyis mennyit ér, de az is jó lenne hogy érdemes megnyitni és pacsizni vagy nem!
Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser683

Vendég
minden városnál megjelenne egy szám hogy hány db kutúra van még amit pacsizhatunk!
Bocsáss meg, de minek? Úgyis csak egyet támogatunk, már ha kultúra támogatás helyett nem kér mást a városka gazdája! ;)
felesleges megnyitni a városát mert éppen fejleszti a főépületet
Na ez az elenyésző kisebbség! :) Ne haragudj, nem ellenkezni akarok veled de nekem sokkal fontosabb, hogy jobban fusson a játék, mint hogy minden kényelmi funkció miatt betegyenek 1-1 táblát az adatbázisba, ezzel is terhelve a játékot! ;)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Bocsáss meg, de minek? Úgyis csak egyet támogatunk, már ha kultúra támogatás helyett nem kér mást a városka gazdája! ;)

Na ez az elenyésző kisebbség! :) Ne haragudj, nem ellenkezni akarok veled de nekem sokkal fontosabb, hogy jobban fusson a játék, mint hogy minden kényelmi funkció miatt betegyenek 1-1 táblát az adatbázisba, ezzel is terhelve a játékot! ;)

Kedves Djyahel!
Köszönöm hozzászólásodat. Sajnos ahol én vagyok a térképen elég sok kicsi városka van és több helyen feleslegesen megyek be látogatni! Ezért írtam ezt a kis kiegészítést. Mivel nagy a térképem felesleges percek mennek el azzal hogy rákattintok és betölt ami kb 1 perc majd mire kikeresem hogy mit is lehetne vagy is mit nem lehetne látogatni .. megint vissza a térképre amire újra azt is betölti.. Szóval csak ennyi. De ha sok tábla kell hozzá akkor felejtős!
Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser1637

Vendég
rákattintok és betölt ami kb 1 perc
Egy tipp (vagy több):
Ha szomszédoltok, akkor érdemes minden további lapot bezárni a böngészőben! Ha gyengébb a gép. minden egyéb további alkalmazást is érdemes bezárni a gépen, amik nem szoktak futni, csak az fusson, ami feltétlenül szükséges! És még egy tipp a végére: szomszédolás előtt érdemes a beállításoknál a város grafikai megjelenítését átállítani ideiglenesen alacsony szintre, majd a szomszédolás végeztével vissza, a szokásosra (közepes, vagy magas)! ;)
 

DeletedUser

Vendég
szomszédolás előtt érdemes a beállításoknál a város grafikai megjelenítését átállítani ideiglenesen alacsony szintre
Ez soha eszembe nem jutott volna, de remek ötlet! Köszönöm!
Hiszen 1 perc az egész, mégis negyed órákat lehet nyerni vele. Egy nagy szomszédolás kb. egy óra, mire a sok-sok szomszéd városa betölt sorra.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent