• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szomszédolásnál kultúrépület pontszámának kijelzése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ahhoz, hogy minél nagyobb segítséget tudjak nyújtani másoknak, jó lenne látni, melyik kultúrépület támogatása hány pontot ad a tulajnak. Eddig nagyjából tudtam az alapépületeket, már gondban voltam a gyémántosokkal, de most a szintfüggő napfordulósokkal bajban vagyok. Tudom, fent van a wikin az értékük, de ez elég bonyolult, ráadásul mindenkinél tudnom kéne, melyik fejezetben szerezte meg. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ahhoz, hogy minél nagyobb segítséget tudjak nyújtani másoknak, jó lenne látni, melyik kultúrépület támogatása hány pontot ad a tulajnak. Eddig nagyjából tudtam az alapépületeket, már gondban voltam a gyémántosokkal, de most a szintfüggő napfordulósokkal bajban vagyok. Tudom, fent van a wikin az értékük, de ez elég bonyolult, ráadásul mindenkinél tudnom kéne, melyik fejezetben szerezte meg. :)
Támogatom! :)
 

DeletedUser1322

Vendég
Minek kell történnie, hogy az ötlet eljusson a fejlesztőkhöz?!
Ez nem történik meg egyik napról a másikra.Elég sok idő eltelik mire elbírálásra kerül 1-2 ötlet,és ezek után még nem is biztos hogy bevezetik.

Ja és én is támogatom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent