• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 30 96,8%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 3,2%

  • Összes szavazó
    31
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Kira7

Veterán
Már ketten leírtátok hogy kereskedtek és biztosan lenne még több verzió ha más is leírná. Részemről annyi ,hogy ha sokaknak ez könnyítené a kereskedést akkor ez egy támogatható ötlet. Max. akinek nem kell nem használja, én is támogatom. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok, szintén támogatom.
Amit látok többletet az (Mobilon mér létező) "Díjmentes" funkció lecseréléséhez képest, hogy itt ki lehetne szűrni a kamu és vele együtt a jó 3*-osokat is, illetve külön külön lehetne szűrni a 0 és 1 csillagosokra is (ami egy esetleges megbeszélt ilyen arányú cserénél lenne segítség), továbbá lehetne szűrni csak 2*-os ajánlatokra, stb., az én szintemen ez mind nagy segítség lenne.

Megpróbálom hozászolásaimmal építeni az adott ötletet, mert én személy szerint nagyon igényelnék egy kisebbfajta ráncfelvarrást a piacon.

Ha például nem vagyok kíváncsi a kamu 3 csillagosokra, akkor kikapcsolnám a 3 csillagosokat.
igen, ezzel kizárnánk a jó 3*-osokat is, azt nem tudom hogy milyen szűrési lehetőséggel lehetne elérni hogy a kamu 3*-osok kiszűrése mellett a jobb fajták ott maradjanak, esetleg lehetne szűrni adott arányokra (ami bonyolítani a rendszert), vagy növelni a csillagok számát 3-ról pl. 5-re (és a 4 csillagosok egy szűk réteget fednének le - magam sem tartom jó ötletnek ezeket, de gondolkodtam egyet hangosan.

Ettől valamivel átláthatóbbá válik a túl sok egyforma ajánlat. Ezt nem hiszem, hogy kétségbe tudod vonni.
Lehetőséget látnék arra, hogy az ugyan attól a játékostól kirakott egyforma ajánlatok csoportosítva lennének, és amennyiben mindet szeretnénk elfogadni, lenne rá egy gomb (pl. itt a "3 ajánlat" nevű), amire ha ráütnénk, azért kapnánk egy megerősítést kérő figyelmeztető ablakot, hogy biztosan le akarom e ütni az összeset. Egy ilyen jellegű csoportosítással egyébként csökkenne az oldalakon át tartó lapozgatás is.
Kevés ajánlat van kint, de pont kapóra jött ami van, igaz 0*-os, de remélem szemléltetésnek megfelelő:
1640692890631.png


Tudom, hogy sokkal kevesebb embert érint (és mindenkinek a saját problémája a fontos), de én nagyobb hasznát venném egy olyan szűrőnek, amivel a felemelkedett áruk közül ki lehetne választani a kalapos (még nem lejárt kereskedős) kéréseket.
Vagy amivel ki lehetne szűrni a keresztajánlatokat...ezt nemcsak a felemelkedettnél, hanem minden árutípusnál.
kereszt ajánlatok alatt mit kell érteni? Hogy van kint egy rakat pl. A-ről B-re és egy rakat B-ről A-ra ajánlat, és ezeket szeretnéd kiszűrni?
Egyébként ez a felvetés is azt mutatja, hogy lenne igény a piac módosítására, mégha sok ötlet soha nem is fog megvalósíúlni.
UPDATE:
közben találtam egy lehetséges választ:
A piacon lehetne szűrő a keresztáruk kiszűrésére, nagyon régóta kéne már erre 1 gomb, akkor nem kéne mindig 1 terméknek a 2 párját külön megnézni hogy van-e kint, csak benyomnám ezt a gombot és a 2 párját mutatná, vagyis pl kiválasztott termék a deszka, belenne kapcsolva ez a szűrő és a márvány és acél ajánlatokat mutatná, ugyanígy a többi terméknél, sokkal kényelmesebb és átláthatóbb lenne így a piac azoknak akik nem kíváncsiak a sok keresztárura...

Már ketten leírtátok hogy kereskedtek és biztosan lenne még több verzió ha más is leírná. Részemről annyi ,hogy ha sokaknak ez könnyítené a kereskedést akkor ez egy támogatható ötlet. Max. akinek nem kell nem használja, én is támogatom. :)
Ez tök jó egyébként hogy így gondolkodsz, mert ez lenne a lényeg, hogy nem lenne útban senkinek egy ilyen lehetőség, mégis sokaknak a hasznára válhatna
Jómagam is kb úgy piacolok, mint @Dizel1 tehát eléggé aktívan nagy mennyiségben (persze ha időm engedi hogy be tudjak lépni többször)

Üdv, Alma
 
Utoljára szerkesztve:

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

Ahogy már egy ötleten belül írtunk róla, megpróbálkozom új ötletként is megjeleníteni a javaslatomat.
A piacolásba beépíthető, újfajta szűrőről van szó. Nem terhelné be a rendszert, nem lenne útban azoknak sem, akik nem használnák, és nem jelentene nagy munkát a fejlesztőknek a megvalósítás. Bizonyára mindenkinél előfordul a piacon, hogy beadunk egy szűrést egy árura, és várjuk rá a kínálatot, ahol végtelen mennyiségű ajánlat jelenik meg. A végtelen ajánlatban 32 oldal ugyanaz az áru, további 5 oldal pedig elszórtan, néhány másik fajta. Viszont ha az árura való szűrésre még rá lehetne szűrni a csillagos ajánlatokra, akkor még átláthatóbbá válna a kínálat, a nem kívánt ajánlatok kiejtésével. Ha például nem vagyok kíváncsi a kamu 3 csillagosokra, akkor kikapcsolnám a 3 csillagosokat. Vagy ha nem akarnám kerülgetni az 1 csillagosokat, és a csillagtalanokat, amikre soha nem kattintanék, akkor azokat kapcsolnám ki. Így sok "felesleges" oldal kiejthető lenne, és így akár az oldalak végére ugrás is értelmet nyerne.
Aki nem használná, az is támogathat. Köszönöm.
Teljes mértékben támogatom az ötletet! :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

GreenKnight

Veterán
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent