• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Piaci hiányoságok

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 18 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    18
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deathfolk

Veterán
Sziasztok!
Nem konkrétan 1 ötlet hanem sok szerintem hiányosság / probléma, nem tudom lehet-e ezt így ömlesztve mert hát mind piaccal kapcsolatos, ha nem akkor majd ezek alapján lehetne külön indítani ötletet arra amelyikre többen érdemesnek látjátok.

A piacon lehetne szűrő a keresztáruk kiszűrésére, nagyon régóta kéne már erre 1 gomb, akkor nem kéne mindig 1 terméknek a 2 párját külön megnézni hogy van-e kint, csak benyomnám ezt a gombot és a 2 párját mutatná, vagyis pl kiválasztott termék a deszka, belenne kapcsolva ez a szűrő és a márvány és acél ajánlatokat mutatná, ugyanígy a többi terméknél, sokkal kényelmesebb és átláthatóbb lenne így a piac azoknak akik nem kíváncsiak a sok keresztárura...

Felemelkedett áruknál jó lenne tömeges eladás a szabad kereskedőknél, hogy ne keljen egyenként végig kattintgatni, kéne 1 pipa mint a műhelyeknél, manuknál.

Felemelkedett áruknál a kereskedőnél lévő termék megnevezése, hogy tudjam mit is tettem ki, mert pár órával később már nem tudom melyik kereskedőmnél mi van az 5 közül, ha különbözőket teszek ki. Azt se írja sehol hogy mit vittek el, csak hogy kereskedtek a kereskedőmmel, nagyon hiányos ez a infó. Szóval jó lenne ha mutatná mi van kint, ott ahol számol vissza az óra kereskedőnkként ott lehetne hogy mi is van benne, vagy a képen a termék ábrája, vagy akármi, és legfőképpen az hogy mit vittek el, ahogy az összes többi fajta terméknél ott van az értesítésnél hogy +500fa -500acél stb, bár gondolom azért nincs ez mert előre megkapjuk az árut, de ettől még ott lehetne hogy a felszabadult kereskedőnél öntvény-sarj páros volt, nem lenne ott a "+" jel, se a tétel, csak az infó hogy mi volt az a kereskedő.
Aztán lehetne itt is visszavonás ahogy a normál és érző áruknál, abban az esetben ha van rá készletünk, akkor abból levonná a mennyiséget, azaz vissza venné visszavonásnál, mert hát előre megkaptuk az árukat... ha nem lenne rá alapanyag nem lehetne visszavonni, szürke lenne a gomb, így simán meglehetne oldani.

Felemelkedett áruknál kalapra szűrés, mert bizonyos párosokból sok van kint pl (Repülő por-Éterért) most ép több mint 120 ajánlat, ebből kb 15 kalapos és ráadásul ezek nem elöl vannak, hanem időrendi sorrendbe, szóval keresni kell, igaz ezeket csapattárssal oldom meg és akkor nincs ez a gond, de alapvetőleg ez is hiányosság. Bár nem muszáj kalapost vinni, de így fair, mert segítség a másik játékosnak, meg igazából annak is aki ilyet visz el, mert akkor a másik fél hamarább tud újra kitenni árut, amit ő újra elvihet.

Aztán még ami gond a felemelkedetteknél, bár ez inkább programozási hiányosság nem piaci, hogy a piac ablak nem frissül, azt mutatja amit a megnyitás pillanatáig kitettek, így pedig macerás üzletelni a felemelkedettel, átcserélni 100 ezres tételeket ha nincs + kereskedő véve gyémántért, és csak 3db van, de még 5db-al is macera, most ez úgy néz ki hogy megbeszélem valakivel hogy cserélünk pl 100k öntvényt sarjakra, ő kiteszi a kérést 3asával, én beállítom a szűrőket hogy az ő ajánlatát lássam, elviszem a 3db ajánlatot majd bezárom a piacot, újra nyitom megint beállítom a szűrőket, közbe ő kitett újra 3db-ot, megint elviszem, majd megint bezárom és ezt kell ismételgetni ameddig át nem jött a kívánt mennyiség, 2200 vagy 4600as tételekbe hármasával, vagy max ötösével gyémántos kereskedők esetén. Ha a piac ablakba lévő tételek folyamatosan frissülnének magától bezárás nélkül, vagyis megjelennének benne az új tételek amiket azóta raktak ki hogy én megnyitottam az ablakot akkor 100x kényelmesebb lenne. Gondolkoztam hogy esetleg azért nem frissül az ablak mert az terhelné a szervereket, bár nem hiszem, de ha így van akkor pedig már az is nagy segítséget jelentene ha lenne 1 frissítés gomb a piac felületén belül, és azzal a már beállított szűrökkel újra keresné az ajánlatokat, nem kéne bezárni majd beállítgatni újra a piacot hogy mit keresek, csak rá kéne nyomni a frissítésre:) és igazából ez nem is csak a felemelkedettnél lenne hasznos, hanem az egész piacot kényelmesebbé tenné.

Na egyelőre ennyi :)
 
Utoljára szerkesztve:

MoonlightAnnis

Felderítő
Minden felemelkedett árura tett javaslatodat támogatom
Illetve a frissítés is nagyon jó lenne - gyakran futok bele abba, hogy olyan ajánlatot akarok elfogadni, amit már más elfogadott
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a beküldést!

Az ötletet továbbítottuk.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent