• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Segítség!

DeletedUser4619

Vendég
Lehet hogy buta kérdés de hol/hogyan kell repülő hajót építeni? Még nagyon kezdő vagyok!
 

DeletedUser4603

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre jöttem-e a problémámmal, még elég kezdetleges az Elvenaros pályafutásom, fórumon meg most vagyok először, de akárhogy nézem, szerintem ide illik a leginkább a bajom.
Nővérem is játszik a játékkal, Adiel néven, viszont sehogy sem tudom megtalálni. Be szeretném venni a testvériségbe, amit alapítottam, de mivel nem találom, ez nem is lehetséges. Ezek mellett Ő sem tud belépni, csak telefonos alkalmazáson keresztül, annak ellenére, hogy biztosan tudja a felhasználónevét és a jelszavát is.
A még esetleges fontos információk azok, hogy egyébként kap szomszédi segítséget, tehát olyan, mintha valóban aktív játékos lenne annak ellenére, hogy gépen nem megy neki a bejelentkezés. Az e-mail megerősítése is megvolt, regisztrált minden lehetséges módon a játékba.
Előre is köszönöm, ha valaki tud bármiféle információval szolgálni! ^^
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre jöttem-e a problémámmal, még elég kezdetleges az Elvenaros pályafutásom, fórumon meg most vagyok először, de akárhogy nézem, szerintem ide illik a leginkább a bajom.
Nővérem is játszik a játékkal, Adiel néven, viszont sehogy sem tudom megtalálni. Be szeretném venni a testvériségbe, amit alapítottam, de mivel nem találom, ez nem is lehetséges. Ezek mellett Ő sem tud belépni, csak telefonos alkalmazáson keresztül, annak ellenére, hogy biztosan tudja a felhasználónevét és a jelszavát is.
A még esetleges fontos információk azok, hogy egyébként kap szomszédi segítséget, tehát olyan, mintha valóban aktív játékos lenne annak ellenére, hogy gépen nem megy neki a bejelentkezés. Az e-mail megerősítése is megvolt, regisztrált minden lehetséges módon a játékba.
Előre is köszönöm, ha valaki tud bármiféle információval szolgálni! ^^
Szia,
Nem lehet, hogy Ő Winyandor-ra regisztrált? :) Arendyll-n én sem találtam Őt...
 

DeletedUser4603

Vendég
Szia,
Nem lehet, hogy Ő Winyandor-ra regisztrált? :) Arendyll-n én sem találtam Őt...

Tudtam, hogy valamit elfelejtettem odaírni. ^^"
Ő is Arendyll tag. De legalább már azt is tudom, hogy nem csak nekem nem található.. x')
 

DeletedUser4603

Vendég
Én winyandoron megtaláltam, és akkor szerintem itt van a kutya elásva....ha máshova próbál belépni,nem fog tudni,mert winyandorra regisztrált :)1359 bővítmény megtekintése


Hát ez nagyon fura. X'D
Én eddig tényleg abban a tudatban voltam, hogy az elfek Arendyllben vannak, de ezek szerint nagyon benézett valamit nővérkém is, meg én is. Na nem baj, legalább tudjuk már a dolgok miértjét. :D Ezek szerint akkor semmi esély sincs, hogy az én Arendylli testvériségembe Ő belépjen, hacsak nem épít itt is egy várost.
Köszönöm szépen a segítséget! :)
 

DeletedUser4642

Vendég
Sziasztiok ! Kėrdésem az lenne hogy mikor szerzek olyan épületeket ( több részes ) amelyek kapcsolódnak , a kapcsolódås autómatikus vagy mindd kell hozzá vagy csak én nem értek hozzá mért nem kapcsolódtak :) mi a módja hogy aktiválódjanak ? Köszönöm előre is :) további szép napot jó játékot
 

DeletedUser4433

Vendég
Sziasztiok ! Kėrdésem az lenne hogy mikor szerzek olyan épületeket ( több részes ) amelyek kapcsolódnak , a kapcsolódås autómatikus vagy mindd kell hozzá vagy csak én nem értek hozzá mért nem kapcsolódtak :) mi a módja hogy aktiválódjanak ? Köszönöm előre is :) további szép napot jó játékot
Például a mostani karneváli esemény alatt is van lehetőséged ilyen együtteseket szerezni. Neked kell egymás mellé építened őket úgy,ahogy az elő van írva. Akkor fogják termelni azt,ami velük együtt jár. Barkácsolás menüpont alatt is lehet szert tenni hasonló épület együttesekre, illetve további kalandokban, eventeken amik lesznek még :)
 

DeletedUser113

Vendég
Üdvözöllek Benneteket!
Kérném a segítségeteket, hogy mi lehet az oka?
A játék hamar lefagy, sokszor nem tud lekönyvelni,
nem tudok betakarítani. Szeretnék zavartalanul játszani!
Úgy is nehezen tudok fejlődni a nehéz feladatok miatt.
Mert nincs bank kártyám, csak szorgalmam.
Köszönöm: Szamanta.
 

DeletedUser4352

Vendég
Sziasztok!
A Törpök fejezetből átértem a Tündérek fejezetbe. Kérdésem, hogy szükség van-e a Törp Portálra, a Gránitbányára és a Rézöntödére? Továbbá, hogy hová tűnik ezeknek a termelése?
Köszönöm.
quky
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
A Törpök fejezetből átértem a Tündérek fejezetbe. Kérdésem, hogy szükség van-e a Törp Portálra, a Gránitbányára és a Rézöntödére? Továbbá, hogy hová tűnik ezeknek a termelése?
Köszönöm.
quky
Szia,
Ha végeztél már minden törpös küldetéssel, akkor eladhatod a faji termelőket, a későbbiekben nem lesz rájuk szükség. A raktárban lévő törpös nyersanyag nem tűnik el, de nem fogod látni, mert mindig csak az aktuális faj termelését láthatod. Viszont, ha pl. törp-utat akarsz építeni, és van rá nyersanyag, akkor le fogod tudni tenni...
(A tündérek első küldetése az lesz, hogy kutasd ki a fejlett felderítőt, majd a 2. az, hogy add el a törp-portált. Ha ez megvolt, akkor már nyugodtan eladhatod a faji termelőket. :))
 

DeletedUser4352

Vendég
Sziasztok!
Bocs, megint én. Az előző kérdésemre adott választ köszönöm. A zárójeles (A tündérek első küldetése az lesz, hogy kutasd ki a fejlett felderítőt, majd a 2. az, hogy add el a törp-portált. Ha ez megvolt, akkor már nyugodtan eladhatod a faji termelőket. :)) részt nem értem onnan, amit aláhúztam.
Hol, mikor jelenik meg majd ez a feladat?
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Bocs, megint én. Az előző kérdésemre adott választ köszönöm. A zárójeles (A tündérek első küldetése az lesz, hogy kutasd ki a fejlett felderítőt, majd a 2. az, hogy add el a törp-portált. Ha ez megvolt, akkor már nyugodtan eladhatod a faji termelőket. :)) részt nem értem onnan, amit aláhúztam.
Hol, mikor jelenik meg majd ez a feladat?
Szia,
Azt írtad, hogy átértél a tündér fejezetbe...
A tündér fejezet első küldetése, a képernyődön bal oldalt megjelenő, különböző lényektől, az, hogy kutasd ki a fejlett felderítőt. Amint ezt kikutattad, kérni fogja a következő küldetésként, hogy add el a törp-portált. :)
 

mamoka

Újonc
Sziasztok!
A XIV. fejezetnél tartok(Építmények) .A bal oldali feladatban azt írja, "építs egy csatlakozót......)
Nem tudom ez mit jelent, mert az út építéssel nem jutottam előrébb
Köszi a választ
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
A XIV. fejezetnél tartok(Építmények) .A bal oldali feladatban azt írja, "építs egy csatlakozót......)
Nem tudom ez mit jelent, mert az út építéssel nem jutottam előrébb
Köszi a választ
Szia,
Amint felépül a "Mag" nevezetű építményed, már készen is leszel vele. :)
 
Fent