• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Segítség!

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok! Az lenne a feladatom, hogy legyen egy ínyenc hentesem,de sehol sem találom. A kutatása már megtörtént. Köszönöm a segítséget.
Épületek kultúra fülben találod meg. Ha ki van kutatva 100% h ott van
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Sziasztok! Az lenne a feladatom, hogy legyen egy ínyenc hentesem,de sehol sem találom. A kutatása már megtörtént. Köszönöm a segítséget.
épületek, kultúra fülön találod, jobb alsó sarok, onnan tudod megépíteni, ha van hozzá elegendő aranyad és szerszámod (ha nincs akkor ki van szürkítve)
 

galiba68

Újonc
Épületek kultúra fülben találod meg. Ha ki van kutatva 100% h ott van
Köszi, de nincs ott...Barbecue terület, Megszentelt oltár, Arany őrség, Vörös virágok, Lebegő fellegvár, Szörny szökőkút...ezek vannak az első oldalon,de végignéztem az egészet,és "ínyenc hentes" nincs.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Köszi, de nincs ott...Barbecue terület, Megszentelt oltár, Arany őrség, Vörös virágok, Lebegő fellegvár, Szörny szökőkút...ezek vannak az első oldalon,de végignéztem az egészet,és "ínyenc hentes" nincs.
az első oldalon van :D gépen. pont a 6. kulurális épület
 

DeletedUser5518

Vendég
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, nagyon kezdő a játékban. Próbálkozom a karneváli feladatok teljesítésével, de az 5 kereskedelmi ajánlat elfogadásánál elakadtam, nagyon kis mennyiségem van mindenből. Esetleg tudnátok segíteni kisebb mennyiségű ajánlatokkal? 4x10-et vagy 10 alatti mennyiséget tudok adni acélból 1x10-et vagy az alattit márványból , fáért vagy bármiért . Köszönöm.
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, nagyon kezdő a játékban. Próbálkozom a karneváli feladatok teljesítésével, de az 5 kereskedelmi ajánlat elfogadásánál elakadtam, nagyon kis mennyiségem van mindenből. Esetleg tudnátok segíteni kisebb mennyiségű ajánlatokkal? 4x10-et vagy 10 alatti mennyiséget tudok adni acélból 1x10-et vagy az alattit márványból , fáért vagy bármiért . Köszönöm.
Használd a kufart a kereskedőnel. Azt is elfogadja.
 

DeletedUser5518

Vendég
Szia!
Köszi a tanácsot! Első próbálkozásom az volt, nem fogadta el. Javaslatodra vettem a kufártól. Sikertelen, nem fogadja el.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia!
Köszi a tanácsot! Első próbálkozásom az volt, nem fogadta el. Javaslatodra vettem a kufártól. Sikertelen, nem fogadja el.
ezt a szomszédaid/klánod tudja neked megoldani itt kicsi az esély h pont olyan ember olvassa aki a környezetedben van. próbáld meg játékon belül privát üzeetben megkérni vkit
 

DeletedUser5518

Vendég
Köszönöm szépen! Segítségükkel sikerült teljesíteni a feladatot.
 
Fent