• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Rúnaszilánk adás-vétel

DeletedUser

Vendég
Köszi Mimo!
És gyönyörű városod van :), most bekukkantottam!
Szívesen, és köszönöm a bókot. Sokat dolgozom rajta, s nem is ma kezdtem... csak a fórumra nem jutott eddig nagyon időm írogatni, attól, hogy rendre olvastam.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, lehet tolni immár 20 szintig... sose gyűlik ki majd egy szintre való a végén... bizonyára elég húzósak lesznek már ott a kért tp-k. 2 ezer körül, vélhetően, szintenként.
Nem lesz kevés költségük, az igaz. Meg hát a szilánkokat is meg kell még hozzá szerezni majd. :)
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi???? o_O Egy picit sokallom....
Miért lenne sok? Már a 20 szintet sokallod (legújabb frissítés hozza holnap után) vagy a 2000 tp-t? Nekem most 13 szinten 810 könyvet kér. Lesz az közel 2000 könyv, félő. Hiszen elég drasztikusan növekszik a szám szintről szintre.
 

bere007

Veterán
Miért lenne sok? Már a 20 szintet sokallod (legújabb frissítés hozza holnap után) vagy a 2000 tp-t? Nekem most 12 szinten 810 könyvet kér. Lesz az közel 2000 könyv, félő. Hiszen elég drasztikusan növekszik a szám szintről szintre.

A 2000TP eléggé soknak hangzik... :) legalábbis számomra.
 

DeletedUser

Vendég
A 2000TP eléggé soknak hangzik... :) legalábbis számomra.
Akkor legyen 1500. Nekem is az a jó, ha minél kevesebb. de olyan 150-180 körül emelkedik minden szint között, s ez ahogy emelkedik, úgy nő. Tehát közelebb lesz a 2 ezerhez, mint az 1500-höz. Sajnos. Ha kiszámolod, 150 pontjával 7 szint is 1000 felett van, s már most is 810 Tp. 13. szinten.
Szóval ott lesz az, 1800 minimum. :(
 

DeletedUser296

Vendég
Nálam megtalálható mind (az eddig elérhető) 14 csoda, szóval bármelyikbe lehet tudáspontot rakni, akinek szüksége van rá:p;)
 

DeletedUser434

Vendég
Nálam is lent van 11 csoda, az eddigi 14-ből. Ha valakinek szilánk kell belőlük, jöhet! :)
A Végtelen Ásatáson, és a Titkok kötetén kívül (ezeket semmiképen nem teszem le), valamennyi fennmaradó csoda tervben is van! :) Már csak a Hősök Kohója, és a 2 Woodelfes csoda hiányzik! :)

Szerkesztés:
Alig várom, csodaszépek lesznek a woodelfesek, íme:
FB_IMG_1479738053043.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Nálam is lent van 11 csoda, az eddigi 14-ből. Ha valakinek szilánk kell belőlük, jöhet! :)
A Végtelen Ásatáson, és a Titkok kötetén kívül (ezeket semmiképen nem teszem le), valamennyi fennmaradó csoda tervben is van! :) Már csak a Hősök Kohója, és a 2 Woodelfes csoda hiányzik! :)

Szerkesztés:
Alig várom, csodaszépek lesznek a woodelfesek, íme:
545 bővítmény megtekintése

Jajjjjjj, de gyönyörű! :D
 

DeletedUser4184

Vendég
Sziasztok Ősi csodáim Titkok kötete 13. szint és Arany Szakadék 9. szint folyamatos fejlesztés alattiak. (Titkok kötete fejlesztés előtt.) :))

Érdekelne Kereskedő céh Ősi csoda ezeken felül.

Ha valakinek felkeltettem a figyelmét írjon.
 

DeletedUser4184

Vendég
Sziasztok, Titkok kötete 23-mas szint, Vihar tűi 7-es szint, Arany szakadék 19-es szint, Sötét Anyag labirintus 1-es szint!
Érdekelne első sorban természetesen kölcsönös TP behelyezés bármilyen csodába előzetes megbeszélés alapján.
(Sötét Anyag labirintussal rendelkező játékosokat most keresek) :)
 
Fent