• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Rúnaszilánk adás-vétel

DeletedUser

Vendég
Áttette valaki, de csak a szöveget láttam hozzá, de akkor moderátor volt, kösz, oké. :) Én ezt mondjuk segítségkérésnek gondolom, de mindegy, jobban értetek hozzá, hova való. :p
 

DeletedUser

Vendég
Nálam még csak két csoda van kész (mert még kicsike vagyok!), az Arany szakadék és a Titkok kötete. Akinek kellene rúna, jöjjön! :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!
De a Titkok kötetéből már van 11 felesleg!
Viszont majd szólok Siornának . Neki elméletileg kell
A szilánkjaidból nem tudsz adni senkinek!
Csupán a hozzád pontot betevők kaphatnak bizonyos jutalmakat, amelyekben vannak rúnaszilánkok is. Ha a pontot behelyezők listájára nézel, a nevük után ott van, melyik kap jutalmat. Minél nagyobb egy csoda szintje, annál több játékos kap jutalmat, és annál magasabbak a jutalmak értékei. Viszont ha egyik játékos többet rak a másiknál, azzal felcseréli a sorrendet. Tehát attól, hogy most valakinek mutat 5 könyvet, pár perc múlva már lehet nem is mutat neki semmit, mert beelőzte valaki, aki nála többet tett.
Mindenkinek szabadon lehet a csodájába tenni, bárki városában lehet garázdálkodni ezen a téren-
 

Siorna

Veterán
Szerintem Thuban úgy értette, hogy szól nekem, menjek segíteni, hátha kapok a végén rúnaszilánkot - ugyanis éppen egy ládanyitás előtt totojáztam, és a felgyűlt "felesleges" TP-ket ajánlgattam a testvériségünkön belül - de sajnos ott csak 2 emberkének van Arany szakadékja, amit nagyon szeretnék megépíteni. A Titkok kötetét - bár nagyon szép - én elég feleslegesnek találom, meglátásom szerint leginkább arra jó, hogy jó sok helyet elvegyen. Summa summárum: köszi Királynő az ötletet, jó ez a "csodaépítő-kereső"! Azt meg Mimonak köszönöm, hogy ezek szerint bárki csodájába besegíthetek? Nem kell hozzá semmilyen kapcsolat? Ez is új infó volt nekem, de igen hasznos!
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam, amíg a játékba bekerül egy Csoda-kereső, addig itt lehet kérni-kapni rúnaszilánkot. Pontosabban Csoda helyszínét. :)
Elsősorban hasznos testvériségen belül nézelődni látogatások alkalmából. Hiszen minden átadott tapasztalatpont a társad előnyét szolgálja, ami a testvériség előnyét is magával vonja. Ha megnő a társad termelése pl. a csoda szint növekedésével, az kihat az egész testvériségre, hiszen akkor több áruval tudtok csapaton belül kereskedni, ami előrébb visz benneteket. Ha a csapatban nincs olyan, akinek adható, akár egy lánc pont átadásos játék keretén belül, akkor lehet a szomszédi látogatásokkor is körbenézni, kinek milyen csodája van, hová éri meg pontot berakni. Nem éri meg mindenkiébe, hiszen csak korlátozott számú jutalmakat ad, s nem kap mindenki aki tesz egy csodába. Nézni kell, van-e reális esély a jutalom megszerzésére. Illetve megéri-e. Pl. 5 könyv reményében nem éri meg betenni 6-8 könyvet, akkor már többet buktunk, mint nyertünk. Ugyan így figyelni kell a szilánkokra is, hiszen csak az első pár helyen lévő (szinttől függő) kap szilánkot. Ha egybe elkezdi pakolni az ember (jó kölcsönösségi alapon) akkor oda kell rakni, hogy minél nagyobb eséllyel szerezhesse meg az ember a szilánkot.
 
Fent