• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Portál profit felhasználás

bere007

Veterán
Azért megjegyezném, hogy volt már többször is a játékban olyan, hogy utólag tettek be valamit az egyik korhoz, amit ki kellett kutatni akkor is, ha már azt rég lezártad, de úgy oldották meg, hogy ne kelljen ahhoz a korhoz köthető nyersanyag hozzá. Tehát nem kellett visszaépíteni annak a kornak az épületeit.

Azt megjegyezném, hogy most nem utólag lett betéve a fejlesztés, tehát ez teljesen más felállás, mint az volt. De amúgy erre lenne egy nagyon egyszerű fejlesztői megoldás. A nem kötelező kutatások ne kérjenek fajspecifikus árukat és akkor nem lenne ilyen helyzet.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Nem tudom volt-e már, de én most ütköztem ebbe, kimaradt városbővítés az előző korszakokból a kutatásfán.
Szeretném megcsinálni, de vendég faj cucc kell érte, ezért újra fel kellene építenem minden hobelevancot a korábbi vendég fajból, újra. + millió idő hogy letermeljem az épületekben a nyersit mert a portál profit nem műxik. Vagy többezer gyémánt és a gond megoldódik.
Javaslatom:
Jó lenne ha a portál profitot a városban felépített portálhoz igazítanák, azt töltené fel és nem csak kizárólag azt a korszakot amiben vagy.
Csak egy portál lehessen felépítve a városban, hogy a visszaéléseket megakadályozzák, mégis megoldást találjon az akinek kimaradt ez-az.
Kedves @corciers
Köszönjük az ötletet, de ez a kérés, mint a kommentek nagyobb részéből is kiderül, nem helytálló. Ha egy adott korszakon úgy jut át a játékos egy másikba, hogy a Technológiai részből valami nem lesz kiváltva, csak is játékos hiba. A Portált és a Faji termelőket minden esetben akkor érdemes eladni, ha az adott korszak végére értél teljesen. Kutatás része kész, Faji feladatok készre pipálva, akkor nincs kellemetlen szituáció sem.
Köszönöm a megértésedet.
Szép Napot.
 
Fent