• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Piacolás 4.

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    37
  • A szavazás lezárult .

GreenKnight

Veterán
Nem idézném a témában történt hozzászólásokat, de talán mindkét fél számára elfogadható javaslat lenne az "OK" gomb mellé egy "Mégse" gomb szerkesztése.
 

Mihaszna

Veterán
Bocsánat, de annak mi értelme? Ugyan úgy rá kellene kattintani. Tehát, ugyan ott vagy, ahol a part szakad. Nem? :D Arra ment ki a játék, hogy ne kelljen nyugtázni. Így meg azt nyugtáznád, hogy nem akarod nyugtázni. :D
 
(Mobil) Ha esetleg az ajánlatok számát is be lehetne jelölni valahol?

nem lenne szükség a nyomogatásra.
mivel a testvéreim városai 1000es nagyságú dealeket igényelnek, én szinte naponta tolom fel a kattintgatásokkal
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nem idézném a témában történt hozzászólásokat, de talán mindkét fél számára elfogadható javaslat lenne az "OK" gomb mellé egy "Mégse" gomb szerkesztése.
abból a szempontból lehetne jó, hogy egy adott piacozás alkalmával ne látszódjak már azok az ajánlatok, amikre nem vagyunk kíváncsiak - igaz ez csak addig élne, ameddig azt valaki el nem vinné, és az illető időbe, az illető meg fel nem rakna újakat

egyébként embere válogatja, mert erre nekem nincs szükségem, de pl. van olyan dolog, ami engem zavar, és másokat meg egyáltalán nem
 

Gabriel70

Újonc
Hát inkább egy értékben növekvő vagy csökkenő gombot a (talán csillag szűrő gombon kívül) inkább javasolt. Mert pl egy 10e és 100e kereskedés egymás után van. S olykor előfordul egy véletlen ok de túl lehet élni...
Én pl. Sok kezdő kis értékű ajánlatait rendre elviszem, had tudjon fejlődni...
 

Tejinashi

Erős harcos
Én ezt már egyszer felvetettem, hogy kéne egy Mégsem gomb az OK mellé, most is azt mondom, hogy kellene. Ugyanis ha netán elfogy az ajánlott árú és csak itt veszi észre, akkor a Mégsem-mel visszavonhatja és nem kell külön átmenni az Ajánlataid fülre, ott kikeresni és visszavonni. Egyébként minek az OK gomb önmagában? Annak nincs értelme, mert nincs mellette más lehetőség, tehát így jelen állapotában a panel maga tulajdonképpen fölösleges.
 

Mihaszna

Veterán
Bocsánat, de nálam valahogy eltűnt az előzmény :rolleyes: Nincs oldalazva a jegy, nem látom, hogy ki indította a témát, illetve a többi hozzászólást. Ez miért van?
 

unseen

Veterán
Bocsánat, de nálam valahogy eltűnt az előzmény :rolleyes: Nincs oldalazva a jegy, nem látom, hogy ki indította a témát, illetve a többi hozzászólást. Ez miért van?
Én is így vagyok vele. Nem pontosan tudom, hogy mi is az ötlet.... :oops: Biztosan az én készülékemben van a hiba, nézzétek el nekem.
 

unseen

Veterán
Nálam is hiányos, de vannak sejtelmes utalások:
Ez még ok, de itt mindjárt legalább 2-3 téma van felvetve.
"Greenknight:
de talán mindkét fél számára elfogadható javaslat lenne az "OK" gomb mellé egy "Mégse" gomb szerkesztése. "
"Pertorpe
(Mobil) Ha esetleg az ajánlatok számát is be lehetne jelölni valahol?
(mobil) piacon az ajánlatok között saját testvérek szűkítése?"

És elvileg a szavazás indítása után még 1 ötlet vagy utalás:

"MesterAlma13
Új ötlet Piacolás: Vásárlás panel fejlesztése
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/piacolás-vásárlás-panel-fejlesztése.3664/"

... ebből kiindulva lehet, hogy van piacolás 1.,2., és 3. évad..? :cool:
Azt hiszem ahhoz nem eléggé köt le a téma, hogy visszaolvassam az 1-3. évadot :D

Maradok a tartózkodásnál. :D
 

MesterAlma13

Erős harcos
Hát inkább egy értékben növekvő vagy csökkenő gombot a (talán csillag szűrő gombon kívül) inkább javasolt. Mert pl egy 10e és 100e kereskedés egymás után van. S olykor előfordul egy véletlen ok de túl lehet élni...
Én pl. Sok kezdő kis értékű ajánlatait rendre elviszem, had tudjon fejlődni...
növekvő vagy csökkenő gombot " - király ötlet
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent