• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Piacolás: Vásárlás panel fejlesztése

MesterAlma13

Erős harcos
Mind a mobilon, mint a Weboldalon lehetne jobb és kényelmesebb a piacolás a következő lehetőségekkel:
Minkét platformon kellene a minkét szűrő:
"Testvériség" és vagy "2 és 3 csillagos ajánlatok" mutatása - a kettő mehetne egyszerre is

továbbá listából lehetne mindig kiválasztani, hogy mi mi az, amit kínálunk és mi az, amit keresünk - így egyből csak a lényeg látszódnak
egyszerre többet is ki lehetne választani a listából, ami szerintem nagyon hasznos lenne

1593179261416.png
 

Dizel1

Veterán
A csillagozásra szűrés bevezetését már régebbi vitákban többször is megemlítettem, de valahogy nem váltott ki túl nagy érdeklődést. Igaz, nem nyitottam neki új ötletet, mégis elég fontosnak tartom, mivel az utóbbi 1-2 évben elhatalmasodtak a látóteremben az inkorrekt ajánlatok. Lehet azzal érvelni, hogy azok úgyis a végére kerülnek, de attól még kavarodást okoz. Ráadásul, ha az inkorrekt ajánlatokat el lehetne tüntetni a piacról, akkor valószínűleg azok száma emiatt csökkenhetne is.

A csillagozásos szűrést mindenképpen támogatom.

A másik szűrés létezik az 5. szintű kereskedőnél. (Az előzőekre már nem emlékszem.)
 

Wiccara

Veterán
Minkét platformon kellene a minkét szűrő:
"Testvériség"
Ez már létezik, onnan meg automatikusan a 3 csillagossal kezdi, erre egy plusz szűrés felesleges.
továbbá listából lehetne mindig kiválasztani, hogy mi mi az, amit kínálunk és mi az, amit keresünk
Szintén meglévő funkció, csak legördülő menüben választhatod ki mi az, amit keresel, mi az, amit kínálsz. Ugyanannyi kattintással átláthatóbban lehet nézni termékenként, mint kijelölgetni x mennyiséget és azt bogarászni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Mind a mobilon, mint a Weboldalon lehetne jobb és kényelmesebb a piacolás a következő lehetőségekkel:
Minkét platformon kellene a minkét szűrő:
"Testvériség" és vagy "2 és 3 csillagos ajánlatok" mutatása - a kettő mehetne egyszerre is

továbbá listából lehetne mindig kiválasztani, hogy mi mi az, amit kínálunk és mi az, amit keresünk - így egyből csak a lényeg látszódnak
egyszerre többet is ki lehetne választani a listából, ami szerintem nagyon hasznos lenne

2223 bővítmény megtekintése
Kedves @MesterAlma13
Köszönjük ötleted, de a te általad felvetett egyik funkció már létezik. Egyenlőre több változás ennek irányában egyenlőre nem lesz.
Köszönöm megértésed.
Szép Napot.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Ez már létezik, onnan meg automatikusan a 3 csillagossal kezdi, erre egy plusz szűrés felesleges.

ez igaz

Szintén meglévő funkció, csak legördülő menüben választhatod ki mi az, amit keresel, mi az, amit kínálsz. Ugyanannyi kattintással átláthatóbban lehet nézni termékenként, mint kijelölgetni x mennyiséget és azt bogarászni.

létező és működő megoldás, de szerintem fejleszteni kellene rajta, továbbá a "Testvériség" szűrő az Applikációban is elkéne
 

MesterAlma13

Erős harcos
Kedves @MesterAlma13
Köszönjük ötleted, de a te általad felvetett egyik funkció már létezik. Egyenlőre több változás ennek irányában egyenlőre nem lesz.
Köszönöm megértésed.
Szép Napot.
Köszönöm a válaszukat, a testvériség szűrő nagyon elkéne az Applikációban
továbbá a jelenlegi megoldás működik, de szerintem érdemes lenne rajta fejleszteni - kérem fontolják majd meg, amikor újra ehhez a részhez nyúlnak a fejlesztők.
Köszönöm.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent