• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Napforduló

DeletedUser166

Vendég
Bocs. Ha rólam van szó, akkor nem volt szándékomban ítélkezni. Természetes, hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Csupán csak nem értem az állandó reklamációt azért, mert az event legmagasabb szintű jutalma csak gyémántért/pénzért elérhető. Összesen ennyiről szólna szándékom szerint a hozzászólásom. Megkövetek mindenkit, aki esetleg szándékomon kívül megsértettem volna.
Nem Rólad van szó és nem is sértettél meg senkit szerintem:)
 

DeletedUser256

Vendég
Valamit nem értek. Miért is vasárnap (21-én) lesz a csúcspont? Lehet, hogy rosszul tudom, de nem júniusban volt a nyári napforduló? Az őszi nap-éj egyenlőség meg szeptember 22...vagy van valami, ami a játékban másképp van? Mit nem látok, miről maradtam le?
Itt annyi történt, drágaságaim, hogy nem számoltam utána a dolgoknak :D
De igazam volt :rolleyes::rolleyes:

Én boldog vagyok, sikerült tegnap a szép kertecske, és Venar kövei is feloldódott. :) Sose azt nézd, mid lehetne, ha kőgazdag lehetnél, hanem azt, hogy milyen eredményeket értél el eddig, mert event nélkül ez biza nem lenne. Én sem mindig azt kaptam, amit szerettem volna, de nagyon örültem annak, ami jött. Van három jelzőtáblám, két egyszarvúm, egy csillogó kertem, a Venar kövei, és 150 TP-vel is gazdagodtam, miközben ugrásszerűen fejlődött a városom. Én már most tökre elégedett vagyok, és még nincs vége, még tudok nyitni ezalatt a pár nap alatt. Különben is, ez csak egy játék, játssz élvezettel, csak úgy érdemes. Ha bosszankodsz, azzal csak stresszeled magad, és máris elvesztette az eredeti célját. Semmi sincs, ami tökéletes lenne ezen a bolygón. Semmi. De ez épp így van jól. ;)
Szííp életigazság :)

Egyetlen gyémántot sem használtam, nem vettem, és nem is fogok. Játszom. :)
Én 1x vettem, de akkor is csak 530-at, most még van 1700, amit főrumos eventből nyertem, meg azzal, hogy egyhetes nemjátszás után újra játszottam :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1302

Vendég
Sajna esélyem sincs a ládanyitásra. Az Eventhez tartozó feladatsort vaddisznó módban elvégeztem. Azóta csak a 24 óránkénti egy feladatot kapom, az meg semmire nem elég. Venar kövei II-m sosem lesz meg, :( 95/200-on állok napok óta. :(
 

Vanek

Veterán
Sajna esélyem sincs a ládanyitásra. Az Eventhez tartozó feladatsort vaddisznó módban elvégeztem. Azóta csak a 24 óránkénti egy feladatot kapom, az meg semmire nem elég. Venar kövei II-m sosem lesz meg, :( 95/200-on állok napok óta. :(

Ha napok óta csak azon állsz, akkor azon napok óta már megcsinálhattál pár napi feladatot, aminek köszönhetően már lehet ládát nyitni. ;) És minden ládanyitással van esély a további holdszilánkok szerzésére, ami újabb ládanyitást tesz lehetővé. Vagyis feladni egyáltalán nem érdemes (maximum csak utolsó napon, amikor már nem lesz egy ládanyitásra sem elég szilánk).
 

DeletedUser1302

Vendég
Ha napok óta csak azon állsz, akkor azon napok óta már megcsinálhattál pár napi feladatot, aminek köszönhetően már lehet ládát nyitni. ;) És minden ládanyitással van esély a további holdszilánkok szerzésére, ami újabb ládanyitást tesz lehetővé. Vagyis feladni egyáltalán nem érdemes (maximum csak utolsó napon, amikor már nem lesz egy ládanyitásra sem elég szilánk).
Igazad van, bár ez akkor is csak szőrszálhasogatás. Nem jól fogalmaztam. :)
Átfogalmazom: Amíg tartottak az Event + feladatai addig elkényelmesedtem, volt hogy napi két kis ládát is kinyitottam, volt hogy napi két nagyot :p
A mostani 24 óránkénti egy meg nem elég a napi egy kicsire sem. Aztán 2xis sikerült belehúznom az Inspiráló Meditációba és van is belőle 58 db-om, azért egy ilyen király nyeremény annyira fel tudott dobni. :confused:
 

Erica

Veterán
Igazad van, bár ez akkor is csak szőrszálhasogatás. Nem jól fogalmaztam. :)
Átfogalmazom: Amíg tartottak az Event + feladatai addig elkényelmesedtem, volt hogy napi két kis ládát is kinyitottam, volt hogy napi két nagyot :p
A mostani 24 óránkénti egy meg nem elég a napi egy kicsire sem. Aztán 2xis sikerült belehúznom az Inspiráló Meditációba és van is belőle 58 db-om, azért egy ilyen király nyeremény annyira fel tudott dobni. :confused:
Minden Király nyeremény....mert csak úgy kapjuk puszira ;);););););)
 

DeletedUser1302

Vendég
Minden Király nyeremény....mert csak úgy kapjuk puszira ;);););););)
Drága .. Ingyen na pláne puszira nincs semmi. Adott egy feladat és az ellentételezése a kapott cucc. Aztán látod a listát, hogy mi minden lehetne és erre dobja azt amit írtam, ráadásnak két percen belül kétszer. No akkor mond szépen utánam: Hogy nem fordul meg a fejedben, hogy a földre lököd, felgyújtod és az izzó zsarátnokon járod el a Napfordulós csűrdöngölő tűztáncot. ;););)
 

Vanek

Veterán
[...]Aztán 2xis sikerült belehúznom az Inspiráló Meditációba és van is belőle 58 db-om, azért egy ilyen király nyeremény annyira fel tudott dobni. :confused:

:)
Nálam a bűbájok 30-as mennyiségig lettek legyártva (hátha kell majd valamikor valamire, és inkább legyen tartalékban, mint utólag kelljen érte küzdeni); de a ládanyitások óta a bétán a manufaktúrásból van 126, a műhelyesből 52; míg a magyaron pedig 69 és 67 ugyanezek számossága. Ez van; nem kaphatunk csak olyant, ami nekünk tetszik.
 

DeletedUser966

Vendég
Sziasztok!
Mára végre összegyűlt 140 szilánk. Pont van is egy olyan napi ajándék ami még tetszik is.
Első nyitásra jött 140 Holdszilánk. Másodjára meg 30 db Inspiráló meditáció. Úgy néz ki, hogy ahogy a Csillogó kertről, most erről is lemaradok.
95/200 Esély sincs a Venar kövei 2-höz.
Szép napot mindenkinek.
 
Fent